כאבי כתף קפואה: כל מה שרציתם לדעת

הכתף היא אבר הרגיש למפגעים שונים. "כתף קפואה" ("קפסוליטיס דביקה"), מלווה בחוסר נוחות ניכר. איך מאבחנים "כתף קפואה" ואיך מטפלים ב"כתף קפואה"? קראו כאן

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

קצר וקולע: כל מה שרציתם לדעת על כאבי "כתף קפואה"

הכתף מתאפיינת במורכבות אנטומית מעוררת פליאה: המקום שבו נפגשים שרירי הגב והזרוע טומן בחובו שפע של גידים, שרירים ורצועות, כמו גם שלוש עצמות חשובות – עצם השכמה, עצם הבריח ועצם הזרוע.
לכן, אין זה מפליא שמדובר באבר הרגיש לחבלות, תקלות ומפגעים שונים. אחד מהם עונה לכינוי "כתף קפואה" ("קפסוליטיס דביקה"), תסמונת מעט מסתורית שמלווה בכאבים ובחוסר נוחות ניכר. עם זאת, לעתים קרובות, התסמונת תחלוף לאחר תקופה מסוימת.

כאבי כתף קפואה – ממה הם נובעים?

תסמונת הכתף הקפואה מופיעה באופן בלתי צפוי, והגורמים לה אינם ידועים. מה שכן ידוע הוא שיש סיכוי גבוה יותר ללקות בתסמונת אם ההיסטוריה הרפואית שלכם כוללת בעיות בבלוטת התריס, סוכרת, בעיות לב שונות וכן חבלות קודמות בכתף.

מה מרגישים בעת כאבי כתף קפואה?

התחושה יכולה לנוע מאי-נוחות קלה ועד לכאבים חריפים מאוד, הן במאמץ והן במנוחה. כך או אחרת, התסמונת כרוכה במגבלה בתנועה.
על פי רוב, תסמונת כתף קפואה כוללת ארבעה שלבים המגיעים בסדר הבא:

  • שלב כאב (כאב לא ממוקד, בעיקר בעת תנועה/פעילות)
  • שלב קפיאה (נוצרת מגבלה בתנועה לצד הכאבים שמחמירים)
  • שלב קיפאון (שלב ארוך שעיקרו קיבוע הבעיה. נמשך עד שנה וחצי)
  • שלב הפשרה (המצב מתחיל לחזור לקדמותו, לצד הקלה בכאבים ויכולת תנועתית משופרת).

עד כמה כאבי כתף קפואה נפוצים?

כ-4-3 אחוזים מבני האדם ילקו בתסמונת כתף קפואה במהלך חייהם. בקרב אוכלוסיית חולי הסוכרת, המספר גבוה במידה רבה, ועומד על כ-25 אחוזים ויותר.

כאבי כתף קפואה – כיצד מאבחנים?

אבחון כתף קפואה אינה פשוט, מאחר שהסימפטומים יכולים להעיד על בעיות שונות ומגוונות בכתף. בכל מקרה, אין בדיקות הדמיה שמסוגלות להעיד על הימצאות התסמונת, והאבחון נעשה על פי בדיקת פיזית של המטופל ו"סיפור" המקרה שלו.

כמה זמן ילוו אותי כאבי כתף קפואה?

במקרים רבים, תסמונת הכתף הקפואה תחלוף לאחר 36-18 חודשים. במקרים פחות שכיחים, עלולה להישאר מגבלת תנועה מסוימת.

איך מטפלים בכאבי כתף קפואה עם סוליו אלפא קיור פלוס?

כאבים באזור השכמות והכתפיים עלולים להגיע כהקרנות מאזור הצוואר. במקרים אילו אין צורך לטפל בשכמות / כתפיים אלא רק באזור הצוואר.

בתמונה ניתן לראות חלוקה לאזורי טיפול בכתפיים והשכמות.
1- אזור מפרק הכתף

2- שכמה עליונה

3- שכמה תחתונה

אופן הטיפול: מורחים שכבת ג'ל דקה על המכשיר, מניחים על האזור בו מטפלים ומתחילים להחליק את המכשיר על כל שטח הטיפול המופיע בתמונה במשך 15-20 דקות פעם ביום לאזור. טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר.

יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.

יש לשים לב כי זמן הטיפול מתייחס לאזור אחד בלבד. אין לחלק את זמן הטיפול על שני אזורים או יותר מכיוון שיעילות הטיפול לא תהיה גבוהה מספיק.

סוליו - טיפול בכאבי שכמות

אם הכאב לא מגיע מאזור הצוואר יש לטפל בכתף או השכמה. ישנם לא מעט מקרים (במיוחד באזור הכתפיים) בהם הכאב מורגש באזור מסוים ואילו האזור בו יש לטפל הינו שונה. לדוגמה לא מעט סובלים מכאב באזור מפרק הכתף (1) כאשר האזור לטיפול הינו בשכמה (2) במקרים אחרים ישנם הסובלים מכאבים באזור השכמה (2) בעוד האזור בו צריך לטפל הינו שכמה תחתונה (3).

אז איך יודעים איפה צריך לטפל? מתחילים באזור הכואב (לדוגמה מפרק הכתף 1), לפחות 5 טיפולים. אם יש הקלה להמשיך באותו האזור. במידה ואין הקלה לאחר 5 טיפולים יש לעבור לאזור הסמוך (2).
אם הכאב מגיע מכיוון השכמה יש להתחיל באזור 2 ואם אין הקלה לאחר 5 טיפולים יש לעבור לאזור 3.

אפשרות נוספת היא לתאם אבחון אצל פיזיותרפיסט מקצועי שיודע לכוון מהו האזור המדויק לטיפול.אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר רב של מכוני פיזיותרפיה מהמובילים בישראל ותמיד נשמח להמליץ לכם על פיזיותרפיסט מקצועי לאבחון ( בתשלום למכון הפיזיותרפיה).

תאום ציפיות: אם קלענו לאזור הנכון והאפקטיבי ביותר של הטיפול נוכל לחוש בהקלה כבר לאחר 3-6 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב.
כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה  של האזור המטופל תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור

כיצד מטפלים בכאבי כתף קפואה? האם טכנולוגיה מתקדמת יכולה לעזור?

למרות החדשות הטובות, לפיהן מדובר בתסמונת החולפת מאליה, הרי ששלבי הכאב המאוחרים עלולים לפגום במידה רבה באיכות החיים. לכן, יש צורך של ממש להקל על הכאב. הדבר נעשה בעיקר באמצעות פיזיותרפיה, שאף תורמת לתנועתיות באזור, וכן מתן תרופות לשיכוך כאב (בהן תרופות נוגדות דלקת שאינן סטרואידים). לעתים, תידרש הזרקת סטרואידים למפרק הכתף.
דרך מומלצת להקל על הכאב מתבצעת באמצעות משכירים ביתיים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב. בראשם נמצא את "סוליו", מכשיר קל, פשוט וידידותי למשתמש. בין השאר, "סוליו" מכיל טכנולוגיה לפליטת גלי רדיו. התוצאה: חדירה לעומק הרקמה, בתהליך שניתן להרגישו היטב בזכות החום הנפלט מהמכשיר. סוליו נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה).

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

סיפורי הצלחה עם סוליו: טיפול בכאבי כתף קפואה

90% of 100

שם: אלנה ג', אשקלון

זמן השימוש בסוליו: 6 שבועות

גיל: 49

שמעתם על כתף קפואה? גם אני לא! לפחות לא עד שכאב פתאומי תקף אותי והתברר שקוראים לזה כתף קפואה. חוץ מהכאב המפלח, אני מרגישה מגבלה משמעותית בתנועה. על פי הרופא שלי, סביר להניח שהבעיה בכתף תעבור יום אחד, אבל בהחלט ייתכן שזה ייקח יותר משנה. בינתיים מצאתי דרך מעולה להתמודד עם הכאבים, בעזרת סוליו אלפא קיור פלוס. המכשיר מקל על הכאבים ואפילו משפר לי את טווח התנועה. במצב שלי, זה נותן לי המון. ממליצה בחום.

90% of 100

שם: מאור ר', רחובות

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 50+

מכשיר באיכות גבוהה, קל לשימוש, ופועל כמו שצריך. שימו לב שיש צורך למרוח ג'ל על המקום הכואב לפני שמפעילים את המכשיר, אז מומלץ להזמין מראש. אני משתמש בו למקרה של כתף קפואה והוא עוזר לי מאוד.

100% of 100

שם: עידית ב', תל אביב

זמן השימוש בסוליו: 8 שבועות

גיל: 70

אני אוהבת מאוד את המכשיר של סוליו. בעבר היה לי מכשיר בטכנולוגיה אחרת (TENS) ואין לי ספק שהמכשיר הזה יעיל יותר. הוא קטן ונוח לשימוש לא פחות מהמכשיר הקודם, וההשפעה שלו עליי הרבה יותר טובה. המכשיר מעולה לשיכוך כאבים ומונע את התלות בתרופות.

95% of 95

שם: חוסאם מ', נצרת

זמן השימוש בסוליו:  8 שבועות

גיל: 53

כאב הוא דבר שמשתלט, גם אם כל מה שכואב הוא הכתף. יש לי תופעה בשם כתף קפואה וככל שהכאבים התגברו, הם השפיעו לי על כל החיים. הכאבים השפיעו גם על התפקוד שלי וגם על מצב הרוח במשך תקופה ארוכה. כשהחלטתי לקחת את העניינים לידיים, אשתי קנתה לי את המכשיר של סוליו אלפא. כמה שהוא קטן, ככה הוא יעיל. במקום לסבול, אני יושב 20 דקות עם המכשיר. אני אפילו לא שם לב כי אני מול הטלוויזיה. וככה הכל נראה יותר טוב.

95% of 95

שם: ארז ב', תל מונד

זמן השימוש בסוליו:  3 שבועות

גיל: 36

על סוליו אלפא שמעתי דרך העבודה שלי. סיפרו לי שהוא מכשיר ביתי חדשני שמשלב גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר. אני מאמין גדול בטכנולוגיה רפואית. כשפתאום התחילו לי כאבים של כתף קפואה, החלטתי לנסות אותו, במיוחד משום שיש לו אישור של משרד הבריאות האמריקני. המכשיר נוח ויעיל, והתוצאות שלי טובות.

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים