אודותינו

ברוכים הבאים לסוליו
סוליו התפרסמה בעולם בזכות מכשירים מבוססי טכנולוגיות חדישות לטיפולים ביתיים להקלה על כאבים. החברה מתמחה בפיתוח מכשירים קומפקטיים המתאימים לטיפול אישי, ביתי ואינטימי ומתבססים על טכנולוגיות חדשות. שימת הדגש בכל פיתוח של אלפא קיור פלוס הוא על בטחון מלא למשתמש, אפקטיביות ותוצאות, נוחות השימוש ויכולת הפעלה פשוטה וקלה לתפעול.

אודות די.אמ.טי

המכשירים שלנו נראים חמודים אבל.... אל תתנו למראה המעוצב להטעות אותכם – הם לא צעצועים! צוות המהנדסים והמומחים הביו-רפואיים שלנו, שרשם בעבר כמה וכמה פטנטים על פיתוחי מכשירי אנרגיה טכנולוגיים לעולם הרפואה, התאחד במטרה להעלות את הטכנולוגיה לשלב הבא – הנגשת מכשירים מקצועיים לשימוש ביתי. צוות הפיתוח של אלפא קיור פלוס יצר פתרונות אמיתיים ואפקטיבים לריפוי מצבי כאב רפואיים שונים על ידי שימוש במכשירים מבוססי אנרגיית אור.

צוות הפיתוח של אלפא קיור פלוס יצר פתרונות אמיתיים ואפקטיבים לריפוי מצבי כאב רפואיים שונים על ידי שימוש במכשירים מבוססי אנרגיית גלי רדיו, אינפרה אדום ואור.
המכשירים משווקים ומופצים ע"י חברת די. אם. טי. בע"מ

אלפא קיור פלוס

סוליו גאה להציג את"אלפא קיור פלוס" מכשיר לטיפול בכאבים ללא תרופות, ללא ניתוחים, ומאושר על ידי ה-FDA (רשות המזון והתרופות האמריקנית). המכשיר הידני קל לשימוש בכל מקום שתבחרו – בבית, במשרד, בנופש או לאחר אימון כושר.

היתרונות של אלפא קיור פלוס:
•  מרפא כאבי פציעות, מחזור וטראומה
•  מטפל ומונע כאב
•  מזרז את תהליך הריפוי
•  מונע התפתחות כאבים כרוניים

מאושר על ידי ה-FDA, ללא מרשם ומומלץ על ידי רופאים