משכך
כאבי מחזור

המכשיר הביתי המהפכני להקלה על כאבי מחזור

אלפא קיור פלוס להקלה על כאבי מחזור *

Rating:
87% of 100

אין סיבה להמשיך ולסבול מכאבי המחזור - עם אלפא קיור פלוס תוכלי לשים סוף לכאבים. כאבים הנובעים ממחזור נפוצים מאד בגיל הפיריון. בזמן הווסת הרחם מתכווץ על מנת להזרים ממנו דם. התכווצויות אלה גורמות לכאבים. יתר על כן, צירים אלה יוצרים דלקת והפרשות המגבירים את הכאב, בנוסף למחסור זמני של אספקת דם (איכמיה) המגביר עוד יותר את הכרב). אלפא קיור פלוס מחדיר גלי חום לרחם, מסייע הפתחתת ההתכווצויות ומרפה את השרירים באזור. כתוצאה מכך, פוחת הכאב באופן משמעותי. באמצעות אלפא קיור פלוס, תחזרי לשגרה בקלות ובמהירות, ללא כאבים.

* תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות

משלוח לכל רחבי הארץ החזרת הכסף תוך 60 יום מהרכישה משלוח כלול במחיר
/ 2490 ש"ח1950 ש"חהזמיני עכשיו

הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס

אלפא קיור פלוס משתמש בשלושה מקורות אנרגיה שונים - כל אחד מהם מכוון לעומק שונה כדי למנוע כאב על ידי טיפול במקור שלו.
הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס מגבירה את זרימת הדם ומאיצה את תהליך הריפוי.
מקורות האנרגיה באלפא קיור פלוס:
תדר רדיו דו קוטבי (RF) - טכנולוגייה ייחודית המחדירה חום לעומק הרקמות ומגיעה אל השרירים והמפרקים ומגבירה את זרימת הדם כדי לרפא את הכאב.
לייזר רך - LLLT - לטיפול בהתכווצויות ובעוויתות שרירים.
אנרגיה אופטית כפולה (IR) - טכנולוגיית אור בעלת אורכי גל כפולים - אינפרה אדום (IR) וספקטרום אדום לטיפול בכאבי עור ובנוקשות העור.
אלפא קיור פלוס מאושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי - FDA.

אלפא קיור פלוס הוא מכשיר רפואי ביתי וקל מאד לשימוש :


1. יש לנקות את איזור הטיפול ולמרוח שכבה דקה של ג'ל
2. יש ללחוץ על לחצן הבקרה
3. יש להגדיר את מצב הטיפול בהתאם לסוג הכאב והאזור המטופל (לאלפא קיור פלוס יש שלושה מצבי טיפול - יש לבחור במצב הטיפול בהתאם לסוג הטיפול ולאזור המטופל בגוף - ראו מדריך מצורף למכשיר
4. יש להחליק את המכשיר על גבי האזור הכואב בתנועה מעגלית. תוכלו לחוש את האזור מתחמם - זהו האפקט הרצוי בעת הטיפול. לבטיחות מקסימלית, אלפא קיור פלוס מצוייד בחיישן תרמי המודד את טמפרטורת העור ומסדיר את פעילותו של המכשיר לטמפרטורה המתאימה
5. ניתן לטפל באופן יומיומי, במשך 15-20 דקות בכל אזור במשך 3 חודשים. לאחר מכן, רצוי לטפל באזור הכואב עד פעמיים בשבוע

תוצאות הטיפול בכאב באמצעות אלפא קיור פלוס

לרוב, תחושו הקלה בכאב כבר מהטיפול הראשון. יחד עם זאת, לעיתים תצטרכו לחזור על הטיפול באזור הכואב מספר פעמים עד שתחושו בהקלה בכאב.
שילוב הטכנולוגיות הייחודי של אלפא קיור פלוס מבטיח תוצאות והקלה על הכאבים.
אלפא קיור פלוס נבדק ואושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי - FDA

דירוגים וביקורות

אנשים המשתמשים באלפא קיור פלוס

 • 100% מ- 100
  איילת ס.
  גיל: 35
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 8 שבועות

  "מכשיר אלפא קיור פלוס הוא כמו קסם! מדי חודש, כאשר מתחיל הכאב, אני משתמשת בו כמה דקות וזהו זה. אני חוזרת על הפעולה בכול פעם שהכאב חוזר. כעת, אני אישה חדשה :-)"

 • 90% מ- 100
  כרמלה ט.
  גיל: 36
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 28 שבועות

  "רכשתי את אלפא קיור פלוס לפני ארבעה חודשים כדי לטפל בכאבי המחזור של בתי - אנו אסירות תודה וממליצות על המוצר לכל גיל".

 • 100% מ- 100
  מיכאלה ב.
  גיל: 22
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 8 שבועות

  "חיי לפני ואחרי השימוש במכשיר אלפא קיור פלוס לא דומים - המכשיר הזה פשוט עובד ואני ממש לא סובלת עוד מכאבי מחזור"

 • 95% מ- 95
  יולי כ.
  גיל: 28
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 10 שבועות

  "בתחילה הייתי סקפטית, אך לאחר שקראתי אודות הטכנולוגיה, הרגשתי משוכנעת יותר. המכשיר הפגין יעילות גבוהה בטיפול בכאבי המחזור שלי והפסקתי לקחת משככי כאבים".

 • 100% מ- 100
  דנה א.
  גיל: 21
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 20 שבועות

  "אני משתמשת באלפא קיור פלוס מזה זמן מה והוא גרם לי לחייך שוב. אני משתמשת בו כאשר אני מתחילה לחוש את הכאב, ודבר כבר אינו מגביל את סדר יומי".

 • 95% מ- 100
  יוליה פ.
  גיל: 29
  מין: נקבה
  משתמשת במוצר במשך: 3 שבועות

  "אני משתמשת במכשיר כדי לטפל בכאבי המחזור שלי. הכאב לא חלף לחלוטין, אך הוא פחת במידה רבה מאוד. ולא נדרש זמן רב - זה היה כמעט מידי".

המלצות רופאים

 • 100% מ-100
  ד"ר סטפן מלהולנד, רופא, כירורגיה פלסטית ושיקומית, מרפאת SpaMedica, טורונטו, קנדה.

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח".

  Feb.
  18
 • 100% מ- 100
  ד"ר טינה ס. אלסטר, רופאה \ מנהלת, המכון לכירורגיית עור בלייזר בוושינגטון - פרופסור קלינית לרפואת עור, המרכז הרפואי של אוניברסיטת ג'ורג'טאון

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות".

  MAY
  26
 • 100% מ- 100
  פרופ' יואב מתן \ ראש האגף האורתופדי, המחלקה לכירורגיה אורתופדית, המרכז הרפואי הדסה, הר הצופים, ישראל

  "לעיתים קשה לאבחן במדוייק מצבים או פגיעות אורטופדיות הגורמות לכאב, והאלו שאובחנו , קשה לפעמים לטפל ללא אמצעי כירורגיים שבדרך כלל מיושמים רק למצבים קיצוניים ביותר של כאב. כתוצאה מכך, רבים מהמטופלים שלי נמצאים בחיפוש מתמיד אחר פתרונות לא ניתוחיים לכאב אשר יהיו יעילים, וללא תלות בתרופות. כדי לבחון חלופה מבוססת אנרגיה, החלטתי להשתמש באלפא קיור פלוס לטיפול על חמישה מטופלים שלי הסובלים מכאבי 'מרפק טניס' כרוניים. התגובה הייתה מאוד מעודדת. לא רק שהמטופלים דיווחו על פחות אפיזודות של כאב וכאב מופחת, אלא שגם בבדיקות מעקב אצל חלק מהם הפגינו שיפור משמעותי וריפוי".

  Aug.
  20