כאבים מדלקות: כל מה שרציתם לדעת

הדלקת היא תהליך הכרחי לריפוי ולחידוש רקמות פגועות באבר חבול. לעתים, תלווה הדלקת בכאבים – הכאבים מתריעים בפנינו על הבעיה וזאת כדי שננוח ובכדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת. כשהדלקת הופכת לכרונית (בד"כ לאחר חודשיים שלושה) ממש כדאי להתחיל לטפל בהקדם בכדי למנוע התקבעות של הדלקת.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

קצר וקולע

דלקת היא התגובה שבה נוקטת מערכת החיסון שלנו במקרים של גירויים, חבלות, פציעות או זיהומים, הכוללים חיידקים או וירוסים. הדלקת היא תהליך הכרחי לריפוי ולחידוש רקמות פגועות באותו אבר.
לעתים תלווה הדלקת בכאבים – מדובר במנגנון שנועד להתריע לנו על בעיה ולגרום לנו "להוריד קצב", כדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת.

כאבים מדלקות – ממה הם נובעים?

מגוון עצום של גורמים עשוי לגרום לדלקות: מפציעות ספורט ועומסים חוזרים ונשנים על מערכות שונות בגופנו ועד חיידקים, זיהומים חיצוניים, וירוסים ופטריות. לכן, דלקות יכולות להופיע בכל מקום בגופנו. מעניין לציין כי רוב הפניות לרופא המשפחה בשל כאבים, מגיעים על רקע דלקת.
כדאי לדעת עוד כי במצבים שבהם המערכת החיסונית אינה מצליחה להתמודד עם מקור הבעיה באזור הפגוע, הדלקת עשויה להפוך לדלקת כרונית (ואף להביא עמה כאבים כרוניים). לכן, חשוב להגיע לאבחון וטיפול ולא להזניח כאבים מתמשכים.

מה מרגישים בעת כאבי דלקות?

המגוון הגדול של הסיבות הגורמות לדלקת, טומן בחובו סוגים רבים של כאבים – חדים, מפושטים, ממוקדים, עמומים, מתמשכים ועוד. אלו יכולים להופיע בכל מקום שבו פורצת דלקת. כך למשל, המפרקים, השרירים, הגידים וגם האברים הפנימיים (כגון דלקת במעי ועוד). כך, כל מקרה לגופו.

האם כאבי דלקות יכולים להיות מסוכנים?

כאמור, יש צורך לאבחן את מקור הכאב בהקדם, בכדי לאתר את הגורמים לו, ואם אכן מדובר בדלקת – להתחיל בטיפול בכדי למנוע הדרדרות במצב.

כיצד מטפלים בכאב? האם טכנולוגיה מתקדמת יכולה לעזור?

באופן כללי, כאבים מדלקות יצריכו מנוחה לאזור הפגוע, לצד הימנעות מתנועות שגורמות לכאב עצמו (זאת אם מדובר בדלקות במפרקים, שרירים ועוד). הרופא יציע במקרים מסוימים, נטילת תרופות נוגדות דלקת או הזרקת סטרואידים לרקמה הפגועה. דלקת במפרקים, שרירים או גידים תטופל גם באמצעות פיזיותרפיה, לשם חיזוק השרירים באזור.
בין אם הכאבים מדלקת מופיעים על רקע כזה או אחרת, מומלץ מאוד להקל עליהם על ידי טכנולוגיות מתקדמות המוצעות במכשירים ביתיים כגון "סוליו אלפא קיור – מכשיר פשוט לשימוש וידידותי להפעלה. סוליו אלפא קיור הוא המכשיר היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו. כך, מתבצעת חדירה של אנרגיית הריפוי לעומק הרקמות יחד עם חימום. סוליו אלפא קיור נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). ניתן לחוש בתהליך הריפוי בזמן אמת, בזכות תחושת החום החודרת לעומק האיבר הכואב שבו התפרצה הדלקת.

סוליו אלפא קיור לטיפול בדלקות:

מתי כדאי ואפילו יעיל להשתמש בסוליו אלפא קיור לטיפול בדלקת ומתי לא:

יש סוגים שונים של דלקות:

 1. דלקת זיהומית שבה ישנו זיהום חיצוני (בד"כ פצע פתוח) או בעקבות עצם שחדר לגוף.
  בדלקות מסוג זה לא נטפל במכשיר הסוליו אלפא קיור
 2. דלקת שמתפתחת בשילוב של נפיחות בעקבות טראומה מקומית כגון במצב של עיקום או נקע בקרסול. במצב זה מתפתחת דלקת המלווה בנפיחות וההמלצה בד"כ הינה לקרר את האזור מכיוון שהוא מודלק וחם גם כך.
  במצב זה לא נשתמש על האזור במכשיר הסוליו אלפא קיור.
  בדלקות מסוג זה בד"כ תוך 72 שעות הדלקת כבר יורדת באופן משמעותי אך הכאב הפנימי יחד עם דלקת עדיין קיים וזה הזמן שבו ניתן להתחיל להשתמש בסוליו אלפא קיור.
 3. דלקות כרוניות: דוגמאות: tennis elbow, פריצת דיסק או בלט בחוליות הגב או הצוואר, דלקות מפרקיות, דלקת בגיד האכילס (גם בדורבן), התעלה הקרפלית וכף היד.
  כל עוד דלקות כרוניות אילו אינן מלוות בנפיחות משמעותית הנראית לעין ניתן ומומלץ להשתמש במכשיר הסוליו אלפא קיור.

איך עוזר מכשיר הסוליו אלפא קיור במקרים של דלקות:
אם ניקח לדוגמה כאבי גב תחתון שלעיתים מלווים בהקרנות של כאב לצידי הישבן ולרגליים, בד"כ מדובר בדלקת באזור החוליות שבהן קיים לחץ מפריצת דיסק, בלט או היצרות. מתוך הלחץ על האזור מתפתחת דלקת אשר לוחצת על העצביים שסביבה וגורמת לכאב ואף הקרנות לאזור הישבן והרגליים. הדלקת מייצרת חסימות של כלי דם לאזור ותוך זמן הופכת גם לכרונית.
מכשיר הסוליו אלפא קיור הוא היחיד שמחמם את האזור לעומק הרקמות ובכך משיג הקלה של הכאב, הרפיה עמוקה והגמשה של רקמות פנימיות כגון שרירים, גידים ורצועות וחשוב מכך החימום מרחיב את כלי הדם, יוצר זרימת דם מוגברת ומטיפול לטיפול פותח את החסימות שיצרה הדלקת.

בד"כ ניתן לחוש את יעילות המכשיר וירידה בכאב כבר לאחר 4-5 טיפולים של 20 דקות ליום לאזור.

כיצד נמנע כאבים מדלקות בעתיד?

כמובן, אין "תעודת ביטוח" בפני כאבים מדלקת, אך שמירה על אורח חיים פעיל, הכולל אימון גופני קבוע ותזונה מאוזנת, עשויה להרחיק מכם את הכאב.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו אלפא קיור – המכשיר היעיל ביותר, היחיד המשלב טכנולוגיית גלי רדיו עם חימום עמוק

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים