כאבים בכתף: כל מה שרציתם לדעת

שני גורמים עיקריים הופכים את הכתף לאיבר שמועד לבעיות שונות. הראשון הוא טווחי התנועה הנרחבים שיש למפרק הכתף, והשני הוא המורכבות הרבה של ה”אלמנטים” הפועלים בה יחדיו.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

קצר וקולע

היא מככבת בלא מעט ביטויים הקשורים לכוח, עוצמה ויציבות, אבל הכתף – אותו חלק בגוף שאליו מתחברים שרירי הזרוע והגב – היא גם איבר מועד לפורענות, בשל המורכבות שלה.

הכתף מאכלסת את עצם הבריח, עצם השכמה ועצם הזרוע, כאשר אל כל אחת משלושתן מתחברים רצועות, גידים ושרירים לרוב.

כאבים בכתף – ממה הם נובעים?

שני גורמים עיקריים הופכים את הכתף לאיבר שמועד לבעיות שונות. הראשון הוא טווחי התנועה הנרחבים שיש למפרק הכתף, והשני הוא המורכבות הרבה של ה”אלמנטים” הפועלים בה יחדיו. ברמה הבסיסית, ניתן לחלק את הגורמים לכאבים בכתף לשלושה עיקריים (במקרים רבים, מדובר בשילוב של שניים ויותר):

  1. חבלות ופציעות.
  2. ניוון הנגרם בשל גיל מבוגר.
  3. עומס רב וממושך בשל גורמים שונים (מחוסר תנועה ואורח חיים יושבני ועד פציעות ספורט).

וכך, “ארסנל” הבעיות עשוי להיות מגוון ביותר. רשימה חלקית כוללת קרעים (חלקיים או מלאים) בגידים, קרעים בסחוסים, שבר בעצמות, פריקות כתף, תסמונת “הכתף הקפואה” (ראו פירוט נפרד  באתר זה), דלקות פרקים או דלקות בגידים ועוד.

מה מרגישים בעת כאבי כתפיים?

כאמור, המגוון הנרחב של הבעיות הפוטנציאליות, מביא עמו סוגים שונים של כאבים, וברמות שונות. הכאבים בכתף יכולים להיות חדים או עמומים, ממושכים או רגעיים, כאבים הגורמים להגבלות תנועה ועוד. באשר למגבלת התנועה – כאבי כתפיים מביאים עמם סבל רב ופגיעה באיכות החיים, מאחר שפעולות יומיומיות פשוטות עלולות להיפגע – מהרמת חפצים ועד צחצוח שיניים.

כאבי כתפיים: מתי לגשת לרופא?

אם הכאב מלווה באדמומיות או בנפיחות, יש לגשת לרופא ולברר את מקור הסימפטומים. כך גם באם הכאבים נמשכים זמן רב. מה שבטוח – במקרה של חבלות חיצונית, מגבלה חמורה בתנועה או פציעה – יש לגשת לרופא מומחה בהקדם.

כאבים בכתף – כיצד מאבחנים?

בשל השכיחות הרבה של המגבלה בתנועה הכרוכה בכאבי כתפיים, מומלץ לפנות לייעוץ רופא מומחה. זאת במיוחד אם מנוחה קלה של מספר ימים לא הועילה.

לפני או אחרי בדיקה ויזואלית ופיזית מקיפה, לאיתור חולשות, עיוותים או מגבלות, הרופא ינסה לפענח את מקור הבעיה בעזרת תשאול על אודות האירועים שקדמו לכאב.

לעתים קרובות יהיה צורך בבדיקות הדמיה כגון רנטגן, אולטרה-סאונד, CT ואחרות.

כיצד מטפלים בכאב כתפיים?

בכל הקשור לטיפול בכאבי כתפיים, הסוד טמון בתנועתיות. ולכן, במקרים רבים, במיוחד אם לא נדרשת התערבות כירורגית, תישלחו לטיפול פיזיותרפיה, שם תלמדו כיצד לחזק את האזור, להשיב לעצמכם את התנועתיות ולהפחית את רמת הכאב.

אל תצפו ל”הוקוס פוקוס” – מדובר בעבודה שיש להתמסר אליה למשך מספר שבועות ואף יותר. לעתים, הטיפול הרפואי ישלב מתן תרופות, כולל הזרקת סטרואידים, במקרים של דלקות או כאבים חריפים במיוחד. רק מיעוט מבין המטופלים, יזדקקו להתערבות ניתוחית – מטיפול בגידים פגועים ועד ניתוח החלפת מפרק הכתף.

איך מטפלים בכאבי כתפיים עם סוליו אלפא קיור פלוס?

כאבים באזור השכמות והכתפיים עלולים להגיע כהקרנות מאזור הצוואר. במקרים אילו אין צורך לטפל בשכמות / כתפיים אלא רק באזור הצוואר.

בתמונה ניתן לראות חלוקה לאזורי טיפול בכתפיים והשכמות.
1- אזור מפרק הכתף

2- שכמה עליונה

3- שכמה תחתונה

אופן הטיפול: מורחים שכבת ג’ל דקה על המכשיר, מניחים על האזור בו מטפלים ומתחילים להחליק את המכשיר על כל שטח הטיפול המופיע בתמונה במשך 15-20 דקות פעם ביום לאזור. טיפול עם המכשיר בדרגה 3 (יש לצפות בסרטון הוידאו הדרכה לפני השימוש הראשון במכשיר). במידה ומורגש חום יתר בזמן הטיפול ניתן להגדיל מעט את שטח הטיפול כך שהחום יתחלק על שטח גדול יותר.

יש להתמיד פעם ביום בכדי לקבל תוצאה מיטבית מהטיפול. אין לעמוד במקום אחד. כל משך הטיפול בתנועה קבועה איטית.

יש לשים לב כי זמן הטיפול מתייחס לאזור אחד בלבד. אין לחלק את זמן הטיפול על שני אזורים או יותר מכיוון שיעילות הטיפול לא תהיה גבוהה מספיק.

סוליו - טיפול בכאבי שכמות

אם הכאב לא מגיע מאזור הצוואר יש לטפל בכתף או השכמה. ישנם לא מעט מקרים (במיוחד באזור הכתפיים) בהם הכאב מורגש באזור מסוים ואילו האזור בו יש לטפל הינו שונה. לדוגמה לא מעט סובלים מכאב באזור מפרק הכתף (1) כאשר האזור לטיפול הינו בשכמה (2) במקרים אחרים ישנם הסובלים מכאבים באזור השכמה (2) בעוד האזור בו צריך לטפל הינו שכמה תחתונה (3).

אז איך יודעים איפה צריך לטפל? מתחילים באזור הכואב (לדוגמה מפרק הכתף 1), לפחות 5 טיפולים. אם יש הקלה להמשיך באותו האזור. במידה ואין הקלה לאחר 5 טיפולים יש לעבור לאזור הסמוך (2).
אם הכאב מגיע מכיוון השכמה יש להתחיל באזור 2 ואם אין הקלה לאחר 5 טיפולים יש לעבור לאזור 3.

אפשרות נוספת היא לתאם אבחון אצל פיזיותרפיסט מקצועי שיודע לכוון מהו האזור המדויק לטיפול.אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר רב של מכוני פיזיותרפיה מהמובילים בישראל ותמיד נשמח להמליץ לכם על פיזיותרפיסט מקצועי לאבחון ( בתשלום למכון הפיזיותרפיה).

תאום ציפיות: אם קלענו לאזור הנכון והאפקטיבי ביותר של הטיפול נוכל לחוש בהקלה כבר לאחר 3-6 טיפולים. יש להמשיך בטיפול עד להפחתת הכאב.
כמו כן חשוב להקפיד על מנוחה  של האזור המטופל תוך כדי ימי הטיפול ולא להעמיס על האזור

הטכנולוגיה הישראלית המתקדמת בשירות הטיול בכאב כתפיים

כאבי כתפיים ניתנים לטיפול יעיל גם באמצעות טכנולוגיות חכמות להקלה על כאב. מדובר במכשירים ביתיים כ”סוליו”, מכשיר קל, פשוט וידידותי, שטומן בחובו שימוש בגלי רדיו ממוקדים, שמאפשרים חדירה אל עומק הרקמות בכתף. סוליו מטפל במגוון נרחב של כאבים במקומות שונים בגוף (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). תהליך ריפוי הכאב מורגש היטב, בזכות שילוב הטכנולוגיות ותחושת החום החודרת לעומק אזור הכתף.

כיצד נמנע כאבי כתפיים בעתיד?

תרגילי הפיזיותרפיה יגרמו לכם “להרוויח” חיזוק של השרירים, שיהווה סוג רפואה מונעת לעתיד. זאת, לצד הימנעות מפעולות שגורמות לכאב, תוך שמירה על טווח התנועה. כל מקרה לגופו.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי כתפיים

אני סובלת מכאבי כתף כבר כמה חודשים. מעבר לכאב, נוצרה לי גם מגבלה משמעותית בתנועה. פתאום אני מתקשה לעשות פעולות פשוטות ויומיומיות. החלטתי לנסות אפשרויות נוספות לפני שאני הולכת לניתוח. התחלתי להשתמש בסוליו אלפא קיור, ואני מופתעת מהתוצאות. הכאבים פחתו בצורה ניכרת, ובעקבותיהם טווח התנועה שלי השתפר פלאים. אני ממשיכה לטפל עם סוליו מדי יום, ומקווה להצליח להימנע גם מהמגבלה וגם מהניתוח.

100% of 100

אפרת ק., גבעתיים

זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

גיל: 60

קראתי על סוליו. הטכנולוגיה הישראלית נשמעה לי טובה ואמינה, אבל הייתי סקפטית בנוגע לתוצאות המובטחות. קיבלתי את המכשיר במהלך הסגר, וכל מה שהייתי צריכה לעשות הוא להוציא אותו מהקופסה ולחבר לחשמל. המכשיר קל לשימוש, ופולט חום נעים ומרגיע כמעט מהרגע הראשון. אני משתמשת בו לכאב ברכיים ולכאבי כתפיים, ובתוך יומיים-שלושה כבר הרגשתי שינוי לטובה. אני ממליצה בחום.

100% of 100

מירה א., קיסריה

זמן השימוש בסוליו: 1 שבוע

גיל: 58

אשתי ואני משתמשים במכשיר סוליו כבר יותר מחודש. קיבלתי עליו המלצה לטיפול בכאבים בכתף, מתוך הבנה שהקלה בכאב גם תאפשר לי לשפר את טווח התנועה. אשתי משתמשת בו לכאבי גב. החברה טוענת שהמכשיר עוזר לטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה, ומהניסיון שלנו הוא מועיל לשנינו.

100% of 100

עמירם ב., אשדוד

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 42

המטרה שלי בקניית המכשיר היתה טיפול בכאבי כתפיים שהתחילו כתוצאה מפציעת ספורט. לפני שרכשתי אותו, קראתי על הטכנולוגיה ובדקתי חוות דעת של משתמשים. אלה היתרונות של סוליו:

  • קל לשימוש ואינטואיטיבי
  • מגיע עם ג’ל
  • עוצמה (אבל לא מכאיבה)
  • עוזר להקל על הכאב!
100% of 100

אופק ג’, תל אביב

זמן השימוש בסוליו:  3 שבועות

גיל: 31

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים