כאבי סיאטיקה: כל מה שרציתם לדעת

רבים לא מודעים כלל לקיומו אך העצב הארוך והעבה ביותר בגופנו, עצב השת, או העצב הסיאטי, כאבי סיאטיקה מופיעים באזורים שונים בגוף. אפשר וחשוב לאבחן את הסיבה לכאבי סיאטיקה ולטפל בהם.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

הכירו את העצב הארוך והעבה ביותר בגופכם: עצב השת, או העצב הסיאטי (Sciatic nerve). בין השאר, הוא אחראי על שרירי הרגליים, וכמובן – הרפלקסים ותחושות המגע והלחץ ברגליים.
באופן טבעי, רבים אינם מודעים כלל לקיומו, עד אשר הוא מתחיל לאותת – ובעיקר לכאוב.
המונח סיאטיקה (הקרוי גם אישיאס), מתייחס גם לכאבים שמתחילים בגב התחתון או באחד מצדי אגן הירכיים, ויורדים מטה, אל הרגל. לעתים הכאב מגיע עד לכף הרגל ולקצות הבהונות, ולעתים הוא נעצר בירך או בשוק. רבים גם חשים אותו באחד מצדי הישבן.

כאבי סיאטיקה – ממה הם נובעים?

כמו במקרים רבים שבהם מעורבים כאבים, ישנם כמה וכמה תשובות, וחשוב לאבחן במדויק את מקור הכאב אצל רופא מומחה. הסיבות העיקריות כוללות לחץ שמופעל על העצב (על יד חוליות עמוד השדרה למשל), הפרעה בזרימת דם וכן דלקות.
הרשימה כוללת בלטי או פריצות דיסק (הסיבה השכיחה ביותר), התכווצות שרירים ובכל הפעלת לחץ על העצב, תזוזה של חוליות, פגיעה (מכנית או ניוונית) בדיסק בין חוליות ועוד. גם מחסור בוויטמינים ממשפחת B עלול לגרום לתופעה.

מה מרגישים בעת כאבי סיאטיקה?

אי אפשר לטעות בכאב הזה: הוא מזכיר דקירה, בעירה או צריבה, ומביא עמו לחץ לא נעים באזור הכואב. לעתים הוא יוצר הגבלה בתנועה, בעיקר הליכה או עלייה במדרגות. לעתים תורגש חולשה או נימול ברגל.

כאבי סיאטיקה: עד כמה הם נפוצים?

כאבים מסוג זה עלולים לפקוד את כולם – בין אם ספורטאים ובין אם מי שיושבים כל היום מול המסך. למעלה מ-20 אחוזים מבני האדם לקו או ילקו בכאבי סיאטיקה במהלך חייהם, כאשר רוב המקרים נעים בטווח הגילאים 65-45.

כמה זמן ילוו אותי הכאבים הנובעים מסיאטיקה?

החדשות הטובות הן שבמקרים רבים, כאבים אלו חולפים כלעומת שבאו – עניין של 8-6 שבועות. למעשה, מעטים הם מי שסובלים מכאבים אלו במשך שנה שלמה (פחות מאחוז מהאוכלוסייה).

כיצד מטפלים בכאבי סיאטיקה? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

לאחר ששללתם באמצעות רופא מקצועי בעיות או מחלות חמורות, הגיע הזמן לטפל בכאבי הסיאטיקה. בתור התחלה, חשוב להישאר פעילים ולנוע (במידה), אך אם הכאב קשה מנשוא – מנוחה בהחלט תועיל.
יש רופאים שיציעו ליטול משככי כאבים או הזרקת סטרואידים, אך אין כל עדות כי אלו אכן משפרים את המצב. גם טיפול פיזיותרפי עשוי להועיל ולזרז את תום תקופת הכאב.
שיטה מוכחת נוספת היא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב, בדמות מכשירים ביתיים, ובראשם – "סוליו". הוא פשוט להפעלה וידידותי למשתמש, אך "סוליו" הוא בעיקר המכשיר היחיד שעושה שימוש בגלי רדיו, שתפקידם לטפל ביעילות ולחדור לעומק הרקמות.
סוליו, המיוצר בישראל, תוכנן באופן שמאפשר לטפל בכמות ניכרת של כאבים שמקורם שונה (אך לא בכולם כמובן. יש לעיין בעלון לצרכן או במידע שבאתר). כדאי לדעת: תהליך ריפוי הכאב באמצעות סוליו מורגש באופן מובהק, בזכות תחושת החום שנפלטת מהמכשיר וחודרת לעומק הירך, השוק או קצה הישבן.

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

אל תתנו לכאב להשפיע עליכם!

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

  קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי סיאטיקה

  יש לי סיאטיקה שגורמת לי לכאבים בגב התחתון שיורדים למטה, אל הרגל. ברגע שקיבלתי את האבחון, התחלתי לחפש דרכים לעזור לעצמי. לא רציתי לקבל את הכאב בלי לפעול. וככה הגעתי אל סוליו. מכשיר ישראלי בטכנולוגיה מתקדמת שפשוט עובד. גם לי היה קשה להאמין אבל העובדות מדברות בעד עצמן. מומלץ בחום.

  100% of 100

  אמנון טננבאום

  זמן השימוש בסוליו: 3 שבועות

  גיל: 61

  סוליו הוא מכשיר ביתי שעושה שימוש בשלושה סוגי אנרגיות, כולל גלי רדיו, כדי לטפל בכאב. צריך לנסות כדי להרגיש איך האנרגיות האלה, של חום וגלים שעוברים לגוף, חודרות לעומק ומקלות את הכאב. המכשיר הזה מציל אותי מכאבי סיאטיקה, ובמיוחד בקורונה עם הסגרים וההגבלות. במקום לקבל את הטיפול מחוץ לבית, אני מחזיק את המכשיר ומטפל בעצמי בקלות. אני יכול לספר רק על הניסיון שלי, ומהניסיון שלי אני ממליץ לכולם לנסות.

  100% of 100

  גיל, ירושלים

  זמן השימוש בסוליו: 2 שבועות

  גיל: 36

  יש לי סיאטיקה והמכשיר של סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי מאוד. מכשיר עם יעילות מפתיעה.

  100% of 100

  עמירם ב., אשדוד

  זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

  גיל: 42

  אני מכיר מכשירים להקלה על כאבים מהמרפאה שבה אני מטופל. זו הפעם הראשונה שאני קונה מכשיר כזה. התחלתי להשתמש בו לפני כמה ימים, אבל הוא קל לשימוש ועובד טוב. אני כבר מרגיש הבדל ברמת הכאב. חיפשתי מכשיר שיש לו הגיון ופועל חלק, ולשמחתי מצאתי. אני מניח אותו על הגב התחתון ולמטה לאורך הרגל הכואבת, וההבדל מורגש.

  100% of 100

  רוני פלג, חיפה

  זמן השימוש בסוליו:  1 שבוע

  גיל: 49

  יש לי כאבים חזקים בגב התחתון, והרופא שלי אבחן אותם כסיאטיקה. קיבלתי המלצה וקניתי את סוליו והוא מעולה!!! כבר אחרי בערך 20 דקות של הטיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאב. ההוראות היו קלות ותוך כמה דקות כבר התחלתי להשתמש בו. אני אוהבת שהוא קל ולא מסובך לתפעול אבל עושה את העבודה. אני מאוד מרוצה!!! אני ממליצה על סוליו אלפא קיור לכל מי שסובל מכאבים ומחפש פתרון בריא.

  100% of 100

  מיכל בראור, רמת גן

  זמן השימוש בסוליו: 4 שבועות

  גיל: 32

  הדבר הכי חשוב: אני מרגיש הקלה גדולה! היה לי מכשיר אחר בטכנולוגיה שונה שהשאלתי לחבר. החלטתי לקנות לעצמי מכשיר חדש ומצאתי את סוליו. המחיר לא זול אבל יש להם אפשרות להחזיר אחרי תקופת ניסיון. החלטתי לנסות ואין ספק שהמכשיר נשאר אצלי. אני משתמש בו לכאב סיאטיקה וגם לכאבי ברכיים, והוא עוזר לשניהם.

  100% of 100

  זיו לוין, רעננה

  זמן השימוש בסוליו: 2-3 שבועות

  גיל: 47

  חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

  "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב