סוגי כאבים ואפשרויות הטיפול בהם

סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר הביתי היעיל ביותר לטיפול בכאבים משום  שהוא היחיד שמשלב גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך. גלי הרדיו מאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות של עד 2.5 ס"מ – יותר מכל מכשיר ביתי אחר.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

סוליו אלפא קיור פלוס

כאמור, סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר הביתי היעיל ביותר לטיפול בכאבים משום  שהוא היחיד שמשלב גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך. גלי הרדיו מאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות של עד 2.5 ס"מ – יותר מכל מכשיר ביתי אחר. שטח הטיפול בסוליו אלפא קיור גם הוא גדול במיוחד ולכן מאפשר טיפול יעיל בכאבי גב, כתפיים, שכמות, צוואר, ירכיים, שוקיים ומגוון איברים אחרים. הטיפול מסייע לריפוי טבעי ומואץ של סביבת האזור הכואב, ולא רק באופן נקודתי.

אז מה כואב לכם?
קראו כאן על מגוון הכאבים ודרכי הטיפול בהם, באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס:


כאבי גב תחתון

אחת הסיבות הראשיות לכאבי גב תחתון היא עומס-יתר המופעל על השרירים השונים, כמו גם על החוליות באזור זה. חלק מהכאבים בגב התחתון מקורם בבלט דיסק או פריצת דיסק.ובחלקם, בגיל מבוגר יותר,מקור הכאב יכול להיות גם היצרות של תעלת עמוד השדרה
למידע נוסף אודות כאבי גב תחתון ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי גב עליון

כאבי גב עליון פחות שכיחים מכאבים באזורים אחרים בגב. מקורם יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות: בעיות שמקורן בשרירים ובעיות שמקורן בעצמות.
למידע נוסף אודות כאבי גב עליון ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבים בכתף

הכתף מאכלסת את עצם הבריח, עצם השכמה ועצם הזרוע, כאשר אל כל אחת משלושתן מתחברים רצועות, גידים ושרירים לרוב, ולכן, כאבים בכתפיים מגבילים את התנועה ומהווים מטרד שבו יש לטפל.
למידע נוסף אודות כאבי כתפיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי ברכיים

כאשר אנו מדלגים במעלה המדרגות, הברכיים נאלצות לשאת עומס שמשקלו מגיע לפי ארבעה (!) ויותר ממשקל הגוף שלנו. זוהי רק דוגמה אחת לעומס המוטל על הברכיים. בשל המורכבות האנטומית של הברך, עלולים לצוץ בברך כאבים מסוגים שונים…
למידע נוסף אודות כאבי ברכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי פריצת דיסק צווארית

בדומה למצבים נפוצים יותר, בגב התחתון, פריצת דיסק בצוואר נובעת מעומס ולחץ-יתר מתמשך על דיסק מסוים. טבעותיו הסיביות של הדיסק נדחקות בידי החומר הצמיגי במצוי במרכזו, והן עלולות להיקרע,
למידע נוסף אודות כאבי פריצת דיסק צווארית ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאב בלט דיסק בצוואר

הדיסק הבין-חולייתי, עשוי מרקמות סחוסיות, ומזכיר בצורתו טבעת. הדיסקים מצויים בין חוליות עמוד השדרה לכל אורכו, והם נועדו לספק לנו הן יכולת תנועה גמישה והן לשכך ולבלום זעזועים בעמוד השדרה ובצוואר
למידע נוסף אודות כאבי בלט דיסק צווארי ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי פריצת דיסק

תפקיד הדיסק לשמש אלמנט מגן בין החוליות, לרכך זעזועים ולספק גמישות. כל זאת, באזור הרגיש והמורכב של תעלת עמוד השדרה, בה עובר חוט השדרה בפריצת דיסק, לחץ בין החוליות גורם לדליפת הנוזל שבתוך הדיסק, ולעתים לפגיעה בעצב
למידע נוסף אודות כאבי פריצת דיסק ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבים בשוקיים ובירכיים

השוק, המצוי באזור הקדמי והצדי של חלקה התחתון של הרגל, מאכלס את עצם השוקה – העצם השנייה באורכה בגוף האדם. לעומתה, העצם הארוכה ביותר היא עצם הירך. שני אזורים אלו אחראיים לרבים מכאבי הרגליים שאנו עלולים לחוש במהלך החיים, בשל סיבות רבות ומגוונות.
למידע נוסף אודות כאבי שוקיים וירכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבים בשכמות

מספר הסיבות לכאבים בשכמות גדול למדי ולעתים הוא עשוי לתעתע. במקרים הפשוטים ביותר, מדובר במה שקרוי שריר תפוס". גם חשיפה לקור עז עלולה לגרום לכאבים בשכמות.
עם זאת, במצבים מסוימים, פחות שכיחים, כאבים בשכמות מעידים על מחלות חמורות בהרבה…
למידע נוסף אודות כאבי שוקיים וירכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי צוואר

שרירי הצוואר נועדו הן להחזקת הראש והן לסיבובו.באופן כללי ניתן לומר כי כאבים בצוואר נובעים במקרים רבים ממנחי עבודה לא נכונים (כמו למשל בעבודה מול מסך מחשב), אך גם בשל בעיות בעמוד השדרה וצרות נוספות.
למידע נוסף אודות כאבי צוואר ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי דורבן בכף הרגל

רקדנים, ספורטאים ומי שעבודתם כרוכה בעמידה מאומצת וממושכת הם הראשונים ברשימת מי שעלולים ללקות בדלקת, אך למעשה, כאבי דורבן עלולים לפגוע בכולם. הגורמים הם בעיקר עומס מתמשך על אותה רצועה בכף הרגל…
למידע נוסף אודות כאבי דורבן ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי מרפק טניס

בין אם תקראו לכאבים הללו, כאבי "מרפק טניס", "טניס אלבו" או "גולף אלבו", הרי שהכאב החד הזה אינו משהו שאפשר לטעות בו. הוא מטריד, מגביל את התנועה שלנו וכואב. הכאבים הללו עלולים לפקוד כל אחד מאיתנו.
למידע נוסף אודות כאבי מרפק טניס ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי כתף קפואה

תסמונת הכתף הקפואה מופיעה באופן בלתי צפוי, והגורמים לה אינם ידועים. מה שכן ידוע הוא שיש סיכוי גבוה יותר ללקות בתסמונת אם ההיסטוריה הרפואית שלכם כוללת בעיות בבלוטת התריס, סוכרת, בעיות לב שונות וכן חבלות קודמות בכתף.
למידע נוסף אודות כאבי כתף קפואה ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי מפרקים

כאבי מפרקים נובעים מבעיות נפוצות במפרקים, הכוללות דלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארתריטיס), כמו גם כאבי מפרקים הנובעים מארתופתיה (שם כללי למחלות מפרקים שונות) ועוד.
מגוון כאבי המפרקים ניתנים לטיפול ולהקלה…
למידע נוסף אודות כאבי מפרקים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי סיאטיקה

הכירו את העצב הארוך והעבה ביותר בגופכם: עצב השת, או העצב הסיאטי (Sciatic nerve). בין השאר, הוא אחראי על שרירי הרגליים, וכמובן – הרפלקסים ותחושות המגע והלחץ ברגליים.
באופן טבעי, רבים אינם מודעים כלל לקיומו, עד אשר הוא מתחיל לאותת – ובעיקר לכאוב.
למידע נוסף אודות כאבי סיאטיקה ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי שחיקת סחוס בברך

לעתים, בשל תהליכים ניווניים בגיל מבוגר, נשחק הסחוס בברך אשר תפקידו בין היתר למנוע חיכוך מפרק ולאפשר את גמישותו. תוצאת שחיקת הסחוס: דלקת ניוונית במפרק המביאה (אוסטאוארתריטיס) ולכאבים באזור הברך.
למידע נוסף אודות כאבי שחיקת סחוס בברך ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבים מדלקות

דלקת היא התגובה שבה נוקטת מערכת החיסון שלנו במקרים של גירויים, חבלות, פציעות או זיהומים, הכוללים חיידקים או וירוסים. לעתים תלווה הדלקת בכאבים – מדובר במנגנון שנועד להתריע לנו על בעיה ולגרום לנו "להוריד קצב", כדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת.
למידע נוסף אודות כאבים מדלקות ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה היא תסמונת ראומטולוגית שהתגלתה לעולם רק בעת האחרונה, והיא מביאה עמה כאבים במערכת השרירים. חשוב לציין כי פיברומיאלגיה אינה מחלת חיסון עצמי (אוטואימונית) ואף אינה נובעת מדלקות.
למידע נוסף אודות פיברומיאלגיה ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי שלבקת חוגרת

שלבקת חוגרת (או "הרפס זוסטר") היא זיהום נגיפי שגורם לשלפוחיות צפופות הצצות על פני העור בצורה של חגורה, ומביאות עמן כאבים.
מדובר במחלה המביאה עמה כאבים ניכרים, הרי שמדובר בעניין זמני, החולף ברוב המקרים כלעומת שבא.
למידע נוסף אודות כאבי שלבקת חוגרת ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי תסמונת התעלה הקרפלית

כאבי תסמונת התעלה הקרפלית מופיעים בעיקר בשורש כפות הידיים – יחד עם זאת, כאב זה הוא רק חלק מתוצאת תסמונת התעלה הקרפלית. לעתים הכאב מלווה גם בתחושות כגון נימול, דקירות ו"הרדמות" של כף היד.
למידע נוסף אודות כאבי תסמונת התעלה הקרפלית ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

סוליו אלפא קיור פלוס מטפל במגון רחב של כאבים, הן בסימפטומים והן במקור הבעיה וזאת בזכות השילוב הייחודי של שלושת האנרגיות: גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך, המאפשרים לסוליו לטפל בכאב בעומק הרקמות.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים מיוצר בישראל

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

    חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

    "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

    "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

    "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב