כאבי שלבקת חוגרת: כל מה שרציתם לדעת

שלבקת חוגרת (או “הרפס זוסטר”) היא זיהום נגיפי שגורם לשלפוחיות צפופות הצצות על פני העור בצורה של חגורה, ומביאות עמן כאבים. השם “שלבקת חוגרת”, מעורר חששות כבדים, אך למחלה שמביאה עמה כאבים ניכרים, הרי שמדובר בעניין זמני, החולף ברוב המקרים כלעומת שבא.
הבשורה המשמחת היא שיש פתרון ישראלי וחדשני לטיפול מהיר ויעיל בכאבי שלבקת חוגרת – סוליו אלפא קיור פלוס!

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי שלבקת חוגרת

כאבי שלבקת חוגרת– ממה הם נובעים?

הנגיף (“וריצלה-זוסטר”) זהה לנגיפים שגורמים למחלת הילדות אבעבועות רוח. הנגיף מצוי בגופו של כל מי שחלה במחלה זו בילדותו, אם כי במצב רדום במעמקי מערכת העצבים. מסיבה שעדיין אינה ברורה, יום אחד, בגיל מבוגר, נגיף זה עלול להתעורר ולהתפרץ.
רוב הסובלים משלבת חוגרת הם מבוגרים, אם כי ישנם מקרים מועטים של הופעת המחלה גם בקרב צעירים.

מה מרגישים בעת כאבי שלבקת חוגרת?

בראש ובראשונה, מופיעות שלפוחיות על פני העור, וזאת בהתאם לעצבים שנפגעו מנגיף השלבקת החוגרת. שלפוחיות אלו יכולות להופיע על הגב, הבטן, החזה, הידיים והרגליים או על הפנים. עם זאת, הן יהיו מוגבלות לצד אחד בלבד של הגוף.
הכאבים עצמם שמתלווים למחלה הם עוצמתיים, ומזכירים תחושת צריבה עזה או דקירות.
במקרים מסוימים (אך לא תמיד), יופיעו סימפטומים נוספים כגון כאבים בגפיים ועייפות ניכרת.

עד כמה כאבי שלבקת חוגרת נפוצים?

מחקרים מצאו כי מדי שנה, פחות מחצי אחוז מהאוכלוסייה ילקו בשלבקת חוגרת.

כאבי שלבקת חוגרת – כיצד מאבחנים?

הרופא יאבחן שלבקת חוגרת על-פי התלונות הקליניות (ללא כל בדיקות מעבדה), ובעיקר בהתאם למיקום השלפוחיות והכאבים עצמם. זאת בשל הימצאות “קו גבול” מאוד ברור בין אזורים כואבים לבין אלו שאינם כואבים. כך יצליח הרופא לאתר את המסלול העצבי הייחודי למחלה – הסימפטומים אינם חוצים את קו האמצע של הגוף, ומופיעים רק בצדו האחד.

כמה זמן ילוו אותי כאבי שלבקת חוגרת?

השלפוחיות עצמן נעלמות בתוך 5-2 שבועות. משך זמן הופעת הכאבים בשלבקת חוגרת נע משבועיים ועד למספר חודשים. במקרים הפחות שכיחים (כ-10 אחוזים מהמקרים), הכאבים עלולים להפוך לכאבים כרוניים.

האם כאבי שלבקת חוגרת יכולים להיות מסוכנים?

שלבקת חוגרת עלולה להביא עמה מספר סיבוכים. כך למשל, פגיעה בעיניים, שעלולה להביא במקרים מסוימים לנזק בלתי הפיך בראייה. זאת לצד זיהומים חיידקיים משניים, שדורשים קבלת אנטיביוטיקה.

כיצד מטפלים בכאבי שלבקת חוגרת? האם שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כגון “סוליו אלפא קיור פלוס” יכולה לעזור?

שלבקת חוגרת אינה ניתנת לריפוי, אך כאמור, מדובר בעניין זמני החולף בתוך שבועיים עד מספר חודשים. יחד עם זאת, הכאבים המלווים את המחלה עלולים להישאר וללוות אתכם לאורך זמן. לכן, הרופא יציע לכם ליטול משככי כאבים. אם המחלה מתגלה בשלב מוקדם, הרופא עשוי לרשום לכם תרופה אנטי-נגיפית (כגו אציקלוביר) שנועדה לבלום את המשך התרבות הנגיף. יעילות התרופה גבוהה רק בשלב הראשוני של שלבקת חוגרת.
באשר לכאבים עצמם הנובעים משלבקת חוגרת – מומלץ מאוד להשתמש בפתרון הישראלי החדשני בשם “סוליו אלפא קיור פלוס” להקלה על הכאב ולזירוז הליך הריפוי הטבעי של הגוף.. “סוליו אלפא קיור” – מכשיר קל, פשוט וידידותי למשתמש. “סוליו” הוא המכשיר היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו המאפשרים טיפול וחדירה לעומק הרקמות. סוליו נועד לטפל במגוון גדול מאוד של כאבים מסוגים שונים הנובעים ממקורות שונים, והוא יעיל ביותר בטיפול בכאבים הנובעים משלבקת חוגרת (יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). תהליך ריפוי הכאב מורגש היטב, בזכות שילוב הטכנולוגיות ותחושת החום החודרת לעומק האיבר הכואב.
הטיפול בכאבי שלבקת חוגרת יבוצע בעזרת סוליו אלפא קיור פלוס לאחר שהשלפוחיות / הפצעים אשר נובעים מהשלבקת הגלידו לחלוטין.
הטיפול באמצעול סוליו אלפא קיור פלוס כאמור יטפל בכאב עצמו, ויסייע בהאצת הליך הריפוי הטבעי של הגוף מהמחלה.

*אין להתמש במכשיר עד שהפצעים מגלידים לחלוטין ויורדת הרגישות על פני העור

כיצד נמנע כאבי שלבקת חוגרת בעתיד?

משרד הבריאות ממליץ לבני 60 ויותר להתחסן נגד המחלה (גם עבור מי שכבר חלו בעבר, מאחר ששלבקת חוגרת עלולה להופיע שוב).

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי שלבקת חוגרת

 • 90% of 100

  יגאל
  גיל:58
  זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

  הזמנתי את אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שהיו לי מהשלבקת. הופתעתי עד כמה מהר הכאב עבר. מכשיר מעולה ומומלץ

 • 90% of 100

  אריאלה
  גיל: 61
  זמן השימוש בסוליו: 4 חודשים

  קניתי את המכשיר סוליו לצורך טיפול בשלבקת חוגרת. נאמר לי שעליי להמתין עד שהצעים יגלידו. מיד לאחר מכן התחלתי להשתמש במכשיר והכאבים פשוט עברו. תודה

 • 100% of 100

  יוסף
  גיל: 64
  זמן השימוש בסוליו: 3 חודשים

  ב”ה מכשיר ישראלי, גאווה ישראלית, עזר לי בכאבי שלבקת חוגרת ממש ממש מהר. כל הכבוד לכם

 • 95% of 95

  מלכה
  גיל: 65
  זמן השימוש בסוליו: 5 שבועות

  מכשיר ממש מומלץ. הבת שלי קנתה לי אותו לטיפול בשלבקת חוגרת. עזר לי מהר מאד ואין לי יותר כאבים. אני ממש ממליצה על סוליו אלפא קיור

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים