טיפול בכאבי פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה היא תסמונת המאופיינת בעיקר בכאב רב בחלקים שונים של הגוף. למרבה הצער, התסמונת כרונית ואין לה ריפוי. החדשות הטובות הן שיש דרכים להקל על הכאב ולשפר את איכות החיים. מכשיר ישראלי חדש לטיפול ביתי מביא תקווה לחולי פיברו בזכות שילוב אנרגיות גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך להקלה על כאבים בעומק הרקמות. המכשיר החדשני, סוליו אלפא קיור פלוס, מוכח קלינית ומאושר לשימוש גם על ידי ה-FDA.

סוליו חוות דעת רופאים | מכשיר נגד כאבים

כאבי פיברומיאלגיה: כל מה שרציתם לדעת

פיברומיאלגיה (Fibromyalgia), “דאבת השרירים” בעברית, היא תסמונת הבאה לידי ביטוי בכאב כרוני מפושט שאינו חולף. פיברומיאלגיה מתאפיינת גם ברגישות קיצונית בנקודות שונות על פני הגוף, וכן בעייפות ובעיות שינה, מצב רוח וזיכרון.

פיברומיאלגיה מוגדרת כמצב כרוני שיש בו תקופות טובות יותר ופחות. בתקופה של התלקחות או התקף פיברומיאלגיה, הכאבים הבלתי פוסקים עלולים להביא להפרעות בתפקוד היומיומי. בתקופות של הפוגה, יש הקלה בתסמינים ולפעמים הם גם נעלמים כליל.

כאבי פיברומיאלגיה – ממה הם נובעים?

נכון להיום, גורמי התסמונת אינם ידועים. לעתים קרובות התסמינים מופיעים לאחר אירועים של טראומה לגוף או לנפש. ברמה הגופנית המקור הוא לעתים בחבלה פיזית (למשל, בעקבות תאונת דרכים), ניתוח, זיהום או דלקת. בנוסף, נמצא שלחץ נפשי עלול להביא להתפרצות פיברומיאלגיה. עם זאת, יש מקרים שבהם כאבי הפיברומיאלגיה מתפתחים לאורך זמן ללא אירוע טראומה ספציפי.

גורמי הסיכון לפיברומיאלגיה כוללים היסטוריה משפחתית. נמצא שהיא מופיעה בשכיחות גבוהה יותר במשפחות מסוימות, ומכאן שככל הנראה יש לפיברומיאלגיה רקע גנטי.

מה מרגישים כשסובלים מפיברומיאלגיה?

הסובלים מפיברומיאלגיה חווים כאב כרוני (מעל 3 חודשים) בחלקים שונים של הגוף (ללא מוקד ברור). כאב המפושט בגוף מורגש בשני צדי הגוף, בחלק העליון של הגוף וגם בתחתון. לעתים קרובות מדובר בכאב עמום (להבדיל מכאב חד) שאינו פוסק, בעיקר בשרירים וברקמות החיבור וכן בעצמות ובשלד.

תשישות היא מאפיין נוסף של פיברומיאלגיה, גם לאחר שינה ממושכת. הכאבים פוגעים באיכות השינה, ורבים מהחולים מדווחים על שינה מקוטעת ועל הפרעות שינה דוגמת דום נשימה בשינה (sleep apnea).

פיברומיאלגיה מובילה גם לקשיים קוגנטיביים בעקבות תסמין המכונה “ערפל פיברו” (Fibro Fog). הכוונה היא לערפול המאופיין בקשיי ריכוז, זיכרון וקוגניציה.

לעתים קרובות, פיברומיאלגיה מתאפיינת גם בבעיות בריאות נוספות כמו תסמונת המעי הרגיז, תסמונת התשישות הכרונית, מיגרנות וכאבי ראש אחרים, ,תסמונת מפרק הלסת, חרדה ודיכאון.

עד כמה פיברומיאלגיה שכיחה?

פיברומיאלגיה היא תסמונת שכיחה. מעריכים כי כ- 2% מהאוכלוסייה לוקים בפיברומיאלגיה ויש המעריכים שהמספרים גבוהים בהרבה. שכיחות התסמונת בקרב נשים גבוהה בהרבה משכיחותה בקרב גברים.

פיברומיאלגיה – איך מאבחנים?

עיקר האבחון מתבסס על תשאול החולה בנוגע לתסמינים, מיקומם בגוף, עוצמה ומשך הכאבים. ברוב המקרים מדובר בכאבים בחלקים שונים של הגוף במשך 3 חודשים לפחות. מקובל לחלק את הגוף לחמישה אזורים ולבחון הימצאות כאבים בארבעה מתוך החמישה. בעבר היה מקובל לאבחן באמצעות לחיצה על 18 נקודות ספציפיות בגוף ותגובת הכאב של החולה.

באבחון, קיים קושי להבחין בין פיברומיאלגיה לבין מחלות ריאומטולוגיות אחרות. פיברומיאלגיה היא תסמונת שנכון להיום אי אפשר לאבחן באמצעות בדיקות הדמיה (רנטגן, MRI וכד’) או בדיקות מעבדה (דם, שתן). לכן, האבחון נערך גם באמצעות ביצוע הבדיקות ושלילת בעיות אחרות. אם לא מאובחנת דלקתיות או מחלה ריאומטולוגית אחרת, הסבירות היא שמדובר בפיברומיאלגיה.

האם פיברומיאלגיה יכולה להיות מסוכנת?

פיברומיאלגיה אינה מסכנת חיים, אינה מובילה לפגיעה גופנית קבועה ואינה פרוגרסיבית. זוהי תסמונת ארוכת-טווח המאופיינת בעיקר בכאבי שרירים ובנקודות רגישות על פני הגוף. מומלץ לפנות לבדיקה רפואית כדי לשלול מחלות או תסמונות נוספות. כמו כן, אם מופיעים תסמינים נוספים, חשוב לפנות לאבחון מחודש.

כיצד מטפלים בפיברומיאלגיה? האם קיים מכשור מתקדם שיכול לעזור?

אין טיפול תרופתי לריפוי התסמונת. אסטרטגיית הטיפול בפיברומיאלגיה כוללת שילוב של טיפולים שונים, כולל טיפול תרופתי וטיפולים תומכים. להפחתת התסמינים באמצעים תרופתיים מקובלים משככי כאבים ותרופות נוגדות דיכאון וחרדה. טיפולים תומכים מסייעים גם הם להפחתת התסמינים, שיפור הבריאות הכללית ואיכות החיים.

במצבים כרוניים חשוב במיוחד למצוא דרכים לטיפול עצמי. אחת האסטרטגיות האפקטיביות ביותר להקלה על כאבי פיברו היא גם פשוטה במיוחד: חימום האזור הכואב. החימום יוצר סביבת ריפוי מיטבית המפחיתה כאבי שרירים, נוקשות וכאב. יעילות הטיפול בחום לכאבי פיברו ידועה, וחימום עמוק באמצעות מכשיר סוליו יעיל יותר מכל אמצעי חימום חיצוני אחר.

סוליו הוא מכשיר ביתי בטוח לטיפול עצמי המציע שילוב טכנולוגיות מתקדמות להקלה על כאב. סוליו הוא מכשיר יעיל מאוד המשלב אנרגיות של גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך. סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד מסוגו המשלב טכנולוגיה של גלי רדיו, המקובלת במרפאות כאב ובבתי חולים, לשימוש ביתי. גלי הרדיו חודרים לעומק הרקמות, מחממים ומקלים על כאבי פיברומיאלגיה וכאבים אחרים (מומלץ לעיין עוד במידע המצוי באתר זה וכן במדריך לצרכן, כולל הוראות ההפעלה והתוויות הנגד בטרם השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס).

הטיפול בסוליו ידידותי ואינטואיטיבי. סוליו הוא פתרון מצוין לטווח רחב של כאבים, ובכללם כאבים מתמשכים, כאבי טראומה ועוד. המכשיר בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי, האירופאי והישראלי.

כך תטפלו בפיברומיאלגיה באמצעות סוליו אלפא קיור פלוס

בדרך כלל כאבי הפיברומיאלגיה מפושטים במקומות שונים בגוף, ולכן מומלץ לטפל במקום הכואב ומשם לעבור לאזור הבא. הטיפול המומלץ בנקודת כאב יבוצע במשך 15-20 דקות, פעם-פעמיים ביום על ידי החלקה של המכשיר על גבי האזור הכואב (אך שימו לב לעלון לצרכן. המכשיר אסור לשימוש בכאבי ראש, שיניים ולסת, וכן בכאבים באזורים אינטימיים).

הפסיקו את הכאב עכשיו עם סוליו – המכשיר היעיל ביותר, היחיד בטכנולוגיית גלי רדיו

סוליו אלפא קיור פלוס

סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותיהנו מ-60 ימי נסיון.

בתום תקופת הנסיון, תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי,  בכפוף לתקנון

קראו את חוות הדעת של לקוחות סוליו אלפא קיור אשר סבלו מכאבי פיברומיאלגיה

 • 90% of 100

  מאיה פ’
  גיל: 53
  משתמשת במכשיר במשך: 12 שבועות

  “כשיש לי התקפים של פיברו, סוליו מציל אותי. הידיעה הזאת שיש לי דרך לעזור לעצמי בכל פעם שאני צריכה, החום המרגיע, שיכוך כאבים בלי תרופות. העזרה היא גופנית וגם פסיכולוגית והדבר הכי חשוב הוא שמצאתי דרך לעזור לעצמי ולהמשיך הלאה.”

 • 90% of 100

  גילי ט’
  גיל: 28
  משתמשת במכשיר במשך: 4 שבועות

  “אובחנתי עם פיברו בגיל 24. בהתחלה הייתי בטוחה שאני הולכת למות. אחר כך התחלתי לקרוא וללמוד על תזונה, ספורט ועוד. כשאני חייבת, אני נעזרת בתרופות לשיכוך כאבים, אבל אני משתדלת לא להיות תלויה בהן. סוליו אלפא קיור הוא חלק ממערך של טיפולים שאני מחויבת להם כדי לחיות חיים בריאים. גם אחרי שקראתי, אני לא יודעת מה קורה שם בדיוק אבל המכשיר עוזר לי!!! אני אוהבת שאני יכולה להשתמש בו בבית גם כשאני יושבת מול הטלוויזיה או מדברת בטלפון.”

 • 100% of 100

  גלעד ב’
  גיל: 47
  משתמש במכשיר במשך: 20 שבועות

  “התחלתי לסבול מכאבים לפני כמעט שנתיים. כאבים מסוג שלא הכרתי ותשישות נוראית. עברתי בדיקות שונות והרבה השערות של רופאים שונים עד לאבחון של פיברו. כן, זה קורה גם לגברים. בעקבות האבחון בדקתי אפשרויות להקלה על הכאב, בעיקר באמצעים לא תרופתיים. קראתי על טיפול בחום וככה הגעתי אל סוליו אלפא. אני משתמש במכשיר על פי הצורך כבר כמה חודשים ומצליח להפחית את רמת הכאב בצורה משמעותית. אני מרוצה.”

 • 95% of 95

  מירה ג’
  גיל: 62
  משתמשת במכשיר במשך: 12 שבועות

  “כבר יותר מ-20 שנה שאני סובלת מדאבת השרירים. אובחנתי בערך בגיל 40 ועכשיו אני מעל גיל 60. ב-20 שנה האלה המודעות למחלה עלתה בצורה משמעותית. יש יותר פתרונות להקלה על התסמינים. לשמחתי הגעתי אל סוליו אלפא קיור פלוס. כבר שנים שהטיפול בחום ידוע, וסוליו יוצר חימום על פני העור אבל גם עמוק בתוך הגוף. אני משתמשת במכשיר כמעט כל ערב ומאוד מרוצה. תודה לסוליו.”

 • 100% of 100

  איילת כ’
  גיל: 42
  משתמשת במכשיר במשך: 20 שבועות

  “שילוב של לחצים ובעיות הביא להתפרצות כאבים בגב, שהמשיכו לכאבים בגפיים והתפשטו לכל מקום. אחרי הרבה בדיקות ורופאים אובחנתי עם פיברומיאלגיה. עשיתי כל מה שאפשר כדי להקל על הכאבים. יש כל מיני המלצות אבל בתקופות הקשות אני כמעט לא מסוגלת לזוז. מה שאני כן יכולה לעשות זה להשתמש בסוליו שמביא להקלה בכאבים ומחזיר לי את הכוח לחיות.

  שימו לב, המכשיר לא עובד על סוללות, וצריך למצוא מקום נוח לחבר אותו לחשמל. בנוסף, מציעה להצטייד בכמות מספקת של ג’ל. את הג’ל מורחים על העור ועליו מניחים את המכשיר.”

 • 95% of 100

  אדווה ל’
  גיל: 34
  משתמשת במכשיר במשך: בערך 6 שבועות

  “אני נותנת לסוליו אלפא קיור חמישה כוכבים. הסיבות הן:

  • הקלה על כאבים (הכי חשוב)
  • קלות שימוש
  • הוצאה חד פעמית
  • טיפול בבית
  • ללא תופעות לוואי

  הוא עובד ועוזר לי עם כאבי פיברו כרוניים, וזה המון!”

 • 95% of 100

  גילה ר’
  גיל: 49
  משתמשת במכשיר במשך: 4 שבועות

  “אני משתמשת במכשיר סוליו כל יום לשיכוך כאבי פיברומיאלגיה, ואני מאושרת שמצאתי אותו. קניתי את המכשיר לפני כמה שבועות. הוא נראה לי נוח ויעיל והחלטתי לנסות אותו. החברה מפרסמת תקופת נסיון של 60 יום וזה הרגיע אותי. תוך כמה ימים הבנתי שאין סיכוי שאני מחזירה אותו! אני רק מצטערת שאני לא יכולה להשתמש בו על יותר ממקום אחד בגוף בו זמנית. עוד נקודה היא שיש מקומות בגב שקשה לי לטפל בעצמי ואני נעזרת במישהו מבני המשפחה.

  לסיכום: אני ממליצה בחום!

דוקטור אבשלום כהן ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"במסגרת תפקידי כמומחה ברפואת ילדים וכרופא משפחה, מגיעים אליי מטופלים ולקוחות רבים הסובלים מכאבים כרוניים. לאחרונה, ביצעתי סדרת טיפולים באמצעות מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. לאחר שראיתי מקרוב את תוצאות הטיפול בעקבות השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס, שבאו לידי ביטוי בהקלה משמעותית בכאב ובשיפור טווח התנועה של האזור הכואב, בפרט היום בצורך בטיפולים בצל הקורונה (ריחוק חברתי ומגבלת התו הסגול), אני ממליץ בחום על השימוש במכשיר ה SOLIO ALFA CURE. המכשיר אף יכול להחליף בחלק מהמקרים את הטיפול הפיזיותרפי ולהוות אף אלטרנטיבה לטיפול פיזיותרפי"

ד"ר אבשלום כהן

המלצה של דוקטור מוטי דרור על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

סבלתי מכאבי גב במשך תקופה ארוכה מבלי שהצלחתי למצוא לכך פתרון. כוטרינר, אני עומד שעות רבות, והכאבים מפריעים לי מאד לתפקוד השוטף. לאחרונה הזמנתי את מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס ואני מוכרח לציין שתוך שלושה טיפולים בלבד, אני מרגיש שקיבלתי גב חדש - פשוטו כמשמעו. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב

ד"ר מוטי דרור

המלצה של דוקטור עודד שתיל על מכשיר סוליו אלפא קיור לטיפול בכאבי גב תחתון ועורף

"סבלתי מכאבי גב עזים במשך כשנתיים. הכאבים נבעו מזיזים אשר גרמו לדלקות כרוניות בגבי. ניסיתי לטפל בכאבים במגוון דרכים, במשך זמן רב וללא הצלחה, עד אשר לפני כשבועיים רכשתי את סוליו אלפא קיור פלוס ואני פשוט לא מאמין לתוצאות – תוך פחות משבועיים הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. אני מאושר, אני מרגיש טוב, ואני ממליץ מאד על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב.
אוסיף גם כאבים בעורף משני הצדדים, כנראה מתנועה לא נכונה, 3 טיפולים במשך 15 דקות לכל צד פתרו את הבעיה.
כל הכבוד לכם!!!"

ד"ר שתיל עודד

ד"ר פאול רוזמן ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הנסיון שלי עם מכשיר סוליו הוא מצוין, השתמשתי בו לטיפול בכאבי גב תחתון וגם בטיפול ב Tennis Elbow,
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לי הקלה רבה, עם כל טיפול נוסף היה שיפור יוצא מהכלל, גם מבחינת הכאב וגם מבחינת התפקוד. ממליץ על המכשיר מכל הלב"

ד"ר פאול רוזמן

מאיר אלנקווה ממליץ על מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים

"סבלתי ממספר מקורות כאב. בקע צווארי – המכשיר עזר לי בזמן שהשתמשתי בו, ריכך והפחית את עוצמת הכאב גם אחרי הטיפול. מאוחר יותר סבלתי ממרפק גולף (דלקת בגיד), ושני טיפולים יומיים בעוצמה בינונית למשך מס ימים הקלו על הכאב עד היעלמותו. סוף סוף חזרתי לאימונים ללא כאב .אני מאד ממליץ על סוליו אלפא פלוס)

מאיר אלנקווה

שלומית נבו ממליצה על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"הזמנתי את המכשיר לפני שבועיים, אחרי שהשוויתי בין המכשירים הקיימים בשוק. סוליו אלפא קיור פלוס קל לתפעול ועושה פלאים. לפני הטיפול בסוליו, היו לי כאבי תופת בברכיים (אני סובלת משחיקת סחוס). הלכתי כבר לאורתופד שניסה לעזור כי היו לי כאבים שלא יכולתי לסבול. אני בת 51 והכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. תוך שבועיים טיפול עם סוליו אין לי כאבים - השתמשתי רק בסוליו והכאבים פשוט עברו. אני מוכרחה לציין שגם הטיפול נעים וכיפי, זה ממש עזר לי בשתי הברכיים ואני מאד מודה לכם על כך. קיבלתי את הברכיים שלי בחזרה"

שלומית נבו, חופית

סיון גל ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

"כאשר אני סובל מכאבי שרירים בכתף ביד או בגב. מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס עוזר לי בצורה טוב מאוד להפיג את הכאבים, כבר לאחר מספר טיפולים. מנסיוני כבר לאחר הטיפול ​הראשון יש תחושת הקלה.אני ממליץ לכל מי שסובל מכאבים להשתמש בו."

סיון גל

רם ארז ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון כבר שנה וזה החמיר מאד בחודש האחרון. אחרי שני טיפולים עם אלפא קיור כבר היה שיפור משמעותי והפסקתי לקחת משככי כאבים חזקים. עכשיו אני כבר הולך ונוהג חופשי. איכות החיים שלי השתפרה ללא הכר. לסובלים מכאבים בגב התחתון עם הקרנות לרגל אני ממליץ בחום.

רם ארז, קיסריה

חני קורן ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים שנגרמים מבלט דיסק בגב

אני סובלת מכאבי בלט דיסק מזה כשנתיים!
מה לא ניסיתי? כירופרקטיקה, דיקור סיני, משחות, שיאצו, כריות חמות, זריקות ותרופות לשיכוך כאבים, וכלום לא ממש עזר.
במהלך הזמן הכאבים התפשטו גם לירכיים ואף לכף הרגל. הייתי מרגישה כאבים חדים בשוק וקוצים בכף הרגל. היו ימים שהייתי בבית ימים וסובלת מהכאבים.
התוודעתי לראשונה למכשיר SOLIO לפני כשלושה שבועות ואמרתי מה כבר יש לי להפסיד? ניסיתי כבר כל דרך אפשרית להפטר מהכאב...
המכשיר, כמה שהוא קטן, עושה עבודה גדולה. התחלתי לפני כשבועיים אני כרגע בטיפול מעל שבוע ימים ויכולה להגיד שיש שיפור משמעותי!!!!
המלצות ממני לחבריי כבר יש. אני יכולה להגיד ש"זכיתי"..
נ.ב. המחיר מפתיע, יחסית למכשיר מתחרה, המקצועיות של הצוות ממש טוב ונותן הרגשה טובה.

חני קורן, ראשון לציון

אופיר דיין ממליץ על שימוש בסוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אני סובל הרבה מאד זמן מכאבי גב עקב פריצת דיסק. המצב היה כל כך גרוע עד שלא יכולתי בכלל ללכת, אלא לשכב בלבד. הזמנתי את סוליו אלפא קיור פלוס ותוך יומיים (שני טיפולים), לא האמנתי אבל הכאב חלף. הצלחתי ללכת, לזוז. לפני כן שכבתי מבלי לזוז בכלל, ותוך יומיים התחלתי ללכת. אלפא קיור פשוט הציל אותי. תודה רבה למי שהמציא את המכשיר.

אופיר דיין, בת ים

אולגה גורביץ' ממליצה על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבי גב

"יש לי עקמת בעמוד שדרה, ציסטות ופריצות דיסקים. סבלתי הרבה שנים מכאבים. חצי שנה אני משתמשת במכשיר, אפילו מעט זמן בכל טיפול, פעם אחת ביום באזורים שכואבים לי. נעלמו כאבים, לכן אני ממליצה על המכשיר בחום.
היו לי מכשירים אחרים שלא עזרו לי בכלל.
בזכות המכשיר הזה- סוליו אלפא קיור פלוס - נעלמו גם כאבי ברכיים ולאחר רק שני טיפולים. כנראה בזכות שחרור מכאבים עכשיו סוף-סוף אני לא זקוקה לכדורי שינה. אני רזה, בת 67, התאמתי לעצמי את האורך הטיפול האופטימלי בשבילי - אני חושבת שזו המצאה ישראלית מדהימה - מכשיר מדהים! תודה למייצרים!"

אולגה גורביץ', אור עקיבא

טיפול וריפוי כאבי ספורט - חנה מיננקו

Iבשנת 2017 ייצגתי את ישראל בקפיצה משולשת בכ 5 תחרויות בהן הגעתי להישגים. בסוף יולי 2017 בזמן אימון מתחתי שריר והדבר מאוד הגביל אותי ובעקבות כך הייתי צריכה לצאת לחופשת פציעה ולסידרה של טיפולים. כחלק מהטיפולים לצורך החלמה וחזרה לשגרת אימונים התנסיתי בוינגייט במכשיר חדשני לטיפול בכאב. המכשיר הינו אלפא קיור פלוס אשר עזר לי מאוד בהקלה על הכאב וכמו כן תרם לריפוי מהיר יותר של האזור הפגוע. עקב כך הצלחתי לחזור לשגרת אימונים ואני מקווה להביא תוצאות טובות בתחרויות בהמשך הדרך.

חנה קנייבזה-מיננקו
סגנית אלופת העולם (בייג'ינג 2015), סגנית אלופת אירופה (אמסטרדם 2016), רביעית באליפות העולם (לונדון 2017), בקפיצה משולשת. כמו כן היא אלופת ישראל וגם מחזיקה בשיא הישראלי בקפיצה לרוחק.

לינוי אשרם טיפול ספורט

מתעמלות אומנותיות מתאמנות בממוצע כ-10 שעות ביום, יום יום. על מנת לתחזק את הגוף ולהימנע מפציעות, לינוי מטופלת באופן קבוע בפיזיותרפיה על ידי הפיזיותרפיסטית נטלי ברטלר במכון מדיקס.
במסגרת הטיפולים, טופלה לינוי עם אלפא קיור פלוס אשר הקל רבות על כאביה. לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית עבר ישראלית, האלופה האולימפית (טוקיו 2020) בתחרות קרב רב אישי,סגנית אלופת העולם (סופיה 2018) ואלופת אירופה (קייב 2020) בקרב-רב., בעלת 11 מדליות מאליפויות העולם, מהן 6 כסף ו-5 ארד ו-3 מדליות מאליפויות אירופה.

טיפול בכאבי ספורט - דודי סלע

כמו כל שחקן טניס, גם דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל, סובל לעתים מכאבים בזרוע מכיוון שהזרוע במהלך המשחקים נושאת בעומס רב. תופעה שכיחה נוספת בקרב טניסאים נקראת - Tennis elbow - אלה הם כאבים המופיעים במרפק - העומס ורצף התנועות גורמות לדלקת המרפק ולהתפתחות דלקת. לצורך הקלה וריפוי הכאבים, זוכה דודי סלע לטיפול באמצעות מכשיר אלפא קיור פלוס. הטיפול מתבצע ע"י תמיר, מבכירי הפיזיותרפיסטים בטרגט.
בתמונה: דודי סלע, הטניסאי המדורג ראשון בישראל

 

וואלה ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס להפסקת כאבים
כתבה בוואלה שממליצה על שימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס לשיכוך כאבים

חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

עמל בשרון ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

חוות דעת צוות הפיזיותרפיה: אצלנו במכון משתמשים גם הדיירים וגם הצוות במכשיר הסוליו אלפא קיור.

התגובות טובות וניכר שיפור בכאב אצל רוב הדיירים כבר אחרי 3 טיפולים.  

סיגל ציגלר, פיזיותרפיסטית, מנהלת שירותי הפיזיותרפיה בעמל השרון

מדיקס ממליצים על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

אחד המכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בכאבים הינו מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס. המתאים גם לשימוש מקצועי, וגם לשימוש ביתי בכאבים. המכשיר מאפשר טיפול בכאבים הנובעים מעומק הרקמות. הוא מאיץ תהליכי החלמה ומסייע בכל הקשור לכאבים ודלקות. אנחנו משתמשים במכשיר לטיפול בדלקות, שרירים כואבים, מפרקים, פריצות דיסק, רצועות ועוד.

צוות מטפלי מדיקס - רפואה וספורט בשילוב מנצח

עופר נגב ממליץ על סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים

במגוון המכשירים המצויים בשוק, מצאתי שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היעיל ביותר. הוא מאפשר לי לחמם את הריקמה, הוא מאפשר לי להיכנס עמוק יותר אל עומק הרקמה, להזרים את הדם לאזור הדלקת, וכך להתחיל תהליך של החלמה טובה יותר

עופר נגב - מעסה רפואי, מתמחה בכאבים אורתופדיים