חוות דעת של לקוחות

ברוכים הבאים לסוליו , המכשיר הישראלי המתקדם, החדיש והיעיל ביותר לטיפול בכאבים.
מתלבטים בין רכישת מכשיר הנדי קיור לבין סוליו אלפא קיור פלוס? להלן טבלת השוואה בין המכשירים שתסייע לכם לקבל החלטה נכונה ונבונה – שמחנו לעזור 🙂

השוואה בין סוליו אלפא קיור פלוס לבי קיור לייזר

סוליו אלפא קיור פלוס – השוואה מול הנדי קיור

אנו גאים להציג את אלפא קיור פלוס מכשיר רפואי ביתי, מוכח קלינית, ללא צורך בתרופות, ניתוח או מרשם רופא

אלפא קיור פלוס מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA, משרד הבריאות הישראלי וכמובן בעל תקן CE.

בעוד שמכשירים אחרים כגון הנדי קיור, פועלים בעיקר אמצעות טכנולוגיות אור, הרי ששילוב האנרגיות של סוליו אלפא קיור פלוס: גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך,מאפשר חדירה לרקמות עמוקות (לעומת הנדי קיור לייזר החודר למילימטרים בודדים בלבד).

לפניכם הפרמטרים החשובים להמחשת ההבדל המהותי שבין סוליו אלפא קיור פלוס, להנדיקיור:

אלפא קיור פלוסהנדי קיור
טכנולוגיהגלי רדיו + אינפרה אדום + לייזר רך לייזר רך ומגנט
עומק חדירה25 מ"מ0.5 – 4 מ"מ
צילום תרמי להוכחת החדירהישאין
שטח הטיפולכ-30 סמ"ר משתנה
מקור האנרגיהחשמל – אנרגיה חזקהבטריה נטענת
מחיר1,960 ש"ח1,200 ש"ח (ייתכנו מבצעים)
אפשרות חימום רקמותכןלא
אישור FDA למכשירכן לטיפול בכאביםלא
 • הנתונים בטבלה נכונים לדצמבר 2022

צילום תרמי המוכיח מהו עומק החדירה של מכשיר סוליו – אין עוד מכשיר כזה

בצילום התרמי שלפניכם, ניתן לראות בבירור כי האנרגיות הטיפוליות של סוליו אלפא קיור פלוס חודרות במישרין עד לעומק של 2.5ס"מ. במהלך הטיפול חודרות האנרגיות הטיפוליות אפילו לעומק של כ-4 ס"מ. זהו המכשיר היחיד שמאפשר טיפול ברקמות העמוקות

סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבים ברקמות עמוקות

וזה לא הכל: סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר הישראלי היחיד בטכנולוגיית גלי רדיולטיפול בכאב, שזכה לאישור ה- FDA:

מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס הוא מכשיר ביתי, בטוח וידידותי לשימוש. באישור משרד הבריאות הישראלי וה FDA האמריקאי.

סוליו אלפא קיור פותח ומיוצר בישראל – גאווה ישראלית נוספת המיטיבה עם כלל הסובלים מכאבים בארץ ובעולם.

עדיין מתלבטים?מה אומרים לקוחות סוליו אלפא קיור פלוס עלינו

מה אומרים לקוחות אמיתיים על סוליו אלפא קיור פלוס

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש – פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

דוקטור מוטי דרור

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב .בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו .ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד,) ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים – השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב…
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, הצוות ממש מקצועי ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

מה אומרים ספורטאים מקצועיים על סוליו אלפא קיור פלוס

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

בשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתעמלות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהמנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אומנותית, מדליסטית ארד באליפות אירופה ובאליפות העולם לשנת 2017

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת – Tennis elbow – אלה הם כאבים המופיעים במרפק – העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים במדיקס.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים מיוצר בישראל

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שבאמת עוזר לשים סוף לכאב!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי*.
*בכפוף לתקנון

ביקורת לקוחות

אנשים המשתמשים בסוליו אלפא קיור פלוס

 • 90% of 100

  אילנה פ.
  גיל: 45
  מין: נקבה
  משתמשת במכשיר במשך: 8 שבועות

  "מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס פלוס הוא כמו קסם! סבלתי מדורבן שגרם לי לכאבים ופגע בתפקוד היומיומי שלי. אחרי שניסיתי כמה וכמה פתרונות, הגעתי לסוליו שהקל לי על הכאב כבר מהטיפול הראשון. כעבור כמה ימים, כבר לא זכרתי שסבלתי מהדורבן"

 • 90% of 100

  יפה ש.
  גיל: 52
  מין: נקבה
  משתמשת במכשיר במשך: 28 שבועות

  “רכשתי את אלפא קיור פלוס לפני ארבעה חודשים כדי לטפל בכאבי המחזור של בתי – אנו אסירות תודה וממליצות על המוצר לכל גיל”

 • 100% of 100

  מיכאל ב.
  גיל: 32
  מין: זכר
  משתמש במוצר במשך: 8 שבועות

  “אין מה להשוות את חיי לפני שהשתמשתי במכשיר לבין חיי אחרי השימוש בו הוא הקל על חיי באופן משמעותי ביותר ואני כבר לא סובל מכאבים! חודשים שאני סובל מכאבים שנבעו מבלט דיסק. לא ייאמן איך תוך 3 ימים בלבד קיבלתי את הגב שלי בחזרה. כל הכבוד לכם"

 • 95% of 95

  יוני כ.
  גיל: 28
  מין: זכר
  משתמש במכשיר במשך: 10 שבועות

  ""בהתחלה הייתי סקפטי, אך לאחר שקראתי אודות הטכנולוגיה, השתכנעתי. המכשיר הפגין יעילות גבוהה בטיפול בכאבי הגב שלי והפסקתי לקחת משככי כאבים, כמעט כמו נס! תודה רבה".".

 • 100% of 100

  דני א.
  גיל: 32
  מין: זכר
  משתמש במכשיר במשך: 20 שבועות

  “"אני משתמש באלפא קיור פלוס מזה זמן מה והוא גרם לי לחייך שוב. אני משתמש בו כאשר אני מתחיל לחוש את כאבי הרגליים. חזרתי לפעילות ספורטיבית מלאה ונכון להיום, דבר כבר אינו מגביל את סדר יומי"

 • 95% of 100

  גברי פ.
  גיל: 63
  מין: זכר
  משתמשת במכשיר במשך: 3 שבועות

  "אני משתמש במכשיר כדי לטפל בכאבים שנבעו מפריצת דיסק. הכאב לא חלף לחלוטין, אך הוא פחת במידה רבה מאוד וכמעט התפוגג לחלוטין. ולא נדרש זמן רב – זה היה כמעט מיידי".