הבחירה של המומחים

הכירו את גבעון פלד, מומחה להפגה ומניעת כאב. כמו לא מעט פיזיותרפיסטים ומומחים לכאב בארץ ובעולם, גם הוא גילה את היתרונות הרבים שמביא עמו מכשיר אלפא קיור פלוס. תפסנו אותו לשיחה קצרה על כאבים עיקשים, טכנולוגיה מתקדמת ומה שביניהם.

שלום לגבעון פלד, מומחה להפגה ומניעת כאב.

“שלום רב”

בוא נתחיל בשאלה הכי “תכ’לסית”: באילו מקרים אתה משתמש במכשיר אלפא קיור פלוס על המטופלים שלך?

“את התשובה לשאלה הזו ניתן לחלק לשניים: מי שמגיעים לטיפול בעודם סובלים מכאב אקוטי ומטופלים באלפא קיור פלוס, יחושו הקלה בטווח המידי, מה שיאפשר לי להמשיך בטיפול כאשר המטופל רגוע יותר. מאידך, בטווח הארוך, אני אלמד אותם כיצד להשתמש במכשיר באופן הנכון ביותר”.

כאשר אתה אומר “כאב אקוטי”, על איזו רמת כאב אתה מדבר?

“מדובר בכאב חריף למדי – ברמת השבר ואף למעלה מכך. אך לעומת כאבים אקוטיים, רבים מגיעים למרפאה שלי בשל כאבים כרוניים, הנמשכים זמן רב. עבורם, השימוש באלפא קיור פלוס מביא להקלה של ממש. רבים ימשיכו לטפל בעצמם בעזרת המכשיר, בין אם במרפאה שלי ובין אם בביתם, אם החליטו לרכוש אותו”.

יש לך ניסיון קודם עם מכשירים מעין אלו?

“כן, וזהו המכשיר הראשון מסוגו שאכן מבצע את מה שהוא אמור לבצע ביעילות. בעבר ניסיתי מכשירים שונים, שכללו טכנולוגיות כגון לייזר, אינפרה-אדום, מגנטיקה ועוד, אך הם לא סיפקו תוצאות ראויות. לעומתם, אלפא קיור פלוס, שאליו התוודעתי לפני כחצי שנה, מביא לתוצאות של ממש”.

מה השוני באלפא קיור פלוס לעומת מכשירים אחרים?

“בראש ובראשונה, טכנולוגיית גלי הרדיו. עד היום, גלי רדיו לא היו בשימוש במכשירים ביתיים לטיפול בכאב, אלא רק במרפאות ומכונים, שבהם היו מתקנים גדולים ומסורבלים. זאת, יחד עם השימוש באנרגיית לייזר ובאינפרה-אדום, מביא לתוצאה המיוחלת”.

ומה באשר למקור הכאב? עד כמה יש לו משמעות בעת הטיפול עצמו?

“חשוב להבין שלא תמיד מקור הכאב האמיתי ידוע. למעשה, כל הכאבים מתחילים במוח. אין כזה דבר ‘כאב ביד’. הכאב מקורות במוח. מומחי האגודה הבינלאומית ללימוד כאב (IASP) הגדירו את הכאב כ’תחושה לא נעימה או חשש מתחושה לא נעימה המעוררת תגובה רגשית’. באופן הזה, המכשיר מטפל בתגובת הגוף לכאב. הדגש הוא על תגובת הגוף”.

למה הכוונה?

“בוא וניקח דוגמה מוכרת. אתה נוהג ברכב ומישהו לפתע ‘חותך’ אותו בפראות. לפתע תרגיש שהגוף שלך ‘ננעל’. זו תגובתו הטבעית וכך הוא מגן על עצמו. וזה לא שונה מבלט דיסק או פריצת דיסק: הגוף מגן על עצמו ולכן מייצר כאב. למעשה, רוב המטופלים שלי מגיעים אלי עם כאבים שמקורם לא תמיד ידוע”. ולכן, ברוב המקרים, מכשיר אלפא קיור פלוס” יטפל בכאב ללא קשר למקורו”.

והוא יעשה זאת בהצלחה?

“אנסח זאת כך: רוב מי שמגיעים אלי כבר ניסו כמעט הכל. אז אני יכול לומר שהתשובה בהחלט חיובית. אנשים מאוד מרוצים מהתוצאות ש”אלפא קיור פלוס” מביא עמו”.

Related Posts
  1. 10 עובדות מפתיעות על כאב
  2. המיתוס של כאבי הזיקנה
  3. אז למי כואב יותר – לנשים או לגברים?
  4. הכל בראש: טריקים מנטליים להפגת כאב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *