חוות דעת של לקוחות

ברוכים הבאים לסוליו 
קראו מה כתבו לקוחותינו אודות תוצאות הטיפול בכאבים באמצעות סוליו, לאחר שימוש במכשיר במשך כמה שבועות:

חוות דעת אודות סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

סוליו אלפא קיור פלוס

אנו גאים להציג את אלפא קיור פלוס מכשיר רפואי ביתי, מוכח קלינית, ללא צורך בתרופות, ניתוח או מרשם רופא

אלפא קיור פלוס מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA, משרד הבריאות הישראלי וכמובן בעל תקן CE

.

אנשים אמיתיים – כאבים אמיתיים – ביקורות אמיתיות

 

קראו  אודות ההבדלים בין סוליו אלפא קיור פלוס לבין בי קיור לייזר

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש – פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

דוקטור מוטי דרור

 

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

מתעמלות אומנותיות מתעמלות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהמנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אומנותית, מדליסטית ארד באליפות אירופה ובאליפות העולם לשנת 2017

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת – Tennis elbow – אלה הם כאבים המופיעים במרפק – העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים במדיקס.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

מכשיר ביתי לטיפול בכאבים | סוליו אלפא קיור פלוס

ביקורת לקוחות

אנשים המשתמשים בסוליו אלפא קיור פלוס

 • 90% of 100

  איילת ס.
  גיל: 35
  מין: נקבה
  משתמשת במכשיר במשך: 8 שבועות

  ""מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס הוא כמו קסם! מדי חודש, כאשר מתחיל הכאב, אני משתמשת בו כמה דקות וזהו זה. אני חוזרת על הפעולה בכול פעם שהכאב חוזר. כעת, אני אישה חדשה :-)""

 • 90% of 100

  כרמלה ט.
  גיל: 36
  מין: נקבה
  משתמשת במכשיר במשך: 28 שבועות

  “רכשתי את אלפא קיור פלוס לפני ארבעה חודשים כדי לטפל בכאבי המחזור של בתי – אנו אסירות תודה וממליצות על המוצר לכל גיל”

 • 100% of 100

  מיכאל ב.
  גיל: 32
  מין: זכר
  משתמש במוצר במשך: 8 שבועות

  “אין מה להשוות את חיי לפני שהשתמשתי במכשיר לבין חיי אחרי השימוש בו הוא הקל על חיי באופן משמעותי ביותר ואני כבר לא סובל מכאבים!”

 • 95% of 95

  וני כ.
  גיל: 28
  מין: זכר
  משתמש במכשיר במשך: 10 שבועות

  ""בהתחלה הייתי סקפטי, אך לאחר שקראתי אודות הטכנולוגיה, השתכנעתי. המכשיר הפגין יעילות גבוהה בטיפול בכאבי הגב שלי והפסקתי לקחת משככי כאבים, כמעט כמו נס! תודה רבה".".

 • 100% of 100

  דני א.
  גיל: 32
  מין: זכר
  משתמש במכשיר במשך: 20 שבועות

  “"אני משתמש באלפא קיור פלוס מזה זמן מה והוא גרם לי לחייך שוב. אני משתמש בו כאשר אני מתחיל לחוש את כאבי הרגליים. חזרתי לפעילות ספורטיבית מלאה ונכון להיום, דבר כבר אינו מגביל את סדר יומי"

 • 95% of 100

  יוליה פ.
  גיל: 29
  מין: נקבה
  משתמשת במכשיר במשך: 3 שבועות

  "אני משתמשת במכשיר כדי לטפל בכאבי המחזור שלי. הכאב לא חלף לחלוטין, אך הוא פחת במידה רבה מאוד. ולא נדרש זמן רב – זה היה כמעט מיידי".