כאבי בלט דיסק צווארי: כל מה שרציתם לדעת

אנו לא מודעים לקיומו לחשיבותו בכל הקשור לתנועתיות שלנו, עד אשר הוא מאותת לנו שהוא מצוי במצוקה. זהו כמובן הדיסק הבין-חולייתי, העשוי מרקמות סחוסיות, ומזכיר בצורתו טבעת.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

קצר וקולע

אנו לא מודעים לקיומו לחשיבותו בכל הקשור לתנועתיות שלנו, עד אשר הוא מאותת לנו שהוא מצוי במצוקה. זהו כמובן הדיסק הבין-חולייתי, העשוי מרקמות סחוסיות, ומזכיר בצורתו טבעת.
כידוע, הדיסקים מצויים בין חוליות עמוד השדרה לכל אורכו, והם נועדו הן לספק לנו יכולת תנועה גמישה והן לשכך ולבלום זעזועים בחיי היומיום שלנו. ומאחר שהצוואר מהווה חלק בעמוד השדרה המתאפיין בתנועתיות הרבה ביותר – הרי שהוא גם מועד לנזקים ופגיעות.

כאבי בלט דיסק צווארי – ממה הם נובעים?

במקרה של בלט דיסק, נדחק המבנה הג'לטיני של הדיסק אל עבר תעלת עמוד השדרה. לעתים, עיוות זה יגרום ללחץ על עצבים – ולכאב. סיטואציות אלו עשויות לנבוע ממגוון רחב של מצבים – החל מאורח חיים יושבני וחוסר פעילות מתמשך, עבודה לא נכונה מול המחשב החוזרת על עצמה מדי יום, וכמובן חבלות כגון תאונות ספורט ואחרות.

מה מרגישים בעת כאבי דיסק צווארי?

מעניין לגלות כי בדומה לבלטי דיסק מסוגים נוספים, גם בכל הקשור לבלט דיסק צווארי, במקרים מסוימים – לא יופיעו כלל כאבים.
הכאבים עצמם יופיעו כאשר הדיסק הבולט יפעיל לחץ על שורשי עצבים. כאבים אלו יכולים להיות מוגבלים לצוואר עצמו, ואף יכולים להתפשט מעלה לכיוון הראש או מטה לכיוון השכמות. במקרים מסוימים, הכאבים יורגש גם בזרועות. רמת הכאב במקרה של בלט דיסק צווארי יכולה לנוע על הסקאלה שבין תחושת חוסר נוחות מינימלית ועד כאב בלתי נסבל, המביא עמו הגבלה בתנועה.
לצד הכאבים, תיתכן לעתים תחושה של חולשה בגפיים העליונות, דקירות או נימול במקומות שונים בפלג הגוף העליון.

כאבי בלט דיסק צווארי – כיצד מאבחנים?

לצד הבדיקה הגופנית החיצונית שיערוך האורתופד, הוא יתשאל אתכם באשר לאורח חייכם ולהיסטוריה הרפואית שלכם. אם יהיה צורך, תישלחו אל בדיקות הדמיה כגון סי.טי או MRI. זאת במטרה לא רק לאתר את מיקום הבלט באופן מדויק, אלא גם בכדי לשלול מחלות עם סימפטומים דומים, כגון דלקות זיהומיות וכו'.

מה ההבדל בין בלט דיסק בצוואר לבין פריצת דיסק?

בלט עשוי להיות השלב הראשון (ולעתים גם היחיד) של תהליך העלול לגרום לפריצת דיסק, מצב חמור יותר שבו רוב סיבי הדיסק נקרעים.

כיצד מטפלים בכאב? האם הטכנולוגיה של סוליו תעזור?

סוג הטיפול קשור באופן ישיר לרמת הכאב. בדרך כלל, משככי כאבים וטיפולי פיזיותרפיה יהוו את הקו הראשון של הטיפול. הפיזיותרפיסט ילמד אתכם לבצע תרגילי המיועדים לחיזוק השרירים בצוואר. במצבים קיצוניים או בעת החמרה קשה, תישקל התערבות ניתוחית, שנועדה להסרת החלק בדיסק שבולט ומפעיל לחץ על תעלת עמוד השדרה.
כאבים בצוואר מהווים הזדמנות של ממש להתנסות בטכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב – בעזרת מכשירים ביתיים, בהם "סוליו", המוביל בתחומו. המכשיר הקל והפשוט לשימוש טומן בחובו שלושה סוגי אנרגיות ריפוי, כולל גלי רדיו, המאפשרים חדירה אל עומק הרקמות. סוליו נועד לספק הקלה מכאב במגוון נרחב של כאבים (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע המצוי באתר זה). המטופלים אך מדווחים כי תהליך ריפוי הכאב מורגש במידה רבה, בזכות תחושת החום הנעימה, החודרת לעומק האיבר הכואב.

כיצד נמנע בעתיד כאבי בלט דיסק צווארי?

כפי שכבר הוזכר, במכון הפיזיותרפיה יספקו לכם מגוון תרגילי חיזוק שרירי הצוואר, המיועדים למצב הספציפי שלכם. בנוסף, יש להתייעץ עם מומחים באשר לשינוי סביבת העבודה שלכם, בהתאם למקצוע שלכם.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

  סיפורי הצלחה עם סוליו: טיפול בכאבי בלט דיסק צווארי

  90% of 100

  שם: איתי ב', כפר סבא

  זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

  גיל: 36

  כאב צוואר ושכמות התברר כתוצאה של בלט דיסק צווארי. במילים אחרות, עדיין לא פריצת דיסק אבל כנראה לוחץ על עצב וגורם לכאבים קשים. שמעתי על סוליו אלפא פלוס מחבר שמשתמש בו לכאב אחר. אנרגיות הריפוי של סוליו חודרות לגוף והחום מרגיע את כל האזור. אני משתמש במכשיר כחודש ומרגיש ירידה ניכרת ברמת הכאב.

  90% of 100

  שם: אתי ש', פתח תקווה

  זמן השימוש בסוליו: 1 שבוע

  גיל: 60

  שמעתי על סוליו לפני כמה חודשים ורציתי לקנות לעצמי. המכשיר לא זול והתלבטתי. לפני כשבועיים בעלי סבל מכאבי צוואר והלך לרופא. אחרי צילום, האבחון של הבעיה הוא בעית דיסק בצוואר. החלטתי לקנות את המכשיר לשנינו. בעזרת מכשיר סוליו שנינו מרגישים כל כך טוב שזה קשה להאמין.  

  100% of 100

  שם: עודד א', תל אביב

  זמן השימוש בסוליו: 2 שבועות

  גיל: 64

  המכשיר עם השם הארוך הוא פיתוח ישראלי שגם מיוצר פה בארץ וגם מאושר על ידי רשויות הבריאות בארצות הברית ובאירופה. ואפילו חשוב יותר – הוא מקיים את ההבטחה. בשבועיים האחרונים טיפלתי בו בכאבי צוואר כתוצאה מבלט דיסק ואני מרגיש שיפור משמעותי. בזכות השיפור אני גם מתפקד יותר טוב במשך היום וישן יותר טוב בלילה.

  95% of 95

  שם: אפרת ל', הוד השרון

  זמן השימוש בסוליו:  3 שבועות

  גיל: 41

  אני ממליצה על המכשיר בחום. הוא עוזר לי לטיפול בכאבי צוואר שהם תוצאה של בלט דיסק צווארי. המכשיר אמין ויעיל להקלה על כאב. צריך לזכור שאין תמיד פתרון אחד לכל כאב. מומלץ לנוח, לבצע תרגילים, להיעזר באנשי מקצוע, הכל יחד עם השימוש במכשיר סוליו. אני מאמינה ששילוב של פתרונות שונים מביא לתוצאה אופטימלית.

  חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

  "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב