כאבי מרפק טניס: כל מה שרציתם לדעת

בין אם תקראו לכך "מרפק טניס", "טניס אלבו" ובין אם "גולף אלבו", הרי שהכאב החד הזה אינו משהו שאפשר לטעות בו. הכאבים הללו אינם מערבים רק שחקני טניס או גולף, אלא עלולים לפקוד כל אחד מאיתנו.
השם "מרפק טניס" הוא למעשה תוצר של דלקת העונה לשם Lateral Epicondylitis. וכיאה לשמה, היא מערבת את אזור המרפק.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

כאבי "מרפק טניס" – ממה הם נובעים?

שם המשחק הוא מאמץ ועומס. וככל שאלו רבים ומתמשכים יותר – כך גדל הסיכוי ללקות במרפק טניס. הלחצים הללו מתנקזים אל האמה, ששריריה וגידיה פשוט קורסים תחת המאמץ.
בין השאר, הדבר נגרם גם בשל תנועה קבועה החוזרת על עצמה שוב ושוב (ומכאן הקשר למשחק הטניס, אך לא רק). מספיק לזכור את התחושה המגיעה בעקבות הברגה מתמשכת של ברגים, בכדי לקבל רמז לעומס זה. התוצאה: כאבים, ובמקרים מסוימים גם קרעים בגידים וניוון מקומי.

מה מרגישים בעת כאבי מרפק טניס?

מרפק טניס מביא עמו כאבים חריפים, בעיקר בחלק החיצוני של המרפק (אזור הכיפוף וקצה האמה). כאבים אלו מגיעים באופן פתאומי, ולא בהדרגה. הכאב מחריף כאשר מניעים את האמה פנימה והחוצה, עוסקים בפעילות מכנית עדינה (הברגה למשל), ופעולות סיבוביות (כגון פתיחת פקקים של בקבוקים). לעתים, תחושו שאין ביכולתכם ליישר את היד באופן מוחלט.

כאבי טניס – כיצד מאבחנים?

לא כל כאב במרפק משמעו דלקת מסוג זה. עם זאת, כאב שאינו חולף ידרוש בירור רפואי – ואבחנה בהתאם. יש לפנות לרופא מיד אם הופיעה נפיחות, אדמומיות או רגישות קיצונית למגע. במקרים מסוימים, בדיקה פיזית תדרוש השלמה כגון בדיקת אולטרה-סאונד או הדמיות נוספות. אגב, כאב דומה, המופיע דווקא באזור הפנימי של המרפק, עונה לכינוי "גולף אלבו" (מרפק גולף).

כמה זמן ילוו אותי הכאבים במרפק?

כפי שהוא הפתיע אתכם בבואו, כך הוא גם עלול להיעלם באופן ספונטני. המספרים באשר להחלמה עצמית מכאב מרפק טניס מדברים על 12-4 חודשים, כאשר רק מיעוט מהם יימשך כשנתיים ויותר. עם זאת, גם אם החלמתם, התסמונת עלולה לשוב בעתיד.

כיצד מטפלים בכאבים? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

כאמור, הבעיה עשויה לחלוף מאליה. עם זאת, במצב זה יש להקפיד על מנוחה, אך כמובן – לא לשבות מפעילות לחלוטין. אחד הפתרונות הוא שימוש בסד המעניק מנוחה לאזור האמה. ובכל מקרה, יש להימנע מאותן פעולות ותנועות הגורמות לכאב.

גם קומפרסים קפואים יכולים לספק פתרון יעיל למדי (לפחות 4-3 פעמים ביום, למספר דקות בכל פעם). משככי כאבים ואף הזרקת סטרואידים מהווים סיוע נוסף אם נדרש, וכך גם הפנייה לטיפול פיזיותרפיה. במצבי קיצון שאינם שכיחים, תידרש התערבות כירורגית.

כטיפול יעיל, מהיר ופשוט, כדאי מאוד לשקול להתנסות בטכנולוגיה המתקדמת והמוכחת של גלי רדיו.
"סוליו אלפא קיור פלוס". הוא מכשיר מתקדם, ידידותי לשימוש ובעל ממדים קטנים ונוחים להפליא. בנוסף, "סוליו אלפא קיור פלוס" הוא המכשיר היחיד המשלב שלוש אנרגיות, ובהן גלי רדיו!  גלי הרדיו, חודרים לעומק הרקמות ומחממים אותן – כך, המכשיר גם מקל על הכאב וגם תורם לתהליך ריפוי מהיר ויעיל בעומק הרקמות.
הטיפול המומלץ צריך להיעשות במשך כ 15-20 דקות בלבד, פעם אחת ביום, למשך 10 ימים.
לרוב, תוכלו לחוש בהשפעתו של המכשיר כבר מהטיפול הראשון.
סוליו מיועד לטיפול יעיל במגוון רחב של כאבים בגופנו (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). תהליך ריפוי הכאב מורגש היטב, בזכות שילוב הטכנולוגיות ותחושת החום החודרת לעומק המרפק והאמה.

הוראות שימוש במכשיר סוליו בכאבי מרק טניס:

ישנם 2 אזורים עיקריים לטיפול במרפק טניס:
1- כל השטח החיצוני של האמה מהמרפק ועד ל שני שליש מהמרחק מהמרפק למפרק היד (אין צורך להגיע למפרק היד)
2- מאזור המרפק לכיוון הזרוע בחלק החיצוני ומעט בפנימי 10-13ס"מ מהמרפק לכיוון הזרוע וזאת מסביב לזרוע (גם בחלק התחתון וגם העליון).
אופן הטיפול: מורחים שכבת ג'ל דקה על המכשיר, מניחים על האזור בו מטפלים ומתחילים להחליק את המכשיר על כל שטח הטיפול המופיע בתמונה במשך 15-20 דקות פעם ביום לאזור. טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר.
יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.

יש לשים לב כי זמן הטיפול מתייחס לאזור אחד בלבד. אין לחלק את זמן הטיפול על שני אזורים או יותר מכיוון שיעילות הטיפול לא תהיה גבוהה מספיק.

איך לטפל במרפק טניס עם סוליו

חשוב לציין כי במרפק טניס לוקח זמן ממושך יותר עד לשיפור משמעותי בניגוד לאזורים אחרים בגוף בהם ניתן לחוש בשיפור משמעותי כבר לאחר 4-6 טיפולים. לכן אנו ממליצים להתמיד בטיפול חודש וחצי עד חודשיים לקבלת שיפור והקלה.

תאום ציפיות: אם קלענו לאזור הנכון והאפקטיבי ביותר של הטיפול נוכל להתחיל לחוש בהקלה לאחר 10-20 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב.
כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה של אזור המרפק תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור.

כיצד נמנע מכאבי טניס אלבו בעתיד?

כפי שכבר הוזכר, אם נדרשות פעולות חוזרות ונשנות, יש להשתמש בסדים ייעודיים לתמיכה. גם חיזוק שרירי האמה והמרפק יועיל בהחלט.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי מרפק טניס

קניתי את סוליו בעקבות כאבים חדים. הרופאה שלי איבחנה דלקת באזור המרפק וכאבים נוספים בגידים. השתמשתי במכשיר 2-3 שבועות והרגשתי הטבה משמעותית. מאז אני משתמש במכשיר כשאני מרגיש התחלה של כאב, ומצליח למנוע התפרצות של הדלקת. כולנו במשפחה משתמשים בסוליו, כל אחד לכאבים שלו וכולנו מרוצים.

100% of 100

ירון מ., רעננה

זמן השימוש בסוליו: 6 חודשים

גיל: 45

אני עובד כצבעי. כנראה שהמאמץ הפיזי הוא הסיבה לכאבי המרפק שלי (טניס? לא במקרה שלי). סבלתי מכאבים שכמעט ומנעו ממני לעבוד. למזלי, קיבלתי המלצה על המכשיר סוליו. רק בזכותו אני מצליח לעבוד בלי לסבול.

100% of 100

לירן א', באר שבע

זמן השימוש בסוליו: 5 שבועות

גיל: 28

אני סובלת מכאבים קשים במרפק. החלטתי לנסות את סוליו אלפא פלוס כי הבנתי שאני צריכה עזרה, כמה שיותר בריאה ויומיומית, והבנתי גם שאין לי מה להפסיד. למכשיר אין תופעות לוואי, ויש זכות החזרה. אני חייבת להגיד שהמכשיר הזה עמד בכל הציפיות שלי. אין כאן תרופת קסם, אבל הוא פועל על המקום ועוזר גם להקלה על כאבים וגם להחלמה. מהניסיון שלי, צריך קצת סבלנות אבל אין ספק שיש כאן טכנולוגיה עם תועלות. אני עדיין מודעת למקום ומקפידה כשאני עושה ספורט, אבל המצב הרבה יותר טוב. אני מאוד מרוצה וממליצה.

100% of 100

ערבה ת', תל אביב

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 51

שמי אברהם, בן 79, ובגילי עדיין עוסק בפעילות גופנית, בעיקר שחייה. לעתים אני מרגיש כאב במפרקים, בעיקר במרפקים ובברכיים. קניתי את סוליו לפני כשנה, וכשיש לי כאב, אני משתמש בו עד שהכאב נעלם. התמיכה הזאת מאפשרת לי לטפל בעצמי ולהמשיך לתפקד בלי רופאים ובלי מרשמים. זה נפלא. אני מודה מקרב לב לסוליו אלפא קיור פלוס.

100% of 100

אברהם ב', חיפה

זמן השימוש בסוליו: מעל שנה

גיל: 79

אשתי קנתה לי את המכשיר בגלל בעיה של מרפק טניס. אני משחק סקווש בממוצע פעמיים בשבוע, והתחלתי להרגיש כאבים. אני מקפיד להשתמש במכשיר לפי הוראות השימוש כבר כמעט חודש, ומרגיש הקלה משמעותית. אני מתכוון להמשיך להשתמש בו עכשיו וגם בעתיד.

100% of 100

אריק כ', הרצליה פיתוח

זמן השימוש בסוליו:  4 שבועות

גיל: 53

כאבים חזקים במרפק ובזרוע הניעו אותי לבדוק אפשרויות לטיפול. כך הגעתי לאלפא קיור פלוס. מה שמצא חן בעיניי בעיקר היה בטיחות השימוש בבית, היעדר תופעות לוואי, ופתרון שלא כרוך בתרופות ורופאים. וחשוב עוד יותר, הטכנולוגיה הגיונית וחכמה. לא רק סוג אחד של אנרגיה לטיפול אלא שלושה סוגים, כל אחד חודר לעומק אחר ומסייע לטיפול. קראתי בנפרד על טכנולוגית RF, שבדרך כלל משתלבת במכשור רפואי מתקדם וחודרת לעומק. לפי אתר האינטרנט של החברה, יש לטכנולוגיה הזאת גם אישור של משרד הבריאות האמריקני. אני מאוד מרוצה מהמכשיר ומהתוצאות שאני מרגישה על עצמי. הוא נהדר והכאבים חלפו כלא היו.

100% of 100

איילה פ', רמת גן

זמן השימוש בסוליו: 5 שבועות

גיל: 60

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים