כאבי גב תחתון: כל מה שרציתם לדעת

הוא אחראי ליציבה, לתנועתיות, לגמישות ולנשיאת חלק הגוף העליון שלנו. זהו כמובן הגב התחתון, ובו פועלים בהרמוניה שרירים, חוליות, רקמות ועצבים. ככזה, גורמים רבים עלולים להביא ל"תקלות" בגב התחתון, שבו חולף עמוד השדרה המותני.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

כאבים בגב התחתון – ממה הם נובעים?

אחת הסיבות הראשיות לכאבי גב תחתון היא עומס-יתר המופעל על השרירים השונים, כמו גם על החוליות באזור זה. בגילים צעירים (45-25), חלק ניכר מהכאבים בגב התחתון מקורם בבלט דיסק או פריצת דיסק. בגילים מבוגרים יותר, הסיבות כוללות גם היצרות של תעלת עמוד השדרה, המביאה לכאבים בגב התחתון. מקורות נוספים כוללים דלקות, חבלות, פציעות, תהליכים ניווניים, גידולים ועוד. מחקרים אף מצאו כי ישנו קשר הדוק בין לחץ נפשי (הנובע מחרדה, דיכאון ועוד) לבין כאבי גב.

מה מרגישים בעת כאבי גב תחתון?

כאבים אלו יכולים להופיע באופן חד ומפלח או עמום, ממוקד היטב או מפושט, ואף ככאבים כרוניים הנמשכים בעצימות נמוכה-בינונית לאורך זמן רב. הם אף יכולים להופיע בפתאומיות או באופן הדרגתי. בכל מקרה, כאבי גב תחתון פוגעים במידה רבה באיכות החיים של הסובלים מהם.

עד כמה כאבי גב תחתון נפוצים?

כאמור, זהו הכאב הנפוץ ביותר, והוא "מככב" במספר הפניות לרופא המשפחה. רוב בני האדם ילקו בכאבי גב תחתון במהלך חייהם, כאשר המספרים מדברים על 75 אחוזים ויותר מהאוכלוסייה.

כאבי גב תחתון – כיצד מאבחנים?

בשל המספר הגדול של הסיבות לכאבי גב תחתון, ישנו קושי מסוים לאבחן במדויק את מקור הכאב. למעשה, ישנם מקרים שבהם התגלתה פריצת דיסק בקרב מי שכלל לא חשים כאב גב, לעומת בדיקות הדמיה תקינות להפליא, בקרב במי שסובלים מכאבים עזים בגב התחתון.
כך או אחרת, אם מנוחה לא מסייעת בתוך פרק זמן של מספר שבועות, הרופא עשוי להפנות אתכם לבדיקת סי.טי, כדי לנסות ולגלות את מקור הבעיה.

כמה זמן ילוו אותי הכאבים בגב התחתון?

החדשות הטובות: ברוב המכריע של המקרים, כאבי גב תחתון (שאינם נובעים ממצב מסכן חיים או ממחלות קשות), יחלפו כלעומת שבאו, בתוך חודש-חודשיים.

כיצד מטפלים בכאב? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

למרות שכאבי גב תחתון עשויים לחלוף בתוך מספר שבועות, הרי שמומלץ שלא להיכנע להם, ולנסות להקל עליהם. "ארנסל" השיטות גדול, וכולל מנוחה מתונה (תוך שמירה על תנועתיות – ולא שכיבה ממושכת במיטה), התעמלות מתונה (הליכות, פילטיס, מתיחות וכו'), טיפולי שיאצו ודיקור, קומפרסים חמים, תרופות משככות כאבים ובמקרה הצורך – גם פיזיותרפיה.
במקרה שטיפולים שמרניים לא הועילו, נדרשת לעתים התערבות ניתוחית.
ועוד כדאי לדעת כי בטיפול יומי מצטבר, ניתן להקל על כאבי גב תחתון באמצעות טכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב. בראש הרשימה ניצב המכשיר הביתי "סוליו". ממדיו הקטנים והנוחים, לצד פשטות השימוש, הופכות אותו לכלי מנצח. זאת לצד העובדה כי סוליו הוא המכשיר היחיד לטיפול בכאב שעושה שימוש בגלי רדיו המאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות. סוליו נועד לטפל במצבי כאב מסוגים רבים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). את תהליך ריפוי הכאב תרגישו באופן מובהק, בזכות תחושת החום החודרת לעומק הגב התחתון.

כיצד נמנע כאבי גב תחתון בעתיד?

במקרים רבים, הסוד הוא בשינוי אורח החיים: משינוי סביבת ותנוחת העבודה שלנו ועד אימוץ ענף ספורט המתאים לאופי ולמצב הגופני שלנו. כמובן, גם לשמירה על משקל גוף תקין יש תפקיד מכריע

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

  קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי גב תחתון

  • 90% of 100

   אפרת גילון, הרצליה
   גיל:50
   זמן השימוש בסוליו: 10 שבועות

   כאבי גב תחתון כרוניים פוגעים באיכות החיים. הכל כואב – לשבת, לשכב, לישון… זה שם כל הזמן, הכאבים והחששות ופתאום ישיבה על כיסא לא נוח שמעוררת את הכאב. סוליו אלפא פלוס מאפשר לי לחיות טוב יותר. הכאב הולך ופוחת וגם כשכואב לי, אני יודעת מה לעשות. אני יודעת שהעזרה כאן לידי והיא מיידית ופשוטה. אני פחות כואבת ופחות מודאגת, ככה שההקלה היא גם לגוף וגם לנפש.

  • 90% of 100

   גיל לוין, הוד השרון
   גיל: 42
   זמן השימוש בסוליו: 3 חודשים

   מה יש להגיד? המכשיר הזה מאפשר לי לטפל לבד בכאבי גב תחתון! כשאני משתמש בו, אני חווה הקלה משמעותית בכאב, והקלה כללית בתוך כמה ימים גם בזמן שאני לא משתמש במכשיר. מהניסיון שלי, הוא מתאים מאוד לטיפול בגב תפוס. אז אם אתם שואלים, אני שמח מאוד שהחלטתי לקנות את סוליו אלפא קיור פלוס.

  • 100% of 100

   בני צור, חדרה
   גיל: 66
   זמן השימוש בסוליו: 4 חודשים

   השנה האחרונה הבהירה לנו שיש הרבה דברים שאפשר וכדאי לעשות בבית. אני בדרך כלל סקפטי לגבי כל מיני מכשירים. חבר התעקש שאנסה, ובתקופת הקורונה החלטתי לשנות ממנהגי ובאמת לנסות משהו אחר שהוא טיפול עצמי בבית. הופתעתי לטובה ובתוך כל הקשיים של הקורונה, לפחות זכיתי בהקלה מהכאבים. הידיעה שהמכשיר הזה בבעלותי מרגיעה להרבה סוגי כאבים. בינתיים שעוזר לי לכאבי גב תחתון, לכאב בברך שמאל ובכל מקום על פי הצורך.

  • 95% of 95

   צפי פז, אשדוד
   גיל: 37
   זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

   בתור אחד שהתקשה לישון בלילה ולשבת, אני מסתובב כלא מאמין ושמח שנתקלתי במוצר הזה. הפכתי לשגריר של סוליו ואני משדך אותו לכל מי שאני שומע שיש לו כאבים דומים לשלי.

  • 100% of 100

   יפעת תבורי, קרית אונו
   גיל: 41
   זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

   רק מי שבילה לילות ללא שינה וחוסר יכולת למצוא זווית לשבת בה יכול להעריך מוצר שמפחית לך את הכאב. המעבר ממצב של רחמים עצמיים לתפקוד מלא הוא בשבילי הצלה ונקודת אור.

  • 95% of 100

   צחי לוי, תל אביב
   גיל: 30
   זמן השימוש בסוליו: 8 שבועות

   אחרי ארבע שנים בלי פעילות גופנית ובדיקה של כל מיני פתרונות ומחשבות על ניתוח, חזרתי לחיים ואפילו לספורט. אני מתמיד בשימוש במכשיר רק כדי לא לחזור למקום שהייתי בו.

  חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

  "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב