סוגי כאבים ואפשרויות הטיפול בהם

סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר הביתי היעיל ביותר לטיפול בכאבים משום  שהוא היחיד שמשלב גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך. גלי הרדיו מאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות של עד 2.5 ס"מ – יותר מכל מכשיר ביתי אחר.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

סוליו אלפא קיור פלוס

כאמור, סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר הביתי היעיל ביותר לטיפול בכאבים משום  שהוא היחיד שמשלב גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך. גלי הרדיו מאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות של עד 2.5 ס"מ – יותר מכל מכשיר ביתי אחר. שטח הטיפול בסוליו אלפא קיור גם הוא גדול במיוחד ולכן מאפשר טיפול יעיל בכאבי גב, כתפיים, שכמות, צוואר, ירכיים, שוקיים ומגוון איברים אחרים. הטיפול מסייע לריפוי טבעי ומואץ של סביבת האזור הכואב, ולא רק באופן נקודתי.

אז מה כואב לכם?
קראו כאן על מגוון הכאבים ודרכי הטיפול בהם, באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס:

כאבי גב

כאבי גב עליון

כאבי גב עליון פחות שכיחים מכאבים באזורים אחרים בגב. מקורם יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות: בעיות שמקורן בשרירים ובעיות שמקורן בעצמות.
למידע נוסף אודות כאבי גב עליון ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי גב תחתון

אחת הסיבות הראשיות לכאבי גב תחתון היא עומס-יתר המופעל על השרירים השונים, כמו גם על החוליות באזור זה. חלק מהכאבים בגב התחתון מקורם בבלט דיסק או פריצת דיסק.ובחלקם, בגיל מבוגר יותר,מקור הכאב יכול להיות גם היצרות של תעלת עמוד השדרה
למידע נוסף אודות כאבי גב תחתון ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבים בכתף

הכתף מאכלסת את עצם הבריח, עצם השכמה ועצם הזרוע, כאשר אל כל אחת משלושתן מתחברים רצועות, גידים ושרירים לרוב, ולכן, כאבים בכתפיים מגבילים את התנועה ומהווים מטרד שבו יש לטפל.
למידע נוסף אודות כאבי כתפיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי כתף קפואה

תסמונת הכתף הקפואה מופיעה באופן בלתי צפוי, והגורמים לה אינם ידועים. מה שכן ידוע הוא שיש סיכוי גבוה יותר ללקות בתסמונת אם ההיסטוריה הרפואית שלכם כוללת בעיות בבלוטת התריס, סוכרת, בעיות לב שונות וכן חבלות קודמות בכתף.
למידע נוסף אודות כאבי כתף קפואה ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבים בשכמות

מספר הסיבות לכאבים בשכמות גדול למדי ולעתים הוא עשוי לתעתע. במקרים הפשוטים ביותר, מדובר במה שקרוי שריר תפוס". גם חשיפה לקור עז עלולה לגרום לכאבים בשכמות.
עם זאת, במצבים מסוימים, פחות שכיחים, כאבים בשכמות מעידים על מחלות חמורות בהרבה…
למידע נוסף אודות כאבי שוקיים וירכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי צוואר

שרירי הצוואר נועדו הן להחזקת הראש והן לסיבובו.באופן כללי ניתן לומר כי כאבים בצוואר נובעים במקרים רבים ממנחי עבודה לא נכונים (כמו למשל בעבודה מול מסך מחשב), אך גם בשל בעיות בעמוד השדרה וצרות נוספות.
למידע נוסף אודות כאבי צוואר ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי פריצת דיסק צווארית

בדומה למצבים נפוצים יותר, בגב התחתון, פריצת דיסק בצוואר נובעת מעומס ולחץ-יתר מתמשך על דיסק מסוים. טבעותיו הסיביות של הדיסק נדחקות בידי החומר הצמיגי במצוי במרכזו, והן עלולות להיקרע,
למידע נוסף אודות כאבי פריצת דיסק צווארית ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי פריצת דיסק

תפקיד הדיסק לשמש אלמנט מגן בין החוליות, לרכך זעזועים ולספק גמישות. כל זאת, באזור הרגיש והמורכב של תעלת עמוד השדרה, בה עובר חוט השדרה בפריצת דיסק, לחץ בין החוליות גורם לדליפת הנוזל שבתוך הדיסק, ולעתים לפגיעה בעצב
למידע נוסף אודות כאבי פריצת דיסק ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאב בלט דיסק בצוואר

הדיסק הבין-חולייתי, עשוי מרקמות סחוסיות, ומזכיר בצורתו טבעת. הדיסקים מצויים בין חוליות עמוד השדרה לכל אורכו, והם נועדו לספק לנו הן יכולת תנועה גמישה והן לשכך ולבלום זעזועים בעמוד השדרה ובצוואר
למידע נוסף אודות כאבי בלט דיסק צווארי ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

טיפול בכאבים כרוניים


כאבים מדלקות

דלקת היא התגובה שבה נוקטת מערכת החיסון שלנו במקרים של גירויים, חבלות, פציעות או זיהומים, הכוללים חיידקים או וירוסים. לעתים תלווה הדלקת בכאבים – מדובר במנגנון שנועד להתריע לנו על בעיה ולגרום לנו "להוריד קצב", כדי שהגוף יוכל להפנות את מרב האנרגיה שלו למלחמה בגורמי הדלקת.
למידע נוסף אודות כאבים מדלקות ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה היא תסמונת ראומטולוגית שהתגלתה לעולם רק בעת האחרונה, והיא מביאה עמה כאבים במערכת השרירים. חשוב לציין כי פיברומיאלגיה אינה מחלת חיסון עצמי (אוטואימונית) ואף אינה נובעת מדלקות.
למידע נוסף אודות פיברומיאלגיה ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבים באזור הרגליים

כאבים בשוקיים ובירכיים

השוק, המצוי באזור הקדמי והצדי של חלקה התחתון של הרגל, מאכלס את עצם השוקה – העצם השנייה באורכה בגוף האדם. לעומתה, העצם הארוכה ביותר היא עצם הירך. שני אזורים אלו אחראיים לרבים מכאבי הרגליים שאנו עלולים לחוש במהלך החיים, בשל סיבות רבות ומגוונות.
למידע נוסף אודות כאבי שוקיים וירכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס,הקליקו כאן


כאבי ברכיים

כאשר אנו מדלגים במעלה המדרגות, הברכיים נאלצות לשאת עומס שמשקלו מגיע לפי ארבעה (!) ויותר ממשקל הגוף שלנו. זוהי רק דוגמה אחת לעומס המוטל על הברכיים. בשל המורכבות האנטומית של הברך, עלולים לצוץ בברך כאבים מסוגים שונים…
למידע נוסף אודות כאבי ברכיים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס,
הקליקו כאן


כאבים באגן ומפרק הירך

שרירי השוקיים והירכיים נמצאים מתחת לקו האגן ומפרק והירך. כאבי שוקיים וירכיים נפוצים במיוחד בקרב ספורטאים שכן הם נובעים מעומסים ופעילות ספורטיבית מוגברת. כאשר אנו רצים או צועדים, משקל הגוף עובר מרגל לרגל ונוצרים עומסים על הרגליים המשפיעים על הירכיים והשוקיים. עומסים אלו עלולים לגרום בין היתר לפגיעה בשרירים, דלקות, קרישי דם ואף שברי מאמץ.הקליקו כאן


כאבי שחיקת סחוס בברך

לעתים, בשל תהליכים ניווניים בגיל מבוגר, נשחק הסחוס בברך אשר תפקידו בין היתר למנוע חיכוך מפרק ולאפשר את גמישותו. תוצאת שחיקת הסחוס: דלקת ניוונית במפרק המביאה (אוסטאוארתריטיס) ולכאבים באזור הברך.
למידע נוסף אודות כאבי שחיקת סחוס בברך ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי דורבן בכף הרגל

רקדנים, ספורטאים ומי שעבודתם כרוכה בעמידה מאומצת וממושכת הם הראשונים ברשימת מי שעלולים ללקות בדלקת, אך למעשה, כאבי דורבן עלולים לפגוע בכולם. הגורמים הם בעיקר עומס מתמשך על אותה רצועה בכף הרגל…
למידע נוסף אודות כאבי דורבן ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן

כאבי ידיים ומפרקים


כאבי מפרקים

כאבי מפרקים נובעים מבעיות נפוצות במפרקים, הכוללות דלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארתריטיס), כמו גם כאבי מפרקים הנובעים מארתופתיה (שם כללי למחלות מפרקים שונות) ועוד.
מגוון כאבי המפרקים ניתנים לטיפול ולהקלה…
למידע נוסף אודות כאבי מפרקים ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי מרפק טניס

בין אם תקראו לכאבים הללו, כאבי "מרפק טניס", "טניס אלבו" או "גולף אלבו", הרי שהכאב החד הזה אינו משהו שאפשר לטעות בו. הוא מטריד, מגביל את התנועה שלנו וכואב. הכאבים הללו עלולים לפקוד כל אחד מאיתנו.
למידע נוסף אודות כאבי מרפק טניס ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי מרפק גולף

כאבי מרפק הגולף נובעים מדלקות המתפתחות עקב עומסים ופעילות אינטנסיבית בהם היו מעורבים פרקי כף היד והאצבעות. סיבה נוספת למרפק הגולף היא כשם הכאב, שחקני גולף רבים המשחקים בטכניקה שאיננה נכונה וגורמים לפגיעה בגידים. התוצאה: כאבים, ובמקרים מסוימים גם קרעים בגידים וניוון מקומי.
למידע נוסף אודות כאבי מרפק טניס ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס, הקליקו כאן


כאבי תסמונת התעלה הקרפלית

כאבי תסמונת התעלה הקרפלית מופיעים בעיקר בשורש כפות הידיים – יחד עם זאת, כאב זה הוא רק חלק מתוצאת תסמונת התעלה הקרפלית. לעתים הכאב מלווה גם בתחושות כגון נימול, דקירות ו"הרדמות" של כף היד.
למידע נוסף אודות כאבי תסמונת התעלה הקרפלית ולדרכי הטיפול באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס,
הקליקו כאן

סוליו אלפא קיור פלוס מטפל במגון רחב של כאבים, הן בסימפטומים והן במקור הבעיה וזאת בזכות השילוב הייחודי של שלושת האנרגיות: גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך, המאפשרים לסוליו לטפל בכאב בעומק הרקמות.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים מיוצר בישראל

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים