כאבים מדלקות: כל מה שרציתם לדעת

 הדלקת היא תהליך הכרחי לריפוי ולחידוש רקמות פגועות באבר חבול. לעתים, תלווה הדלקת בכאבים – הכאבים מתריעים בפנינו על הבעיה וזאת כדי שננוח ובכדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

קצר וקולע

דלקת היא התגובה שבה נוקטת מערכת החיסון שלנו במקרים של גירויים, חבלות, פציעות או זיהומים, הכוללים חיידקים או וירוסים. מקור המילה הוא במונח "דליקה", וזאת בשל תחושת החום המורגשת באזור המודלק. כמובן, הדלקת היא תהליך הכרחי לריפוי ולחידוש רקמות פגועות באותו אבר.
לעתים תלווה הדלקת בכאבים – מדובר במנגנון שנועד להתריע לנו על בעיה ולגרום לנו "להוריד קצב", כדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת.

כאבים מדלקות – ממה הם נובעים?

מגוון עצום של גורמים עשוי לגרום לדלקות: מפציעות ספורט ועומסים חוזרים ונשנים על מערכות שונות בגופנו ועד חיידקים, זיהומים חיצוניים, וירוסים ופטריות. לכן, דלקות יכולות להופיע בכל מקום בגופנו. מעניין לציין כי רוב הפניות לרופא המשפחה בשל כאבים, מגיעים על רקע דלקת.
כדאי לדעת עוד כי במצבים שבהם המערכת החיסונית אינה מצליחה להתמודד עם מקור הבעיה באזור הפגוע, הדלקת עשויה להפוך לדלקת כרונית (ואף להביא עמה כאבים כרוניים). לכן, חשוב להגיע לאבחון וטיפול ולא להזניח כאבים מתמשכים.

מה מרגישים בעת כאבי דלקות?

המגוון הגדול של הסיבות הגורמות לדלקת, טומן בחובו סוגים רבים של כאבים – חדים, מפושטים, ממוקדים, עמומים, מתמשכים ועוד. אלו יכולים להופיע בכל מקום שבו פורצת דלקת. כך למשל, המפרקים, השרירים, הגידים וגם האברים הפנימיים (כגון דלקת במעי ועוד). כך, כל מקרה לגופו.

כאבים מדלקות – כיצד מאבחנים?

גם כאן, מאחר שישנם סוגים רבים של דלקות, המופיעות באזורים שונים בגוף ובעוצמות שונות, כל מקרה נבחן לגופו.

האם כאבי דלקות יכולים להיות מסוכנים?

כאמור, יש צורך לאבחן את מקור הכאב בהקדם, בכדי לאתר את הגורמים לו, ואם אכן מדובר בדלקת – להתחיל בטיפול בכדי למנוע הדרדרות במצב.

כיצד מטפלים בכאב? האם טכנולוגיה מתקדמת יכולה לעזור?

באופן כללי, כאבים מדלקות יצריכו מנוחה לאזור הפגוע, לצד הימנעות מתנועות שגורמות לכאב עצמו (זאת אם מדובר בדלקות במפרקים, שרירים ועוד). הרופא יציע במקרים מסוימים, נטילת תרופות נוגדות דלקת או הזרקת סטרואידים לרקמה הפגועה. דלקת במפרקים, שרירים או גידים תטופל גם באמצעות פיזיותרפיה, לשם חיזוק השרירים באזור.
בין אם הכאבים מדלקת מופיעים על רקע כזה או אחרת, מומלץ מאוד להקל עליהם על ידי טכנולוגיות מתקדמות המוצעות במכשירים ביתיים כגון "סוליו" – מכשיר פשוט לשימוש וידידותי להפעלה. "סוליו" הוא המכשיר היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו. כך, מתבצעת חדירה של אנרגיית הריפוי לעומק הרקמות. סוליו נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). ניתן לחוש בתהליך הריפוי בזמן אמת, בזכות תחושת החום החודרת לעומק האיבר הכואב שבו התפרצה הדלקת.

כיצד נמנע כאבים מדלקות בעתיד?

כמובן, אין "תעודת ביטוח" בפני כאבים מדלקת, אך שמירה על אורח חיים פעיל, הכולל אימון גופני קבוע ותזונה מאוזנת, עשויה להרחיק מכם את הכאב.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

    חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

    "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

    "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

    "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב