תנאי משלוח ומדיניות החזרה

נא קראו בעיון את מדיניות המשלוחים וההחזרות באתר Solio.co.il

מדיניות אתר סוליו אלפא קיור פלוס

תנאי שימוש ושירות

מעצם ביקורך באתר זה ומעצם רכישתם של מוצרים כלשהם באתר, הנך מחויב לתנאים ולתניות דלהלן. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאיו של הסכם זה בכל עת שהיא מבלי ליידעך. אנא קרא בעיון את הסכם המשתמש ותנאי השירות טרם שימושך באתר. לידיעתך, כל תשלום מעל 1,500 ש"ח (בכרטיס אשראי) יחייב טיפול דרך ספק כרטיסי אשראי לאישור ואימות העסקאות (טרם משלוח הפריט המוזמן). אם הכתובת לשליחת החשבון ולמשלוח המוצר אינה זהה, ניאלץ לבטל את העסקה ולבצע החזר מלא..

ביטול רכישה

אם ביצעת הזמנה באתר Solio והינך מעוניין לבטל אותה, תוכל לעשות זאת תוך שעתיים מהשלמת ההזמנה, שכן אנו בדרך כלל מעבדים את ההזמנות ושולחים את הפריטים המוזמנים מיד עם קליטתן. זמן הטיפול יכול לנוע בין שעה ל-24 שעות, כתלות בשעה וביום בשבוע שבו מתבצעת ההזמנה.

תנאי החזרה

אנו מציעים החזרים מלאים, בניכוי 390 ש"ח מהמחיר ששילמתם (בגין השמשת המוצר למכירתו כמשומש, עלות הג'ל וכיו'ב), עבור מוצרים המוחזרים אלינו תוך 60 יום מתאריך קבלת המשלוח.
על מנת להתחיל בתהליך ההחזר הכספי, אנא צור עמנו קשר בדוא"ל contact@solio.co.il .

לידיעתך, הלקוח אחראי לכיסוי עלויות משלוח המוצרים המוחזרים אלינו.

על מנת שתהיה זכאי להחזר, על הפריט המוחזר להיות במצב מעולה וללא נזק. יש להחזיר את הפריט באריזתו המקורית, כולל העזרים והג'לים המגיעים עמו. יש לצרף לפריט את הקבלה או אישור הרכישה.

ברגע שנקבל את הפריט המוחזר, נבדוק אותו ונודיע לך שקיבלנו את הפריט המוחזר. לאחר בדיקת הפריט, ניידעך מיד באשר למצב הטיפול בהחזר שלך.

אם ההחזר יאושר, נבצע החזר לכרטיס האשראי שלך (או בשיטת התשלום המקורית). את הזיכוי תקבל לאחר מספר ימים, כתלות במדיניות החברה המנפיקה את כרטיס האשראי שברשותך.

תחול עליך האחריות לשלם עבור הוצאות המשלוח להחזרת המוצר ועלויות משלוח נוספות, אם תהיינה נחוצות. עלויות משלוח אינן ניתנות להחזר. אם תקבל החזר, עלות המשלוח המקורית ודמי הטיפול תנוכה מההחזר שלך (39 ש"ח).

אם הפריט שלך ניזוק או פגום, נשמח לתקנו או להחליפו. אנא יידע אותנו בדואר אלקטרוני אודות הבעיה, בטרם תשלח אלינו את המוצרים. ייתכן שנוכל לסייע לך היטב בשיחת טלפון ו/או בהתכתבות באמצעות דואר אלקטרוני.

שים לב שאיננו נושאים באחריות לעיכובים כלשהם במשלוח הנגרמים מעיכובי דואר. כמו כן, איננו אחראים לעמלות אמצעי תשלום או אחרים.

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד. יש לראות את תנאי השימוש כמתייחסים לזכר ולנקבה כאחד, בשינויים המחויבים.

אל תתנו לכאב לנהל את חייכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים
הזמן עכשיו

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שבאמת עוזר לשים סוף לכאב!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי.