כאבי דורבן בכף הרגל: כל מה שרציתם לדעת

כאבי הדורבן העזים נובעים מדלקת ברצועה הקרויה בשם “החיתולית הכפית” – זוהי רצועה רחבה המחברת בין עצמות כף הרגל. הכינוי “דורבן” נובע בשל התחושה הדוקרת המתלווה לדלקת.החדשות הטובות הן שיש פתרון לכאבי הדורבן – הכירו את סוליו אלפא קיור פלוס הישראלי. המכשיר שיטפל עבורכם בכאבי הדורבן.

סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי דורבן

הקרסול והעקב מצד אחד, קצות האצבעות מן הצד השני, ובין כל אלו – שפע של עצמות, גידים, רצועות ושרירים האמורים כולם לשאת את משקל גופנו, וגם לספק לנו תנועתיות מתמדת.וכעת, הכירו את החיתולית הכפית – אחת הרצועות החשובות שחבויות בכף הרגל. זוהי רצועה רחבה שנדמית כ”קפיץ” המחבר בין עצמות כף הרגל. במקרים מסוימים, דלקת שפוקדת את הרצועה הזו מביאה עמה כאבים עזים, שזכו לכינוי “דורבן”. וזאת בשל התחושה הדוקרת המתלווה אליהן.

כאבי דורבן – ממה הם נובעים?

נכון, רקדנים, ספורטאים ומי שעבודתם כרוכה בעמידה מאומצת וממושכת הם הראשונים ברשימת מי שעלולים ללקות בדלקת, אך למעשה, כאבי דורבן עלולים לפגוע בכולם. הגורמים הם בעיקר עומס מתמשך על אותה רצועה. העומס יכול להיגרם הן מעמידה ללא תנועה והן מתנועתיות רבה מדי, כגון ריצה לעתים קרובות. יש הסבורים כי גם נעליים שאינן מתאימות עשויות לתרום לעניין, ואף השמנת-יתר.

מה מרגישים בעת כאבי דורבן?

הרוב חשים בכאבים המזכירים צריבה חדה, אך יש מי שדווקא מתלוננים על כאב עמום יותר. בדרך-כלל, כאב הדורבן מופיע בעקבים, בעת דריכה. הכאב החד ביותר מופיע בעת שקמים בבוקר, וצועדים את הצעדים הראשונים מחוץ למיטה.

עד כמה כאבי דורבן נפוצים?

על פי מחקרים שונים, כעשרה אחוזים מבני האנוש יחוו “דורבן” במהלך חייהם, כאשר הגילאים המועדים ביותר לפורענות הם 55-40.

כאבי דורבן – כיצד מאבחנים?

בשונה מבעיות אורתופדיות אחרות, ברוב המקרים צילום רנטגן לא יחשוף את הבעיה, מאחר שמדובר בתהליך דלקתי ברצועה. לכן, עיקר האבחון ייעשה ידנית, בעת שהרופא ילחץ על נקודות שונות בכף הרגל, ובכך יאתר את המיקום המדויק של הכאב ויזהה האם אכן מדובר ב”דורבן”.

האם כאבי דורבן יכולים להיות מסוכנים?

אם לצד הכאב מופיע חום מקומי, שטף דם או הקרנת הכאבים מעלה, עליכם לפנות לבדיקת רפואית, כדי לשלול מחלות או תסמונות נוספות.

כיצד מטפלים בכאבי דורבן? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

כמו במקרים רבים, גם בכל הקשור לכאבי דורבן, מנוחה תיטיב עם המצב (מנוחה מתונה והמשך פעילות, ולא שכיבה במיטה). לעתים יועיל להניח קומפרסים קרים על האזור הכואב, מספר פעמים ביום. זאת לצד הימנעות מהפעלת עומס על האזור.לעתים, מדרסים בהתאמה אישית יועילו, בשל יכולתם להפחית עומסים נקודתיים. אם הרופא ישלח אתכם לפיזיותרפיה, תוכלו ללמוד מגוון תרגילי חיזוק שרירים.יש מקרים שנדרשת הזרקת סטרואידים, ורק במצבים קיצוניים, יהיה צורך בניתוח ברצועה (שיעילותו מצויה במחלוקת). התעלמות מהבעיה עשויה לגרום לדלקת כרונית ולסיבוכים מתמשכים.כטיפול ביתי, מומלץ מאוד לעשות שימוש במכשירים ביתיים כדוגמת “סוליו”, המציע שילוב טכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב. “סוליו” מצטיין בהיותו מכשיר עוצמתי, יעיל מאד, ידידותי וקל לתפעול. מידות קטנות ובשימוש ידידותי ואינטואיטיבי.

למעשה, “סוליו” הוא המכשיר היחיד מסוגו, המופעל גם באמצעות גלי רדיו. התוצאה: חדירה וטיפול בעומק הרקמות. כדאי לדעת: סוליו נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה).טיפול בדורבן באמצעות סוליו יבוצע ע”ג השוק (באזור שרירי התאומים/הסובך האחוריים ובאזור שמתחת להם), כמו גם על עקב כף הרגל במישרין.

כך תטפלו בכאבי דורבן באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס

דורבן ישנם שני אזורי טיפול. לכל אזור נקדיש 10 דקות טיפול (סה”כ 20 דקות טיפול פעם ביום). מורחים שכבת ג’ל דקה על המכשיר, מניחים את המכשיר על האזור בו מטפלים (על גיד האכילס מחלקו התחתון ועד ⅓ גובה של שריר התאומים האחורי ואזור נוסף הינו מסומן בתמונה בכרית כף הרגל ועד אזור הקשתי של כף הרגל). טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר.
יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.

סוליו - טיפול בכאבי דורבן

תאום ציפיות: בדורבן נוכל להתחיל לחוש בהקלה לאחר 5-8 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב.
כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה של הרגל תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור.

כיצד נמנע כאבי דורבן בעתיד?

תרגילי חיזוק ומתיחת שרירים (הן בכף הרגל והן בשוק ובשריר התאומים), נמצאו כיעילים בכל הקשור להקלה על כאבי דורבן – וגם כמניעה שלהם בעתיד.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

חוות דעת וביקורות

אנשים שמשתמשים בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי דורבן

 • 90% of 100

  נועם א., קרית אונוזמן השימוש בסוליו: 4 שבועותגיל: 39

  מכשיר מתקדם וחיוני שעוזר להפחית כאב ועוזר לכף הרגל להחלים. קל להשתמש בו בבית גם בימי הסגר. עזר לי מאוד לטיפול בכאב דורבן. כל כך יעיל ונכון.
 • 90% of 100

  שלי ב., כפר סבאזמן השימוש בסוליו: 3 שבועותגיל: 43

  מכשיר קטן שנראה חמוד אבל מלא עוצמה. מניעים על המקום הכואב והוא פולט אנרגיית גלי רדיו חזקה עם אינפרא אדום ולייזר רך שמאפשר חדירה וטיפול במקור של הכאב בתוך כף הרגל.
 • 100% of 100

  אפרים ד., תל אביבזמן השימוש בסוליו: 3 שבועותגיל: 65

  אני לא נוהג לכתוב המלצות למוצרים, אבל הפעם אני רוצה להמליץ על סוליו אלפא קיור. מכשיר מעולה וחדשני לטיפול בכאב ועזרה בהחלמה. אחרי שנה של כאבי דורבן שהקשו עליי ללכת ופגעו לי מאוד באיכות החיים, הגעתי לסוליו בזכות המלצה. כשבועיים אחרי תחילת הטיפול כבר יכולתי להגיד שהכאב פחת בצורה משמעותית. חזרתי ללכת בלי פחד. אני ממשיך בטיפול בתקווה שהאזור יחלים והכאב יעלם לחלוטין. אני ממליץ על סוליו ומקווה לעזור לאחרים להגיע להקלה משמעותית בכאב ואיכות חיים.
 • 95% of 95

  טלי ק., ראשון לציוןזמן השימוש בסוליו: יומייםגיל: 36

  מכשיר מצוין! קל לתפעול ונוח. קיבלתי אותו לפני יומיים ואני מאוד מרוצה. כשהפעלתי אותו, הרגשתי את החום ואת האנרגיה שחודרת ועוזרת לי לכאב דורבן שיש לי בכף הרגל. התחושה היתה כבר מהפעם הראשונה, ואני בטוחה שככל שאני אמשיך להשתמש בו, הכאב שלי יעלם ואני אחזור לעצמי.
 • 100% of 100

  יפית ע., אור יהודהזמן השימוש בסוליו: 8 שבועותגיל: 54

  אני מתקשה להאמין כמה שהמכשיר הזה עוזר לי. הוא עלה בהרבה על הציפיות שלי. אני משתמשת בסוליו כבר חודשיים והמכשיר איכותי ויעיל. טיפלתי בעזרתו בכאב דורבן והוא עזר לי מאוד. עכשיו אני משתמשת בו גם לכאב בברך ימין. ממליצה בחום.
 • 100% of 100

  קרן פ., תל אביבזמן השימוש בסוליו: 3 שבועותגיל: 24

  למי שיש את המזל ולא יודע מה זה כאבי דורבן, מדובר בכאבים שזכו לשמם בגלל התחושה הדוקרת בכף הרגל. הם נגרמים מסיבות שונות, במקרה שלי ככל הנראה דלקת כתוצאה מאימוני ריקוד שיצרו עומס על הרצועה בכף הרגל. משגרה של אימוני ריקוד אינטנסיביים עברתי לכאבים שלפעמים אפילו מקשים עליי לדרוך על הרגל, במיוחד בבוקר. אני מקפידה לא ללכת יחפה כי זה מגביר את הכאב. לשמחתי, המליצו לי על סוליו אלפא. אני משתמשת בו כבר שלושה שבועות ומרגישה שיפור משמעותי בכאב, גם בבוקר כשאני קמה. בקצב הזה, בשבוע הבא אני חוזרת לרקוד.
דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים