תקנון – תנאי משלוח ומדיניות החזרה

נא קראו בעיון את מדיניות המשלוחים וההחזרות באתר Solio.co.il

מדיניות אתר סוליו אלפא קיור פלוס

תנאי שימוש ושירות

מעצם ביקורך באתר זה ומעצם רכישתם של מוצרים כלשהם באתר, הנך מחויב לתנאים ולתניות דלהלן. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאיו של הסכם זה בכל עת שהיא מבלי ליידעך. אנא קרא בעיון את הסכם המשתמש ותנאי השירות טרם שימושך באתר. לידיעתך, כל תשלום מעל 1,500 ש"ח (בכרטיס אשראי) יחייב טיפול דרך ספק כרטיסי אשראי לאישור ואימות העסקאות (טרם משלוח הפריט המוזמן). אם הכתובת לשליחת החשבון ולמשלוח המוצר אינה זהה, ניאלץ לבטל את העסקה ולבצע החזר מלא.. תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

תנאי משלוח

המוצר יישלח בתוך עד 2 ימי עסקים ממעד הרכישה, ולאחר בדיקה ואישור התשלום, כמו גם כתובת הלקוח. המכשיר יישלח אל הלקוח, או ייאסף ממשרדי החברה, בהתאם לבחירת הלקוח. משלוח עם שליח עד הבית, יימסר בתוך 2-3 ימי עסקים.. החברה לא תישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' ו/או בשל אי מענה מצד הלקווח, ו/או בשל כתובת או פרטי התקשרות שגויים.

ביטול רכישה

אם ביצעת הזמנה באתר Solio והינך מעוניין לבטל אותה, תוכל לעשות זאת תוך שעתיים מהשלמת ההזמנה, שכן אנו בדרך כלל מעבדים את ההזמנות ושולחים את הפריטים המוזמנים מיד עם קליטתן. זמן הטיפול יכול לנוע בין שעה ל-24 שעות, כתלות בשעה וביום בשבוע שבו מתבצעת ההזמנה.

תנאי החזרה

תנאי החזרת מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס: אנו מציעים החזרים מלאים, בניכוי 530 ש"ח מהמחיר ששילמתם, עבור מכשירי סוליו אלפא קיור פלוס המוחזרים אלינו בתוך 60 יום מתאריך קבלת המשלוח.בכדי לקבל את ההחזר המקסימלי, המוצר צריך לחזור כשהוא נקי, עם  כל האביזרים שהגיעו עם האריזה וכשהאריזה במצב טוב ועל כל חלקיה (כולל השרוול החיצוני, ללא קרעים ו/או הדבקות חיצוניות).
יש לוודא שהמכשיר נשלח אלינו בקופסא חיצונית נוספת על מנת למנוע פגיעה במכשיר ובאריזתו.

  • ההחזר אותו אנו מציעים לא כולל את עלות השילוח בסך 39 ש”ח

על מנת להתחיל בתהליך ההחזר הכספי, אנא צור עימנו קשר בדוא"ל contact@solio.co.il

תנאי החזרת יתר המוצרים באתר (לא כולל את סוליו אלפא קיור פלוס):

המוצרים הנמכרים באתר (שאינם "סוליו אלפא קיור פלוס") יהיו זכאים לתנאי החזר, בכפוף לחוק הגנת הצרכן. כלומר, ניתן להחזיר את המוצרים בתוך 14 יום, ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במכשיר/במוצר ובמידה והמוצרים באריזתם המקורית, הסגורה, ומבלי שנפתחו.

מוצרים ומכשירים שיוחזרו אלינו בתוך 14 יום מיום הרכישה, ומבלי שנעשה בהם כל שימוש ומבלי שאריזתם נפתחה, יזכו להחזר כספי, בניכוי 5%, או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם)

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, דמי המשלוח לא יוחזרו ללקוח.

תנאי החזרה נוספים התקפים לכל המוצרים באתר:

לידיעתך, הלקוח אחראי לכיסוי עלויות משלוח המוצרים המוחזרים אלינו.

על מנת שתהיה זכאי להחזר, על הפריט המוחזר להיות במצב מעולה וללא נזק. יש להחזיר את הפריט באריזתו המקורית, כולל העזרים והג'לים המגיעים עמו. יש לצרף לפריט את הקבלה או אישור הרכישה.

ברגע שנקבל את הפריט המוחזר, נבדוק אותו ונודיע לך שקיבלנו את הפריט המוחזר. לאחר בדיקת הפריט, ניידעך מיד באשר למצב הטיפול בהחזר שלך.

אם ההחזר יאושר, נבצע החזר לכרטיס האשראי שלך (או בשיטת התשלום המקורית). את הזיכוי תקבל לאחר מספר ימים, כתלות במדיניות החברה המנפיקה את כרטיס האשראי שברשותך.

תחול עליך האחריות לשלם עבור הוצאות המשלוח להחזרת המוצר ועלויות משלוח נוספות, אם תהיינה נחוצות.

אם הפריט שלך ניזוק או לא פועל כשורה, נשמח לתקנו או להחליפו. אנא יידע אותנו בדואר אלקטרוני אודות הבעיה, בטרם תשלח אלינו את המוצרים. ייתכן שנוכל לסייע לך היטב בשיחת טלפון ו/או בהתכתבות באמצעות דואר אלקטרוני.

שים לב שאיננו נושאים באחריות לעיכובים כלשהם במשלוח הנגרמים מעיכובי דואר. כמו כן, איננו אחראים לעמלות אמצעי תשלום או אחרים.

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד. יש לראות את תנאי השימוש כמתייחסים לזכר ולנקבה כאחד, בשינויים המחויבים.

תנאי ההחזרה הנ"ל תקפים כל עוד הרכישה מתבצעת באתר solio.co.il. או ישירות מחברת די. אם. טי. בע"מ בלבד.

בעת רכישת המכשיר מחנות או עסק אחר, יש להתעדכן במדיניות ההחזרה התקפה באותו עסק, ולפעול בהתאם.

עידכון אחרון בתאריך 1/02/2023

אל תתנו לכאב לנהל את חייכם!

סוליו אלפא קיור- טיפול בכאב כתף
טיפול בכאבי מחזור | מכשיר סוליו לטיפול בכאבים
סוליו לטיפול בכאבי דרבן וכאבים ברגליים
טיפול בכאבים | מכשיר סוליו לטיפול בכאבים
מכשיר סוליו לטיפול בכאבי גב תחתון
סוליו אלפא קיור- טיפול בכאב

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים מיוצר בישראל
הזמן עכשיו

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון