כאבי פריצת דיסק: איך ניתן לטפל? כל מה שרציתם לדעת

24 חוליות מרכיבות את עמוד השדרה שלנו, וביניהן מצויים הדיסקים. בפריצת דיסק, לחץ בין החוליות גורם לדליפת הנוזל שבתוך הדיסק. כאשר מופיעים כאבים, תחושו אותם בעיקר בגב התחתון. כך תוכלו לאבחן ולטפל בכאבי פריצת דיסק.

סוליו אלפא קיור לטיפול בפריצת דיסק

מה זה דיסק בעמוד השדרה?

24 חוליות מרכיבות את עמוד השדרה שלנו, וביניהן מצויים הדיסקים – מבנים טבעתיים נוקשים העשויים סיבים, שבתוכם נוזל ג'לטיני צמיגי.
תפקיד הדיסק לשמש אלמנט מגן בין החוליות, לרכך זעזועים ולספק גמישות. כל זאת, באזור הרגיש והמורכב של תעלת עמוד השדרה, בה עובר חוט השדרה. חוט השדרה עצמו מכיל תאי וסיבי עצב.
מכל סוגי ומיני הסיבות לכאבי גב, פריצת דיסק היא הידועה מכל, וגם זו שרבים חוששים ממנה, כאשר הכאב מופיע.

כאבי פריצת דיסק – ממה הם נובעים?

בפריצת דיסק, לחץ בין החוליות גורם לדליפת הנוזל שבתוך הדיסק, ולעתים לפגיעה בעצב – מה שמוביל לכאבים וסימפטומים נוספים. במקרים רבים, קשה לדעת מה בדיוק גרם לפריצת הדיסק – מהרמת משאות, דרך חבלות ועד תהליכים ניווניים המתרחשים בגיל מבוגר.

מה מרגישים בעת כאבי פריצת דיסק?

לא כל פריצת דיסק מביאה לכאב – לעתים הדיסק פורץ אך לא לוחץ על עצב מסוים. עם זאת, כאשר מופיעים כאבים, תחושו אותם בעיקר בגב התחתון, אך גם במקומות אחרים. אם הדיסק לוחץ על העצב הסכיאטי, תחושו כאב מפושט בגפיים התחתונות ואולי גם נמלולים ו"הרדמות" ברגליים.
לעתים, בעת פריצת דיסק, הכאב יגבר בתנועות מסוימות, ואף בשיעול, התעטשות, מתן שתן ועוד.

כאבי פריצת דיסק: עד כמה הם נפוצים?

למרות שרוב בני האדם (כ-80%) יחוו במהלך חיים לפחות אפיזודה אחת של כאבי גב, ולמרות שרבים מהם סובלים מכאבי גב באופן תדיר, הרי שפריצת דיסק מתרחשת בקרב פחות משבעה אחוזים בלבד.
הגילים השכיחים ביותר הם 55-35, כאשר לגברים יש סיכוי גבוה יותר ללקות בפריצת דיסק מאשר נשים.

כאבי פריצת דיסק – כיצד מאבחנים?

הרופא יברר מהם הסימפטומים, יבדוק אם ישנה חולשת שרירים, יבקש מכם לבצע תנועות מסוימות ויבחן את התחושות ברגליים. בשל העובדה שפריצת דיסק כרוכה לעתים קרובות באי יכולת להניף רגל ישרה לגובה רב מבלי לחוש כאב, יבצע הרופא את "מבחן הרגל הישרה".

כמה זמן ילוו אותי כאבי פריצת דיסק?

למרות השם המאיים של התופעה, לעיתים כאבי פריצת דיסק עשויים לחלוף מעצמם בתוך חודשיים ואף פחות. זאת בשל החלמה טבעית של הדיסק, כיווצו ושחרור הלחץ על העצב.
במהלך תקופה זו, יש לטפל בסימפטומים, כדי למנוע פגיעה באיכות החיים.

כיצד מטפלים בכאבי פריצת דיסק? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

חשוב מאוד להמשיך בשגרת החיים, לצד הימנעות מפעולות שגורמות להחמרת הכאב. עם זאת, בשלב הכאב האקוטי הראשוני (מספר ימים), מומלץ לנוח.
אם תופנו לטיפולי פיזיותרפיה, תלמדו לבצע תרגילים מגוונים להקלה על הכאב. במקרה הצורך, כאבי פריצת דיסק מטופלים גם באמצעות תרופות לשיכוך כאבים.
אחד מתוך עשרה מהלוקים בפריצת דיסק, ייאלץ לעבור ניתוח. זאת כאשר הטיפולים השמרניים לא הועילו או בעת קשיי תנועה קיצוניים או השפעה על מערכות אחרות בגוף. כדאי לדעת כי ניתן גם להתערב כירורגית באמצעים כגון אנדוסקופיה, שאיבת דיסק או מיקרו-כירורגיה.

יש טיפול בכאבי פריצת דיסק – הבשורה המשמחת

הטיפול בכאבי פריצת דיסק מביא אל קדמת במה גם טכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב. זוהי הזדמנות להתנסות במכשירים ביתיים כגון "סוליו", מכשיר קל, פשוט וידידותי למשתמש. "סוליו", מחולל שינוי ממשי בעיקר בזכות גלי הרדיו, המאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות. הטיפול באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס הוא פשוט ויעיל. הטיפול אורך 15-20 דקות, פעם ביום. בתוך זמן קצר ביותר, תחושו בהבדל.
לעתים, בעת פריצת דיסק תחושו בכאבים לאורך הרגליים או באזור הישבן – למרות זאת,, חשוב מאד להתמקד בטיפול אך ורק באזור מקור הכאב (אזור פריצת הדיסק), שכן הכאב נובע משם, ואין לטפל באזור הרגליים והישבן.
אנרגיית גלי הרדיו של סוליו אלפא קיור פלוס חודרת לעומק הרקמות, מחממת אותן, מרחיבה את כלי הדם, מאיצה את תהליך חילוף החומרים בעומק הרקמות, מפיגה את הכאב, ומאיצה את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.
בעזרת סוליו אלפא קיור פלוס, תוכלו לחזור לפעילות שגרתית תוך זמן קצר.
חשוב לציין כי סוליו אלפא קיור פלוס אינו מרפא את פריצת הדיסק עצמה, אך ביכולותו להפיג את הכאבים הנובעים מפריצת הדיסק במהירות.
סוליו אלפא קיור פלוס נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). תהליך ריפוי הכאב מורגש היטב, בזכות שילוב הטכנולוגיות ותחושת החום החודרת לעומק האיבר הכואב – בין אם הגב התחתון ובין אם אזורים אחרים המושפעים מהכאב.

אופן הטיפול:

מורחים שכבת ג’ל דקה על המכשיר, מניחים את המכשיר על האזור בו מטפלים (בתמונה) ומתחילים להחליק את המכשיר על כל שטח הטיפול המופיע בתמונה במשך 15-20 דקות פעם ביום. טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר.יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.

באזור הגב התחתון מומלץ להיעזר במישהו כדי מכיוון שכדאי שהגב יהיה רפוי בזמן הטיפול.

טיפול בכאבי פריצת דיסק וגב תחתון

תאום ציפיות: באזור הגב נוכל להתחיל לחוש בהקלה לאחר 3-6 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב. במקרים בהם יש גם הקרנה לכיוון העכוז והרגליים ניתן לחוש בשיפור בהקרנות לאחר 6-8 טיפולים ואין צורך לבצע את הטיפול באזורים המוקרנים אלא אך ורק באזור הטיפולי במרכז הגב התחתון (המופיע בתמונה) כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה של הגב תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור.

כיצד נמנע כאבי פריצת דיסק בעתיד?

שם המשחק כאן הוא "מניעה". כך, מומלץ לשנות את אורח החיים באמצעות אימוץ תזונה נכונה (אם יש צורך להוריד במשקל), פעילות ספורטיבית קבועה, שינוי מנחי העבודה שלנו ועוד.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

סיפורי הצלחה עם סוליו: טיפול בכאבי פריצת דיסק

 • 90% of 100

  מרב ג', הוד השרון
  גיל:43
  זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

  מוצר מעולה ואפקטיבי להקלה על כאבים כתוצאה מפריצת דיסק. אני מורחת את הג'ל במקום הכואב, מפעילה את המכשיר, ומניעה אותו על פני המקום. הפעולה לא כואבת, להיפך – היא מקלה על הכאב. אחרי כשבועיים, ההקלה משמעותית.

 • 90% of 100

  מעוז א', רמת גן
  גיל: 52
  זמן השימוש בסוליו: 1 חודש

  פריצת דיסק מובילה לכאבים קשים. אני אוהב להיות בשליטה, ומבחינתי סוליו אלפא מאפשר לי לעזור לעצמי, לחוות ירידה בכאב וייתכן שגם לקצר את זמן ההחלמה. עוד יתרון הוא שהמכשיר עוזר לסוגי כאב שונים ולכן עם השקעה חד פעמית אני מקבל הקלה במגוון כאבים, ללא הגבלה, באופן עצמאי.

 • 100% of 100

  עודד כ', ירושלים
  גיל: 31
  זמן השימוש בסוליו: 4 חודשים

  אני בן 31 ויש לי פריצת דיסק. אני לא יודע בדיוק מה הסיבה. ההורים שלי קנו לי את המכשיר של סוליו כדי לעזור לי. המכשיר קטן וקל, ואולי בגלל זה הייתי סקפטי. אבל הוא מוכיח את עצמו. בשבועיים האחרונים אני משתמש בו לפחות פעם ביום, בדרך כלל פעמיים, כדי להקל על הכאב. בהתחלה ההקלה היתה בזמן השימוש, אבל עם הזמן אני מרגיש הקלה כללית. אני מקווה שהמכשיר יעזור לי להחלים מהר.

 • 95% of 95

  ליהי ג', תל אביב
  גיל: 50
  זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

  אני עושה פעילות ספורטיבית שנאלצתי להפסיק בגלל כאבי גב חדים. הרופא אבחן פריצת דיסק. חיפשתי דרך להקל על הכאבים ונתקלתי במכשיר סוליו אלפא פלוס. המכשיר הוא טכנולוגיה ישראלית והוא גם מאושר על ידי ה-FDA. ראיתי שהוא מומלץ גם על ידי רופאים. בנוסף, המכשיר לא גורם לתופעות לוואי. קראתי על הטכנולוגיה באתר החברה, ואהבתי את השימוש הביתי בטכנולוגיה רפואית. החלטתי לטפל בעצמי עם סוליו, ואני ממליצה בחום!

 • 100% of 100

  אלכס ג', חיפה
  גיל: 42
  זמן השימוש בסוליו: 1 חודש

  הכל התחיל מכאב פתאומי. משם זה המשיך לרופאים ואבחון. מאז החיים שלי נראים אחרת, וזו לא הגזמה. אני עובד בעבודה פיזית ועכשיו אני מוגבל. קשה לי לשבת וקשה לי לישון. אני מקבל תרופות נגד כאבים, ועדיין כואב לי. כשכל כך כואב, אתה מוכן לעשות כל מה שצריך כדי להפסיק את הכאב. אני מטופל אצל כירופרקט וככה הגעתי אל סוליו – מכשיר להקלה על כאבים שהחלטתי לנסות. המכשיר קטן, ואולי גם בגלל זה היעילות שלו הפתיעה אותי. לי זה עזר ואין לי ספק ששווה לנסות.

 • 95% of 100

  אברהם א', רעננה
  גיל: 67
  זמן השימוש בסוליו: 2 חודשים

  בלי כדורים, בלי ניתוחים, בלי תופעות לוואי. טיפול יעיל שעוזר להקלה על הכאב. גם אם זה קשה להאמין, זה מה שחוויתי. אני לא איש צעיר, אבל אני פעיל. אני עצמאי, עושה פעילות ספורטיבית, עוזר לטפל בנכדים ואפילו מתנדב. הכאב שלי הקרין אל הרגלים, הקשה עלי ללכת ולתפקד ברמה הבסיסית. סוליו אלפא קיור פלוס הציל אותי. אני גאה בטכנולוגיה הישראלית שמביאה להקלה בכאב באישור ה-FDA.

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים