כאבי סיאטיקה: כל מה שרציתם לדעת

רבים לא מודעים כלל לקיומו אך העצב הארוך והעבה ביותר בגופנו, עצב השת, או העצב הסיאטי, כאבי סיאטיקה מופיעים באזורים שונים בגוף. אפשר וחשוב לאבחן את הסיבה לכאבי סיאטיקה ולטפל בהם.

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי סיאטיקה

הכירו את העצב הארוך והעבה ביותר בגופכם: עצב השת, או העצב הסיאטי (Sciatic nerve). בין השאר, הוא אחראי על שרירי הרגליים, וכמובן – הרפלקסים ותחושות המגע והלחץ ברגליים.
באופן טבעי, רבים אינם מודעים כלל לקיומו, עד אשר הוא מתחיל לאותת – ובעיקר לכאוב.
המונח סיאטיקה (הקרוי גם אישיאס), מתייחס גם לכאבים שמתחילים בגב התחתון או באחד מצדי אגן הירכיים, ויורדים מטה, אל הרגל. לעתים הכאב מגיע עד לכף הרגל ולקצות הבהונות, ולעתים הוא נעצר בירך או בשוק. רבים גם חשים אותו באחד מצדי הישבן.

כאבי סיאטיקה – ממה הם נובעים?

כמו במקרים רבים שבהם מעורבים כאבים, ישנם כמה וכמה תשובות, וחשוב לאבחן במדויק את מקור הכאב אצל רופא מומחה. הסיבות העיקריות כוללות לחץ שמופעל על העצב (על יד חוליות עמוד השדרה למשל), הפרעה בזרימת דם וכן דלקות.
הרשימה כוללת בלטי או פריצות דיסק (הסיבה השכיחה ביותר), התכווצות שרירים ובכל הפעלת לחץ על העצב, תזוזה של חוליות, פגיעה (מכנית או ניוונית) בדיסק בין חוליות ועוד. גם מחסור בוויטמינים ממשפחת B עלול לגרום לתופעה.

מה מרגישים בעת כאבי סיאטיקה?

אי אפשר לטעות בכאב הזה: הוא מזכיר דקירה, בעירה או צריבה, ומביא עמו לחץ לא נעים באזור הכואב. לעתים הוא יוצר הגבלה בתנועה, בעיקר הליכה או עלייה במדרגות. לעתים תורגש חולשה או נימול ברגל.

כאבי סיאטיקה: עד כמה הם נפוצים?

כאבים מסוג זה עלולים לפקוד את כולם – בין אם ספורטאים ובין אם מי שיושבים כל היום מול המסך. למעלה מ-20 אחוזים מבני האדם לקו או ילקו בכאבי סיאטיקה במהלך חייהם, כאשר רוב המקרים נעים בטווח הגילאים 65-45.

כמה זמן ילוו אותי הכאבים הנובעים מסיאטיקה?

החדשות הטובות הן שבמקרים רבים, כאבים אלו חולפים כלעומת שבאו – עניין של 8-6 שבועות. למעשה, מעטים הם מי שסובלים מכאבים אלו במשך שנה שלמה (פחות מאחוז מהאוכלוסייה).

כיצד מטפלים בכאבי סיאטיקה? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

לאחר ששללתם באמצעות רופא מקצועי בעיות או מחלות חמורות, הגיע הזמן לטפל בכאבי הסיאטיקה. בתור התחלה, חשוב להישאר פעילים ולנוע (במידה), אך אם הכאב קשה מנשוא – מנוחה בהחלט תועיל.
יש רופאים שיציעו ליטול משככי כאבים או הזרקת סטרואידים, אך אין כל עדות כי אלו אכן משפרים את המצב. גם טיפול פיזיותרפי עשוי להועיל ולזרז את תום תקופת הכאב.
שיטה מוכחת נוספת היא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב, בדמות מכשירים ביתיים, ובראשם – "סוליו". הוא פשוט להפעלה וידידותי למשתמש, אך "סוליו" הוא בעיקר המכשיר היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו, שתפקידם לטפל ביעילות ולחדור לעומק הרקמות.
סוליו, המיוצר בישראל, תוכנן באופן שמאפשר לטפל בכמות ניכרת של כאבים שמקורם שונה (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע שבאתר). כדאי לדעת: תהליך ריפוי הכאב באמצעות סוליו מורגש באופן מובהק, בזכות תחושת החום שנפלטת מהמכשיר וחודרת לעומק הירך, השוק או קצה הישבן.

סוליו - טיפול בכאבי גב תחתון

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי סיאטיקה

יש לי סיאטיקה שגורמת לי לכאבים בגב התחתון שיורדים למטה, אל הרגל. ברגע שקיבלתי את האבחון, התחלתי לחפש דרכים לעזור לעצמי. לא רציתי לקבל את הכאב בלי לפעול. וככה הגעתי אל סוליו. מכשיר ישראלי בטכנולוגיה מתקדמת שפשוט עובד. גם לי היה קשה להאמין אבל העובדות מדברות בעד עצמן. מומלץ בחום.

100% of 100

אמנון טננבאום

זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

גיל: 61

סוליו הוא מכשיר ביתי שעושה שימוש בשלושה סוגי אנרגיות, כולל גלי רדיו, כדי לטפל בכאב. צריך לנסות כדי להרגיש איך האנרגיות האלה, של חום וגלים שעוברים לגוף, חודרות לעומק ומקלות את הכאב. המכשיר הזה מציל אותי מכאבי סיאטיקה, ובמיוחד בקורונה עם הסגרים וההגבלות. במקום לקבל את הטיפול מחוץ לבית, אני מחזיק את המכשיר ומטפל בעצמי בקלות. אני יכול לספר רק על הניסיון שלי, ומהניסיון שלי אני ממליץ לכולם לנסות.

100% of 100

גיל, ירושלים

זמן השימוש בסוליו: 2 שבועות

גיל: 36

יש לי סיאטיקה והמכשיר של סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי מאוד. מכשיר עם יעילות מפתיעה.

100% of 100

עמירם ב., אשדוד

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 42

אני מכיר מכשירים להקלה על כאבים מהמרפאה שבה אני מטופל. זו הפעם הראשונה שאני קונה מכשיר כזה. התחלתי להשתמש בו לפני כמה ימים, אבל הוא קל לשימוש ועובד טוב. אני כבר מרגיש הבדל ברמת הכאב. חיפשתי מכשיר שיש לו הגיון ופועל חלק, ולשמחתי מצאתי. אני מניח אותו על הגב התחתון ולמטה לאורך הרגל הכואבת, וההבדל מורגש.

100% of 100

רוני פלג, חיפה

זמן השימוש בסוליו:  1 שבוע

גיל: 49

יש לי כאבים חזקים בגב התחתון, והרופא שלי אבחן אותם כסיאטיקה. קיבלתי המלצה וקניתי את סוליו והוא מעולה!!! כבר אחרי בערך 20 דקות של הטיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאב. ההוראות היו קלות ותוך כמה דקות כבר התחלתי להשתמש בו. אני אוהבת שהוא קל ולא מסובך לתפעול אבל עושה את העבודה. אני מאוד מרוצה!!! אני ממליצה על סוליו אלפא קיור לכל מי שסובל מכאבים ומחפש פתרון בריא.

100% of 100

מיכל בראור, רמת גן

זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

גיל: 32

הדבר הכי חשוב: אני מרגיש הקלה גדולה! היה לי מכשיר אחר בטכנולוגיה שונה שהשאלתי לחבר. החלטתי לקנות לעצמי מכשיר חדש ומצאתי את סוליו. המחיר לא זול אבל יש להם אפשרות להחזיר אחרי תקופת ניסיון. החלטתי לנסות ואין ספק שהמכשיר נשאר אצלי. אני משתמש בו לכאב סיאטיקה וגם לכאבי ברכיים, והוא עוזר לשניהם.

100% of 100

זיו לוין, רעננה

זמן השימוש בסוליו: 2-3 שבועות

גיל: 47

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים