טיפול בכאב כרוני עם מכשיר אלפא קיור פלוס*

Rating:

100% of 100

אל תאפשרו לכאבים כרוניים למנוע מכם לנהל את חייכם!

במכשיר אלפא קיור פלוס נעשה שימוש באורכי גל ספציפיים וב-RF דו-קוטבי על מנת להמריץ את מנגנוני הריפוי של הגוף, להגביר את מחזור הדם ולהזרים חמצן לאזור הפגוע. החימום העמוק יוצר סביבת ריפוי מיטבית המאיצה את תהליך השתקמות הרקמה ומפחית דלקת, כאבי שרירים, נוקשות וכאב.

התוצאות הטיפוליות עשויות אף לכלול הרפיית שרירים וטווח תנועה משופר.
זהו פתרון מצוין לטווח רחב ביותר של כאבים, ובכללם כאבי גב, כאבי דלקות,  כאבים חריפים ומתמשכים, כאבי טראומה, וכן כאבים יומיומיים.

סוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שגם מקל על הכאב וגם מטפל במקור הכאב, בעומק הרקמות!

אלפא קיור פלוס מגיע עם ג'ל מוליך אותו מורחים על פני העור לצורך ביצוע ראוי של הטיפול. הג'ל מאפשר גם תנועה חלקה וקלה של המכשיר על פני אזור הטיפול.

* תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות

שנתיים אחריות60 ימי החזרה בכפוף לתקנוןמשלוח לכל רחבי הארץ

2,400 ₪

1,950 ₪

סוליו אלפא קיור פלוס נגד כאבים היחיד שמיוצר בישראל באישור מכון התקנים משרד הבריאות ובאישור ה- FDA

עדיין מתלבטים?

סוליו אלפא קיור פלוס – היחיד שמשפיע כבר מהטיפול הראשון!

השאירו פרטיכם כאן ותוכלו ליהנות מ-60 ימי ניסיון,
במהלך תקופת הניסיון תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי, בכפוף לתקנון
* תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות

  הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס

  למכשיר אלפא קיור פלוס שלושה מקורות אנרגיה שונים – כל אחד מהם מכוון לעומק שונה כדי למנוע כאב על ידי טיפול במקור שלו.
  הטכנולוגיה של אלפא קיור פלוס מגבירה את זרימת הדם ומאיצה את תהליך הריפוי.
  מקורות האנרגיה באלפא קיור פלוס:
  תדר רדיו דו קוטבי (RF) – טכנולוגייה ייחודית המחדירה חום לעומק הרקמות ומגיעה אל השרירים והמפרקים ומגבירה את זרימת הדם כדי לרפא את הכאב.
  לייזר רך – LLLT – לטיפול בכאבים שמקורם בשכבות העור החיצוניות.
  אנרגיה אופטית כפולה (IR) – טכנולוגיית אור בעלת אורכי גל כפולים – אינפרה אדום (IR) וספקטרום אדום לטיפול בכאבי עור ובנוקשות העור.
  אלפא קיור פלוס מאושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA.

  ערכת המכשיר כוללת סליידר ג'ל להגברת המוליכות ולהחלקה קלה על האזור המטופל;

  עצור את הכאב – הזמן את אלפא קיור פלוס עכשיו!

  סוליו אלפא קיור פלוס - טיפול בכאבים ברגל

  סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאבים מסוגים שונים:

  בזכות שילוב האנרגיות של גלי רדיו, אינפרה אדום ולייזר רך, סוליו אלפא קיור פלוס חודר לשכבות ולרקמות עמוקות, וזאת בשונה ממכשירים אחרים המבוססים על לייזר רך בלבד (הקליקו כאן להשוואה בין סוליו אלפא קיור פלוס לבין בי קיור לייזר).

  יתרון מובהק זה של יכולת חדירה לעומק השכבות, מאפשר לסוליו אלפא קיור פלוס לטפל בכאבים שונים ומגוונים ברקמות הגוף, שרירים, מפרקים, ואף איברים פנימיים.

  לא רק לעומק:

  שטח המכשיר כ-30 ס"מ), מאפשר כיסוי מהיר שלשטח טיפול גדול כמו: גב, בטן, שכמות, כתפיים, רגליים וכד'- המכשיר מטפל באופן ממוקד במקור הכאב, אך גם באזור הסובב אותו.

  סוליו אלפא קיור פלוס מקל על הכאב אך באותה עת גם מסייע ומאיץ את תהליך הריפוי הטבעי של האזור הכואב.

  בקיצור, איך סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאב?

  במהלך הטיפול, סוליו אלפא קיור פלוס מחמם את האזור הכואב, חודר לעומק הרקמות (2.5 ס"מ במישרין, ועד 4.5 ס"מ במהלך הטיפול), מרכך רקמות, שרירים ואיברים שונים, מאיץ את מחזור הדם, מספק חילוף חומרים טבעי ומואץ לאוזר הכואב, מפיג את הכאב ומסייע לריפוי טבעי ומהיר של מקור הכאב.

  אז באילו כאבים סוליו אלפא קיור פלוס מטפל באופן יעיל:

  טיפול בכאבים כרוניים כגון:

  כאבי גב, כאבי פרקים, כאבי שרירים, כאבי דורבן, כאבי בירכיים, כאבי שכמות, כאבי כתפיים, כאבי צוואר, כתף קפואה, כאבי אגן, כאבי עצמות ועוד.

  סוליו אלפא קיור פלוס מטפל ביעילות גם בכאבים הנובעים ממחלות כגון: פיברומיאלגיה, דלקות פרקים, כמו גם כאבים הנובעיםפריצת דיסק, בלט.

  המכשיר אסור לשימוש בכאבי ראש, שיניים, לסת וכן בכאבים באזורים אינטימיים.

  * לתשומת לבכם, יש לעיין במדריך המצורף, לקרוא את הוראות ההפעלה ואת התוויות הנגד, בטרם השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס.

  מאפייני מכשיר סוליו אלפא קיור פלוס

  עצמה ממוצעת

  Total radiation60-95 mW
  LLLT/IR Radiation90 mW
  Red LED's Radiation50+ mW

  אורך גל::

  LLLT/IR- near805-915 nm
  IR – FarHeating purpose
  Red Radiation620 nm

  עצמת גלי רדיו – 24W 1Mhz.
  עומק חדירה: עד 2.5 ס"מ. עם התקדמות הטיפול וחימום האזור המטופל. האנרגיה חודרת אף יותר

  טמפרטורת הטיפול39-42 צלזיוס

  אלפא קיור פלוס הוא מכשיר ביתי וקל מאוד לשימוש :

  1. יש לנקות את איזור הטיפול ולמרוח שכבה דקה של ג'ל
  2. יש ללחוץ על לחצן הבקרה
  3. יש להגדיר את מצב הטיפול בהתאם לסוג הכאב והאזור המטופל (לאלפא קיור פלוס יש שלושה מצבי טיפול – יש לבחור במצב הטיפול בהתאם לסוג הטיפול ולאזור המטופל בגוף – ראו מדריך מצורף למכשיר
  4. יש להחליק את המכשיר על גבי האזור הכואב בתנועה מעגלית. תוכלו לחוש את האזור מתחמם – זהו האפקט הרצוי בעת הטיפול. לבטיחות מקסימלית, אלפא קיור פלוס מצוייד בחיישן תרמי המודד את טמפרטורת העור ומסדיר את פעילותו של המכשיר לטמפרטורה המתאימה
  5. ניתן לטפל באופן יומיומי, במשך 15-20 דקות בכל אזור במשך 3 חודשים. לאחר מכן, רצוי לטפל באזור הכואב עד פעמיים בשבוע

  תוצאות הטיפול בכאב באמצעות אלפא קיור פלוס

  לרוב, תחושו הקלה בכאב כבר מהטיפול הראשון. יחד עם זאת, לעיתים תצטרכו לחזור על הטיפול באזור הכואב מספר פעמים עד שתחושו בהקלה בכאב.
  שילוב הטכנולוגיות הייחודי של אלפא קיור פלוס מבטיח תוצאות והקלה על הכאבים.
  אלפא קיור פלוס נבדק ואושר ע"י משרד הבריאות האמריקאי – FDA

  סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאבים מסוגים שונים:

  בזכות שילוב האנרגיות של גלי רדיו ואינפרה אדום ולייזר רך, סוליו אלפא קיור פלוסקיור חודר לשכבות ולרקמות עמוקות, וזאת בשונה ממכשירים אחרים המבוססים על לייזר רך בלבד.

  יתרון מובהק זה של יכולת חדירה לעומק השכבות, מאפשר לסוליו אלפא קיור פלוס לטפל בכאבים שונים ומגוונים ברקמות הגוף, שרירים, מפרקים, ואף איברים פנימיים.

  סוליו אלפא קיור פלוס לטיפול בכאבים מיוצר בישראל

  היתרון של סוליו אלפא קיור פלוס טמון לא רק בעומק החדירה לרקמות עמוקות:

  מעבר לעובדה שסוליו הוא המכשיר שחודר לעומק הרקמות בזכות אנרגיית גלי הרדיו שבו, הרי ששטח המכשיר הוא כ-30 סמ"ר ו- כך, סוליו מאפשר למעשה כיסוי מהיר שלשטח טיפול גדול כמו: גב, בטן, שכמות, כתפיים, רגליים וכד'- המכשיר מטפל באופן ממוקד במקור הכאב, אך גם באזור הסובב אותו.

  סוליו אלפא קיור פלוס מקל על הכאב אך באותה עת גם מסייע ומאיץ את תהליך הריפוי הטבעי של האזור הכואב.

  בקיצור, איך סוליו אלפא קיור פלוס מטפל בכאב?

  במהלך הטיפול, סוליו אלפא קיור פלוס מחמם את האזור הכואב, חודר לעומק הרקמות (2.5 ס"מ במישרין, ועד 4.5 ס"מ במהלך הטיפול), מרכך רקמות, שרירים ואיברים שונים, מאיץ את מחזור הדם, מספק חילוף חומרים טבעי ומואץ לאוזר הכואב, מפיג את הכאב ומסייע לריפוי טבעי.

  אז באילו כאבים כרוניים סוליו אלפא קיור פלוס מטפל באופן יעיל:

  כאבי גב, כאבי פרקים, כאבי שרירים, כאבי דורבן, כאבי בירכיים, כאבי שכמות, כאבי כתפיים, כאבי צוואר, כתף קפואה, כאבי אגן, כאבי עצמות ועוד.

  סוליו אלפא קיור פלוס מטפל ביעילות גם בכאבים הנובעים ממחלות כגון: פיברומיאלגיה, דלקות פרקים, כמו גם כאבים הנובעיםפריצת דיסק, בלט.

  המכשיר אסור לשימוש בכאבי ראש, שיניים, לסת וכן בכאבים באזורים אינטימיים.

  * לתשומת לבכם, יש לעיין במדריך המצורף למכשיר, לקרוא את הוראות ההפעלה ואת התוויות הנגד, בטרם השימוש במכשיר סוליו אלפא קיור פלוס.

  הורידו את המדריך למשתמש

  חוות דעת וביקורות

  אנשים שמשתמשים בסוליו אלפא קיור פלוס

  • 90% of 100

   מיכאל ד'
   גיל:55
   מין: זכר
   משך השימוש במכשיר: 14 שבועות

   "לאחר קניית אלפא קיור פלוס והשימוש בו, חלפו הכאבים בכתף. כאשר אני מרגיש שהמצב בכתף עדין, אני מיד משתמש בו למניעת הכאב. "לא יכולתי להיות מאושר יותר".

  • 90% of 100

   כרמלה ט'
   גיל: 45
   מין: נקבה
   משך השימוש במכשיר: 40 שבועות

   “רכשנו את אלפא קיור פלוס לפני כמה חודשים ואנו אסירי תודה על כך שרכשנו אותו. הוא מעולה להקלה ולשליטה על הכאב. הוא עזר לי בטיפול בכאבי הירך שלי וסייע לבעלי בטיפול בכאבי הגב התחתון שלו. אני ממליצה בחום על המכשיר בגיל מבוגר".

  • 100% of 100

   מיכאל י'..
   גיל: 52
   מין: זכר
   משך השימוש במכשיר: 8 שבועות

   "סבלתי ממידה מסוימת של כאבי גב ביומיום ודאגתי מכך שהמצב עלול להיהפך לכרוני יותר. פניתי לחברה והם מאוד שמחו לסייע, לכן החלטתי לרכוש את המכשיר. אני משתמש בו ביומיום כבר מספר שבועות ומרגיש הרבה יותר טוב. אני מרגיש שקיבלתי את ההחלטה הבריאה!"

  • 95% of 95

   הראל ח.
   גיל: 45
   מין: זכר
   משך השימוש במכשיר: 10 שבועות

   "בתחילה הייתי סקפטי, אך לאחר שקראתי אודות הטכנולוגיה, הרגשתי משוכנע יותר. המכשיר הפגין יעילות גבוהה בטיפול בכאבי מנהרת שורש כף היד שלי והפסקתי לקחת משככי כאבים".

  • 100% of 100

   גלית א.
   גיל: 55
   מין: נקבה
   משך זמן השימוש: 20 שבועות

   "השתמשתי באלפא קיור פלוס והצלחתי להימנע מניתוח. אין לי כאבים ושום דבר כבר אינו מונע ממני להשתמש במרפק שלי".

  • 95% of 100

   ליאורה ק..
   גיל: 65
   מין: זכר
   משך השימוש במכשיר: 3 שבועות

   "אני משתמש במכשיר לטיפול בכאבי צוואר. הכאב לא חלף לחלוטין, אך הוא פחת במידה רבה מאוד. ולא נדרש זמן רב – זה היה כמעט מידי".

  חוות דעת רפואיות ומקצועיות על אלפא קיור פלוס

  "אני מכיר את השימוש של לייזר רך, LED ואנרגיות RF דו-קוטבי עבור מגוון רחב של יישומים, במיוחד באינדיקציות שבו נדרשים הפחתת דלקת וגירוי ועידוד תהליכי ריפוי, לכן, לא הופתעתי כאשר נתקלתי בשילוב של האנרגיות האלו ב-אלפא קיור פלוס לטיפול עצמי. אני ממליץ על אלפא קיור פלוס לחלק מהמטופלים שלי, כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח שלהם. כל החולים שהשתמשו באלפא קיור פלוס דיווחו על זמן החלמה קצר יותר ותהליך ריפוי חלק לאחר ניתוח ".סטיפן מלהולנד, MD לכירורגיה פלסטית ושיחזור כירורגיה, SpaMedica, טורונטו, קנדה

  "ניסיתי את אלפא קיור פלוס על מספר מטופלים שעוסקים באופן פעיל בספורט ובטניס לטיפול ב'מרפק טניס' ובכאבי גב תחתון /צוואר. התרשמתי מאד מהתוצאות והחלטתי לתת לכל המטופלים שלי שסובלים מכאבים לנסות את המכשיר במקום להשתמש בקרמים או בתרופות שונות שאני רושם להם. רוב המטופלים חוו ירידה ניכרת ברמת הכאב וזמן ההחלמה שלהם הצטמצם משמעותית. כולם דיווחו כי המכשיר היה קל מאוד לשימוש, ואף אחד מהם לא דיווח על תופעות לוואי או תגובות שליליות " טינה ס. אלסטר, MD, מנהלת מכון וושינגטון לכירורגיית לייזר דרמטולוגית Georgetown University Medical Center

  "במהלך טיפוליי כדרמטולוגית, אני נתקלת במטופלים רבים הפונים אליי עקב כאבי עור ובעיות עור אחרות הגורמות לכאבים. טיפול באמצעות תרופות למיניהן, או זריקות, לא תמיד מומלץ - אם בשל אלרגיה, תופעות לוואי מגוונות ואם מסיבות אישיות אחרות. לאחר טיפול באלפא קיור פלוס נצפו תוצאות חיוביות מאד בהקלה על כאבם של המטופלים שלי. במידת הצורך ניתן לשלב, במקביל לטיפול במכשיר, גם טיפול באמצעות תרופות. מכשיר אלפא קיור פלוס יכול לסייע בתהליך הריפוי, לקצר את משך הכאב ולהאיץ את ההקלה על הכאב. מכיוון שמכשיר זה מייצר 3 אנרגיות - LLLT, IR ו- Bi-Polar RF, הוא יכול לפתור כאבים מגוונים על פני העור, ובשכבות עומק משתנות כמו גם עד לשכבת הדרמיס של העור. אלפא קיור פלוס סייע רבות למטופלים שלי ולפתרון הבעיות והכאבים מהם סבלו", ד"ר ג'ודית הלמן, פרופסור קליני לרפואת עור, בית החולים הר סיני, ניו-יורק, ארה"ב