טיפול באמצעות מכשיר אינפרא אדום ביתי

סולם כאב

כאב כרוני משפיע על שגרת היומיום של האדם ומקשה על אורח החיים שלו. בשנים האחרונות, מכשירי אינפרא אדום צברו פופולריות כגישה לא פולשנית וללא צורך בנטילת תרופות לטיפול בכאב. בין אם אתם מחפשים הקלה מכאבי שרירים, כאבי מפרקים או כאבים אחרים המובילים לאי נוחות, חשוב להבין את הפוטנציאל של מכשיר אינפרא אדום לכאבים.

 

הבנת טיפול באינפרא אדום

טיפול אינפרא אדום כולל שימוש באורכי גל ספציפיים של קרינת אינפרא אדום כדי לחדור לעומק רקמות הגוף, לייצר חום עדין שיכול לספק הקלה בכאב. שני הסוגים העיקריים של טיפול באור אינפרא אדום הנפוצים הם טיפול אינפרא אדום קרוב (NIR) וטיפול אינפרא אדום רחוק (FIR). טיפול באור אדום NIR משתמש באורכי גל בין 700 ל-1400 ננומטר, בעוד שטיפול ב-FIR משתמש באורכי גל ארוכים יותר הנעים בין 3000 ל-10,000 ננומטר.

מנורת אינפרא אדום רפואי שימשה זה מכבר ככלי טיפולי לרתום את תכונות הריפוי של חום ואור. מנורות אלו פולטות קרינת אינפרא אדומה, שיכולה לחדור לעומק רקמות הגוף, לקדם רגיעה, שיכוך כאבים וריפוי מואץ.

מנורות אינפרא אדום רפואיות פועלות באמצעות העיקרון של תרמו-תרפיה, תוך שימוש בחום ואור כדי לקדם ריפוי והקלה בכאב. כאשר האור האינפרא אדום נספג ברקמות הגוף, הוא גורם לעלייה בטמפרטורת הרקמה.

כאמור, מכשירי אינפרא אדום פולטים קרינת אינפרא אדום שיכולה להיות בעלת מספר השפעות טיפוליות:

  1. זרימת דם משופרת- טיפול באינפרא אדום מקדם הרחבת כלי דם ושיפור זרימת הדם לאזור המטופל. זרימת דם משופרת מביאה חמצן וחומרי הזנה לרקמות, ומסייעת בתהליך הריפוי שלהן.
  2. הרפיית השרירים- החום העדין שנוצר על ידי מכשירי אינפרא אדום מסייע להרפיית סיבי השריר ולהפחתת מתח השרירים, מה שיכול להקל על כאבים ונוקשות.
  3. הפחתת דלקת- טיפול אינפרא אדום הוכח כבעל השפעות אנטי דלקתיות על ידי הפחתת הייצור של מתווכים דלקתיים, ובכך עשוי להפחית את הכאב הקשור לדלקת.

 

אינפרא אדום 

ברפואה מחשיבים את מכשירי אינפרא אדום כמכשירים אשר יש ביכולתם לספק הקלה במצבים שונים הקשורים לכאב, כולל:

  1. כאבי שרירים ומפרקים- טיפול אינפרא אדום משמש בדרך כלל כדי להקל על כאבי שרירים, מתיחות ונקעים. זה יכול גם לעזור בהתמודדות עם מצבים כרוניים כגון דלקת פרקים, דלקת גידים ופיברומיאלגיה על ידי קידום הרפיה, שיפור זרימת הדם והפחתת הדלקת.
  2. פציעות ספורט- ספורטאים פונים לרוב למכשירי אינפרא אדום כדי להאיץ את תהליך ההחלמה ולהקל על כאבים הקשורים לפציעות הקשורות לספורט, כולל קרעים בשרירים, מתיחות ברצועות וחבלות.
  3. כאבי גב וצוואר- מכשירי אינפרא אדום יכולים לכוון לכאב בגב ובצוואר, בין אם הוא נובע ממתח שרירים, פריצת דיסק או מצבים בסיסיים אחרים. החום שנוצר על ידי טיפול אינפרא אדום מסייע להרפיית השרירים, להקל על הכאב ולשפר את הניידות.
  4. נוירופתיה היקפית- טיפול באינפרא אדום מסייע בהתמודדות עם נוירופתיה היקפית, מצב המאופיין בנזק עצבי וכאב בגפיים. זה יכול לשפר את זרימת הדם ולספק הקלה בתסמיני כאב נוירופטי.

 

מחקרים מדעיים אודות אינפרא אדום

טיפול באינפרא אדום נחשב בדרך כלל בטוח בעת שימוש נכון. עם זאת, חשוב להקפיד על הוראות היצרן, להימנע מחשיפה ממושכת ולהקפיד על מרחק נכון מהמכשיר למניעת כוויות או התחממות יתר. בנוסף, יש לדעת כי ניתן להשתמש בטיפול באינפרא אדום לצד אסטרטגיות טיפול אחרות, כגון פיזיותרפיה, תרופות או שינויים באורח החיים. שילוב טיפולים בהנחיית איש מקצוע בתחום הבריאות יכול לייעל את שיכוך הכאב ואורח חיים הכללי.

טיפול באינפרא אדום מציע גישה לא פולשנית וללא תרופות לטיפול בכאב. על ידי שימוש באורכי גל ספציפיים של קרינת אינפרא אדום, מכשירים אלה יכולים לקדם רגיעה, לשפר את זרימת הדם ולהפחית דלקת, ולספק הקלה במצבים שונים. מחקרים מדעיים תומכים באפקטיביות הודות לטיפול באינפרא אדום לשיכוך כאב.

חברת סוליו הם הראשונים לפיתוח מכשיר מבוסס טכנולוגיות חדישות המיועד לטיפול ביתי להקלה על כאבים. מכשיר זה קומפקטי ומותאם לשימוש אישי, ביתי אשר מספק למשתמש בטחון מלא, אפקטיביות ותוצאות, נוחות בזמן השימוש ויכולת הפעלה פשוטה וקלה.

סוליו אלפא קיור פלוס הוא מכשיר פורץ דרך והיחיד המאושר על ידי הFDA, אשר נועד לטיפול במצבים רפואיים שונים ללא הצורך בנטילת תרופות וללא ניתוחים. המכשיר הוא היחיד המיוצר בישראל והיחיד שעובד על אנרגיית גלי רדיו. הוא  קל לנשיאה ולשימוש, לכן לא משנה היכן אתם נמצאים, בבית, בנופש או בכל מקום אחר. בנוסף, חשוב לציין כי לא ניתן להשתמש עם המכשיר על הראש, השימוש אפשרי באזור הצוואר.

 

כאן בסוליו תוכלו למצוא  פתרון  לטיפול והקלה בכאבים שונים המצליח לרפא כאבי פציעות, מחזור וטראומה. המכשיר סוליו מטפל, מונע כאב נוכחי ואף מונעהתפתחות של כאבים כרוניים. כמו כן, מזרז את תהליך הריפוי של הגוף.

אז למה אתם מחכים? רכשו סוליו אלפא קיור פלוס עוד היום!

למידע נוסף אודות הטכנולוגיה של סוליו, צרו קשר במספר 077-5050300.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *