ריפוי כאבים באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס

ביקורות:

100% מתוך 100

אימון והתעמלות על בסיס יומיומי עלולים להיות כרוכים בפציעות. אלפא קיור פלוס פותח על מנת לסייע בתהליך השיקום ולהפגת כאב פציעתך.

סוליו אלפא קיור פלוס תוכנן כדי לטפל ולמנוע ביעילות פציעות הקשורות בספורט, התעמלות ופעילות פיזית – ללא תופעות לוואי ידועות.

מומחים קליניים דוגמת רופאי ספורט, אורתופדים, פזיותרפיסטים, כירופרקטים ומרפאים בעיסוק משתמשים בו ביומיום בפעילותם המקצועית, ומעודדים את המטופלים שלהם לעשות כן בנוחיות בביתם.

סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שגם מטפל בכאב וגם מטפל במקור הכאב. המכשיר מסייע להאצת תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, כך שגם אתם תוכלו לחזור לפעילות ספורטיבית, במהירות!

המוטיבציה לעסוק בספורט ולבחון את גבולות יכולתך היא שלך.
אנו כאן כדי לסייע בידך להישאר פעיל פיזית ולשמור על בריאותך!.

* תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות

שנתיים אחריות60 ימי החזרה בכפוף לתקנוןמשלוח לכל רחבי הארץ

2,400 ₪

1,950 ₪

סוליו אלפא קיור פלוס נגד כאבים היחיד שמיוצר בישראל באישור מכון התקנים משרד הבריאות ובאישור ה- FDA

עדיין מתלבטים?

סוליו אלפא קיור פלוס – היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותוכלו ליהנות מ-60 ימי ניסיון,
במהלך תקופת הניסיון תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי, בכפוף לתקנון
* תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות

  הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס

  אלפא קיור פלוס משתמש בשלושה מקורות אנרגיה שונים – כל אחד מהם מכוון לעומק שונה כדי למנוע כאב על ידי טיפול במקור שלו.
  הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס מגבירה את זרימת הדם ומאיצה את תהליך הריפוי.
  מקורות האנרגיה באלפא קיור פלוס:
  תדר רדיו דו קוטבי (RF) – טכנולוגייה ייחודית המחדירה חום לעומק הרקמות ומגיעה אל השרירים והמפרקים ומגבירה את זרימת הדם כדי לרפא את הכאב.
  לייזר רך – LLLT – לטיפול בכאבים שטחיים על פני העור.
  אנרגיה אופטית כפולה (IR) – טכנולוגיית אור בעלת אורכי גל כפולים – אינפרה אדום (IR) וספקטרום אדום לטיפול בכאבי עור ובנוקשות העור.
  אלפא קיור פלוס מאושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA.

  המכשיר כולל סליידר ג'ל לשימו קל ולהחדרת האנרגיה לאזור המטופל

  עצרו את הכאב! נסו את אלפא קיור פלוס עוד היום

  מאפייני מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

  עצמה ממוצעת:

  Total radiation60-95 mW
  LLLT/IR Radiation90 mW
  Red LED's Radiation50+ mW

  אורך גל:

  LLLT/IR- near805-915 nm
  IR – FarHeating purpose
  Red Radiation620 nm

  עצמת גלי רדיו – 24W 1Mhz.
  עומק חדירה: עד 2.5 ס"מ. עם התקדמות הטיפול וחימום האזור המטופל. האנרגיה חודרת אף יותר

  טמפרטורת הטיפול39-42 צלזיוס

  אלפא קיור פלוס הוא מכשיר ביתי וקל לשימוש:

  1. יש לנקות את איזור הטיפול ולמרוח שכבה דקה של ג'ל
  2. יש ללחוץ על לחצן הבקרה
  3. יש להגדיר את מצב הטיפול בהתאם לסוג הכאב והאזור המטופל (לאלפא קיור פלוס יש שלושה מצבי טיפול – יש לבחור במצב הטיפול בהתאם לסוג הטיפול ולאזור המטופל בגוף – ראו מדריך מצורף למכשיר
  4. יש להחליק את המכשיר על גבי האזור הכואב בתנועה מעגלית. תוכלו לחוש את האזור מתחמם – זהו האפקט הרצוי בעת הטיפול. לבטיחות מקסימלית, אלפא קיור פלוס מצוייד בחיישן תרמי המודד את טמפרטורת העור ומסדיר את פעילותו של המכשיר לטמפרטורה המתאימה
  5. ניתן לטפל באופן יומיומי, במשך 15-20 דקות בכל אזור במשך 3 חודשים. לאחר מכן, רצוי לטפל באזור הכואב עד פעמיים בשבוע

  סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאבים הנובעים מפעילות ספורט:

  בזכות שילוב האנרגיות של גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך, סוליו אלפא קיור פלוס חודר לשכבות ולרקמות עמוקות, וזאת בשונה ממכשירים אחרים המבוססים על לייזר רך בלבד (הקליקו כאן להשוואה בין סוליו אלפא קיור פלוס לבין בי קיור לייזר)

  יתרון מובהק זה של יכולת חדירה לעומק השכבות, מאפשר לסוליו אלפא קיור פלוס לטפל בכאבים שונים ומגוונים ברקמות הגוף, שרירים, מפרקים, ואף איברים פנימיים.

  לא רק לעומק:

  שטח המכשיר כ-30 ס"מ והוא מאפשר כיסוי מהיר של שטח טיפול גדול כמו: גב, בטן, שכמות, כתפיים, רגליים וכד'- המכשיר מטפל באופן ממוקד במקור הכאב, אך גם באזור הסובב אותו.

  סוליו אלפא קיור פלוס מקל על הכאב אך באותה עת גם מסייע ומאיץ את תהליך הריפוי הטבעי של האזור הכואב.
  את ההשפעה של סוליו אלפא קיור פלוס, תרגישו כבר מהטיפול הראשון!

  טיפול בכאבי ספורט | סוליו אלפא קיור פלוס

  בקיצור, איך סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאב?

  במהלך הטיפול, סוליו אלפא קיור פלוס מחמם את האזור הכואב, חודר לעומק הרקמות (2.5 ס"מ במישרין, ועד 4.5 ס"מ במהלך הטיפול), מרכך רקמות, שרירים ואיברים שונים, מאיץ את מחזור הדם, מספק חילוף חומרים טבעי ומואץ לאוזר הכואב, מפיג את הכאב ומסייע לריפוי טבעי.

  סוליו אלפא קיור פלוס מיועד לטפל בכאבים הנובעים מפעילות ספורטיבית ולזרז את הליך החזרה לשגרה הספורטיבית, ללא כאבים:

  אחת מתופעות הלוואי של פעילות ספורטיבית היא כאבים הנובעים מעומסים המצטברים על אברי הגוף, השרירים, המפרקים, העצמות וכד'.

  כאבי ספורט כוללים לרוב כאבי שרירים, כאבי כתף, כאבי ברכיים, כאבי גב ועוד.

  שילוב האנרגיות הייחודי לסוליו אלפא קיור פלוס, מקנה לו את היכולת לטפל ביעילות ובמהירות בכאבים הנובעים מפעילות ספורטיבית. האנרגיות חודרות לעומק הרקמות, מחממות את האזור הכואב, מפיגות את הכאב, ממריצות את מחזור הדם ואת אספקת החומרים הנחוצים לגוף לריפוי המקום, ומסייעת הן להפגת הכאב, והן להליך מזורז של ריפוי טבעי של הגוף של האזור והאיבר הפגוע והכואב.

  תוצאות הטיפול בכאב באמצעות אלפא קיור פלוס

  לרוב, תחושו הקלה בכאב כבר מהטיפול הראשון. יחד עם זאת, לעיתים תצטרכו לחזור על הטיפול באזור הכואב מספר פעמים עד שתחושו בהקלה בכאב.
  שילוב הטכנולוגיות הייחודי של אלפא קיור פלוס מבטיח תוצאות והקלה על הכאבים.
  אלפא קיור פלוס נבדק ואושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA

  • לתשומת לבכם, המכשיר אסור לשימוש בכאבי ראש, שיניים, לסת וכן בכאבים באזורים אינטימיים. יש לעיין במדריך המצורף, לקרוא את הוראות ההפעלה ואת התוויות הנגד, בטרם השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס.

  הורידו את המדריך למשתמש

  דירוגים וביקורות

  אנשים המשתמשים באלפא קיור פלוס

  • 90% of 100

   גידי ד.
   גיל: 55
   מין: זכר
   משתמש במכשיר במשך: 14 שבועות

   "לאחר קניית אלפא קיור פלוס ולאחר השימוש בו, חלפו הכאבים בכתף. אם אני מרגיש שהמצב בכתף עדין, אני מיד משתמש בו למניעת הכאב. "לא יכולתי להיות מאושר יותר".

  • 90% of 100

   כרמלה ט.
   גיל: 51
   מין: נקבה
   משתמשת במכשיר במשך: 20 שבועות

   רכשנו את אלפא קיור כמעט לפני חצי שנה ואנו אסירי תודה על כך שרכשנו אותו. הוא מעולה לניהול הכאב. הוא עזר לי בטיפול בכאבי הירך שלי וסייע לבעלי בטיפול בכאבי הגב התחתון שלו. אני ממליצה בחום על המכשיר בגיל מבוגר".

  • 100% of 100

   מיכאל ג.
   גיל: 52
   מין: זכר
   משתמש במכשיר במשך: 8 שבועות

   "סבלתי ממידה מסוימת של כאבי גב ביומיום ודאגתי מכך שהמצב עלול להחמיר ולהפוך לכרוני. פניתי לחברה והם מאוד עזרו. החלטתי לרכוש את המכשיר. אני משתמש בו ביומיום כבר מספר שבועות ומרגיש הרבה יותר טוב. אני מרגיש שקיבלתי את ההחלטה הבריאה!"

  • 95% of 95

   הראל ב.
   גיל: 45
   מין: זכר
   משתמש במכשיר במשך: 10 שבועות

   "בתחילה הייתי סקפטי, אך לאחר שקראתי אודות הטכנולוגיה, הרגשתי משוכנע יותר. המכשיר הפגין יעילות גבוהה בטיפול בכאבי מנהרת שורש כף היד שלי והפסקתי לקחת משככי כאבים".

  • 100% of 100

   גלית א.
   גיל: 55
   מין: נקבה
   משתמשת במכשיר במשך: 20 שבועות

   "השתמשתי במכשיר אלפא קיור פלוס והצלחתי להימנע מניתוח. אין לי כאבים ושום דבר כבר אינו מונע ממני להשתמש במרפק שלי".

  • 95% of 100

   ליאורה ק.
   גיל: 65
   מין: זכר
   משתמש במכשיר במשך: 3 שבועות

   "אני משתמש במכשיר לטיפול בכאבי צוואר. הכאב לא חלף לחלוטין, אך הוא פחת במידה רבה מאוד. ולא נדרש זמן רב – זה היה כמעט מידי".

  חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

  "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב