כאבי צוואר: פריצת דיסק צווארית

באזור המכונה "עמוד השדרה הצווארי", פועלות שבע חוליות אשר ביניהן ישנם מבנים דמויי טבעת – אלו הם כמובן הדיסקים, שנועדו לשכך זעזועים ולספק לנו גמישות הנדרשת לתנועה. פריצת דיסק בין חוליות הצוואר עלולה לגרום לכאבים ודלקות – הבשורה הטובה היא שמעתה, יש מכשיר ש"יודע" לטפל בכאבים הנובעים מפריצת דיסק צווארית – הכירו את סוליו אלפא קיור פלוס הישראלי!

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

באזור המכונה "עמוד השדרה הצווארי", פועלות שבע חוליות, שמעבר להיותן מרכיב חשוב בתנועתיות שלנו, הן נושאות את משקל הראש ומאפשרות לו לנוע לצדדים.
בין חוליות עמוד השדרה ישנם מבנים דמויי טבעת בעלי מרכז ג'לטיני, העטופים בסיבים. אלו הם כמובן הדיסקים, שנועדו לשכך זעזועים ולספק לנו גמישות הנדרשת לתנועה.

כאבי פריצת דיסק צווארית – ממה הם נובעים?

בדומה למצבים נפוצים יותר, בגב התחתון, פריצת דיסק בצוואר נובעת מעומס ולחץ-יתר מתמשך על דיסק מסוים. טבעותיו הסיביות של הדיסק נדחקות בידי החומר הצמיגי במצוי במרכזו, והן עלולות להיקרע, לדלוף אל תעלת עמוד השדרה ולהפעיל לחץ על שורשי עצבים. התוצאה: כאב.
מצבי פריצת דיסק צווארית עלולים להיגרם מחבלות, תאונות, נפילות, נשיאת משאות כבדים מדי, פציעות ספורט, תנועות חדות יתר על המידה ועוד. פריצת דיסק צווארית עלולה להיגרם גם בשל תאונות דרכים שבה הראש מיטלטל קדימה ואחורה באופן חד ופתאומי.

מה מרגישים בעת כאבי פריצת דיסק צווארית

בראש ובראשונה, כדאי לדעת כי בדומה לפריצות דיסק אחרות, גם בכל הקשור לפריצת דיסק צווארית, במקרים מסוימים לא יופיעו כלל כאבים.
כאשר מופיעים כאבים, הם יכולים לנוע על סקאלה של רמות שונות, לעתים עד פגיעה ממשית באיכות החיים. לפעמים פריצת דיסק צווארית תערב תחושת צריבה ונימול בגפיים או בשכמות, מגבלה בתנועה, הקרנה לאזורים אחרים בגב או בגפיים ותחושת חולשה בידיים.

האם כאבי פריצת דיסק צווארית נפוצים כמו פריצת דיסק בחלקים אחרים בגב?

לא. בשל העובדה שהדיסקים בעמוד השדרה הצווארי אמורים לשאת משקל נמוך יותר מאשר אלו שבגב התחתון, פריצות דיסק צוואריות יהיו פחות נפוצות.

כאבי פריצת דיסק צווארית – כיצד מאבחנים?

הרופא המטפל יבצע בדיקה חיצונית הכוללת לחיצות, בדיקת טווחי תנועה ועוד. בנוסף, הוא יתחקר אתכם על ההיסטוריה הרפואית שלכם. במקרים מסוימים, תישלחו לצילומי רנטגן או בדיקות מעמיקות יותר, כגון MRI. בין השאר, הרופא ינסה לשלול באמצעותן חשד למחלות, דלקות וזיהומים הגורמים לסימפטומים דומים.

כמה זמן ילוו אותי כאבי פריצת דיסק צווארית?

הכל תלוי כמובן במצב הספציפי, אך במקרים רבים, תהליך הריפוי הטבעי של הגוף עשוי להביא להקלה בתוך כחצי שנה. עם זאת, ישנה חשיבות גדולה לאבחון וטיפול נכון בהקדם, כדי למנוע נזק נוסף ולשלול מצבים רפואיים מסוכנים.

כיצד מטפלים בכאבי פריצת דיסק צווארית? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

אם התפתחה דלקת, הרופא יציע טיפול המבוסס על תרופות נוגדות דלקת, לצד הפניה לפיזיותרפיה. הטיפול הפיזיותרפי יכלול לא רק שיקום המצב אלא גם תרגילים לחיזוק השרירים, לימוד דרכים חדשות להימנע מעומסים על הצוואר, שינוי סביבת העבודה והרגלים קבועים ועוד. במקרים קשים של כאבים אקוטיים, פגיעה עצבית או מגבלות חמורות בתנועה, תישקל בשלב מסוים התערבות כירורגית.
בין הכלים שבהם תוכלו להיעזר ראוי לציין את הטכנולוגיות המתקדמות להקלה על כאב, ובראשן –  "סוליו אלפא קיור פלוס". המכשיר מצטיין במידות קטנות ופשטות הפעלה, וייחודו בעובדה שהוא היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו. אלו מעניקים אפשרות חדירה לעומק הרקמות, חימום, המפיגים את הכאב ומסייעים לטיפול בכאבים. סוליו נועד לטפל במגוון כאבים מסוגים וממקורות שונים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה).

איך מטפלים בכאבי פריצת דיסק צווארית עם סוליו אלפא קיור פלוס?

אזור הטיפול בצוואר הינו מקו השיער התחתון ועד לקו השכמות.
אופן הטיפול: מורחים שכבת ג'ל דקה על המכשיר, מניחים על הצוואר ומתחילים להחליק את המכשיר על כל שטח הטיפול המופיע בתמונה במשך 15-20 דקות פעם ביום. טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר. יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.סוליו - טיפול בכאבי צוואר

באזור הצוואר מאוד מומלץ להיעזר במישהו כדי שהצוואר יהיה רפוי בזמן הטיפול וכך יעילות הטיפול תהיה גבוהה משמעותית.

במקרים בהם יש חשד של הקרנת כאב מהצוואר לאזורים נוספים אנו ממליצים שלא להטפל באזורים המוקרנים אלא לבצע לפחות 5 טיפולים בצוואר ולאחר מכן נוכל לדעת האם ירדו הכאבים באזורים המוקרנים. אם אכן ירדו הכאבים אין צורך לטפל בהם אלא להמשיך ולטפל בצוואר עד לירידה בכאב.

תאום ציפיות: באזור הצוואר נוכל לחוש בהקלה כבר לאחר 4-7 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב.
כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה של אזור הצוואר תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור.

אין לטפל עם מכשיר הסוליו אלפא קיור באזורים הבאים: על הראש, על הפנים או על חלק הקדמי / צדדי של הצוואר באזור בלוטות התריס.

כיצד נמנע כאבי פריצת דיסק בעתיד?

שם המשחק כאן הוא "מניעה". כך, מומלץ לשנות את אורח החיים באמצעות אימוץ תזונה נכונה (אם יש צורך להוריד במשקל), פעילות ספורטיבית קבועה, שינוי מנחי העבודה שלנו ועוד.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

סיפורי הצלחה עם סוליו: טיפול בכאבי פריצת דיסק צווארית

90% of 100

שם: אלי ט', כפר סבא

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 74

עברתי תאונת דרכים בינונית. מאז התאונה אני סובל מבעיות בריאות, כולל פריצת דיסק בצוואר שנגרמה מהתאונה. הכאבים מקרינים לי לגב ולידיים. מאז התאונה אני מטופל באופן מקצועי, ובין השאר קיבלתי המלצה על סוליו להקלה על כאבים. רכשתי את המכשיר לפני כחודש. אני משתמש בו כמעט כל יום, ואמשיך להשתמש בו כי הוא גורם להקלה בכאבים. מומלץ.

90% of 100

שם: מירה א', תל אביב

זמן השימוש בסוליו: 2 שבועות

גיל: 71

אני סובלת כאבים קשים עקב פריצת דיסק צווארית. ניסיתי טיפולים רגילים וטיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור. הכאבים משפיעים לי על כל תחומי החיים. לכן אני גם ממשיכה לנסות אפשרויות שונות. לפני כחודש התוודעתי לסוליו אלפא קיור, ואחרי שקראתי על המכשיר החלטתי לנסות אותו. אחרי שבועיים אני כבר מרגישה שיפור משמעותי! השיפור הזה מאפשר לי לחזור לאט לאט לחיים. אין דבר יותר טוב מזה. תודה לחברת סוליו.

100% of 100

שם: ענת ג', רעננה

זמן השימוש בסוליו: 2 שבועות

גיל: —

קניתי את המכשיר לאמא שלי שסובלת מפריצת דיסק בצוואר. עד עכשיו, היא קיבלה זריקות נגד כאבים. חיפשתי איך לעזור לה גם כשהיא בבית. היא אומרת שכשהיא משתמשת במכשיר, הכאב כמעט נעלם. היא כל כך מרוצה שהיא ממליצה עליו לכולם. נראה לי שגם אני צריכה מכשיר של סוליו בבית, לטיפול בכאבים אחרים.

95% of 95

שם: אלון ד', רמת גן

זמן השימוש בסוליו:  3 שבועות

גיל: 45

אני מכיר שימושים רפואיים לגלי רדיו. כשקראתי על גלי רדיו לטיפול בכאבים בבית, החלטתי לנסות. אני עושה פיזיותרפיה לטיפול בבעיה של פריצת דיסק צווארית והמכשיר הוא מבחינתי טיפול משלים בבית. אני לא מצפה לריפוי מהיר יותר, אלא להקלה על כאב ועד עכשיו מכשיר סוליו מוכיח את עצמו.

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים